Şimdi Ara

kalçam büyükmü?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
434
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 30-30 kot giyiyorum boyum 170 kilom 60 pantalon bendenim idealmi sizce? yoksa büyük totolar içinmi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• erkeksen boyuna göre fazla kilon var 50 falan düş ideal kilon bu yağ oranını azalt kalçanın büyük olması kilon fazla boyuna göre bana göre öyle benim boy 1.86 kilom:70
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbaros444

erkeksen boyuna göre fazla kilon var 50 falan düş ideal kilon bu yağ oranını azalt kalçanın büyük olması kilon fazla boyuna göre bana göre öyle benim boy 1.86 kilom:70

55 mi olacağım yok artık :D

edit bence sen çok zayıfsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Traxen -- 12 Ocak 2015; 14:37:02 >
  • up

• quote:

Orijinalden alıntı: Traxen

quote:

erkeksen boyuna göre fazla kilon var 50 falan düş ideal kilon bu yağ oranını azalt kalçanın büyük olması kilon fazla boyuna göre bana göre öyle benim boy 1.86 kilom:70

50 kilo diyordum o zaman kalçan öyle kalır bide benim body gidiyorum yani kilom az ama geniş üst taraflarım kollar falan öyle zayıf gibi göbek falan kalça bacak hiç 0 ama üst bölge geniş taş gibi bütün vücut body git bence en güzeli sen başka çaren yok toparla vücudu cardio yap yağ oranı azalt

• quote:

quote:

quote:

50 kilo diyordum o zaman kalçan öyle kalır bide benim body gidiyorum yani kilom az ama geniş üst taraflarım kollar falan öyle zayıf gibi göbek falan kalça bacak hiç 0 ama üst bölge geniş taş gibi bütün vücut body git bence en güzeli sen başka çaren yok toparla vücudu cardio yap yağ oranı azalt

ya kalçam büyük degilde üst tarafım daha ince kardiyoyla kilo vermeden fitleşebilirmiyim?

• quote:

quote:

quote:

quote:

ya kalçam büyük degilde üst tarafım daha ince kardiyoyla kilo vermeden fitleşebilirmiyim?

yok ha yürüyüş yaparsın oda faydalı olmaz fayda bölgeseler veriyorsun sonuçta yağ oranı azaltacaksın ben olsam spor salonuna yazıl 1 sene sonra çıkacak vücut mükemmel olur şaşırırsın

• 50 kilo diyen arkadaşın evdeki tartısı bozuk sanırım.

60 kilo normalden biraz daha azdır hocam. kalça için yorum yapamıycam ama; 65-70 arasında kalmaya çalış

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 1.85/65'im 30/32 arasında bi şeyler giyiyorum sen kıyasla işte, normaldir gibime geliyor seninki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enayi07

Ben 1.85/65'im 30/32 arasında bi şeyler giyiyorum sen kıyasla işte, normaldir gibime geliyor seninki.

+1 Aynı şekilde bende 185e 65kiloyum fakat ben sporcuyum yani zayıf görünümlü değilim. 30/32 taş çatlasın 32/34 giyiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.