Şimdi Ara

Kaldırılamayan Yazılımlar Nasıl Kaldırılır ve Nasıl Temizlenir (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
153
Cevap
5
Favori
352.911
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben birşey indirdim adı PC Antispyware delinen programını indirdim sonra ben kaldıramıyorum nasıl kaldırcam
  • guvenli kipte program ekle kaldırdan dene.
    olmadı bi program onereyim sana:

Cleanse Uninstaller

Kaldırılamayan Yazılımlar Nasıl Kaldırılır ve Nasıl Temizlenir

http://www.zardssoftware.com/
  • arkadaşlar en iyi virüs programı avast!antivirüs yalnız süresi dolmuş ama sen satın alırsınwww.cdsipariş.com'a gir ordan avast!antivirüsü satın alabilirsin
  • teşekkürler sağolasın walla
  • quote:

Orjinalden alıntı: beytepe

Geçmiş olsun
    quote:

Orjinalden alıntı: rebelwolf

oldu galiba kardeş..tekrar cok saol...

Supppperrrrrrrsin baba Saol valla yakinca Hacker olcam

• Silinmeyen Programları Bu Yolu İzleyerek Silebilirsiniz.
    Başlat-Çalıştır-Regedit-->Hkey_Local_Machine/Software/MicrosoftWindows/Currentversion/Uninstall

quote:

Orjinalden alıntı: serdar1810

ben birşey indirdim adı PC Antispyware delinen programını indirdim sonra ben kaldıramıyorum nasıl kaldırcam
  • Güzel paylaşım,elinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EdaisY -- 31 Ekim 2009; 16:04:50 >
  • Arkadaşlar benim bulamadığım birşey var. RR ve CC programlarını denedim ama sildiğim programın kayıt defterindeki dosyacıklarını temizleyemedim.Hepsinde sadece kayıt defteri sorunları ve onarma var.Acaba dediğim öyle bir program var mı ? Yani mesela winrar'ı sildiysem onun kayıtlarını da silsin hepsini regeditten.
  • güzel paylaşım teşekkürler ava find yanında 3-4 tane daha böyle silme programları biliyorum bunu çalıştıramayan arkadaşlarım olursa bana özel mesaj atsın onlara linkleri verebilirim iyi forumlar
  • arkadaşlar Ccleaner kullanan var mı? o nasıl bir program. bu tür programlarla kayıt defterini taratıp hataları düzelt şeklinde talimat vermenin bir zararı olur mu?

konunun içeriği çok zengin paylaşım için teşekkürler..
  • şöyle bir sorum olacak. ben kaldırmak istediğim programın kayıt defterindeki tüm girdilerini temizledim. arattığımda bi girdi buluyor. fakat bu girdi sadece silmek istediğim programa ait değil. içeriğinde başka bilgiler de var başka programın verileri. bu kayıt defteri girdisini silersem nolur? ya da içinden sadece silmek isdetiğim programa ait yazıları mı silmeliyim?
    sorunuma ait resim de altta linkte.
    programın adı WinPatrol nasıl yüklemişim bilmiyorum küçük ama karışık gereksiz bi program.
    yardımcı olursanız sevinirim..

ekran görüntüsü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *XhsyPhoiDeus* -- 6 Kasım 2009; 12:16:44 >
  • Bu yöntemlerle işini halledemeyenler şu programlada işini halledebilirler.

Windows Install Clean Up
  • çok teşekkür ederim çok faydalı oldu
  • eline sağlık çok faydalı oldu.
  • güzel çalışma dostum ellerine sağlık
  • Revo uninstaller ' i de deneyin derim
  • Güzel konu olmuş, emeğine sağlık
  • emeginize saglik mersi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Desoxyn07

Revo uninstaller ' i de deneyin derim

5 sene öncesinin konusu olmuş ama ben de revo uninstaller tavsiye ederim. Konudaki tüm işlemleri kendisi yapıyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.