Şimdi Ara

Bitexen güvenilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
0
Favori
10.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni açılan türk kripto para borsası var bitexen duymuşsunuzdur. Bu borsa ne kadar güvenilir çünkü Bitexen e üye olup kimlik doğrulaması yapan herkese exen coin dağıtıyor ve Şuan 100 exen yaklaşık 40 tl ediyor. Referans ile üye getirdikce ref başına şuan 100 exen veriyor.Asıl sıkıntı Kimlik doğrulaması ve adres doğrulaması istiyor fatura veya e devlet ikametgah belgesi ile doğrulama yapılabiliyor fakat bu belgelerin yanlış işlerde kullanılmayacağına güvenebilir miyiz? Açıkcası kendim üye oldum ama eşi dostu yapıp referans sayısını artırsam mı bilemedim?Dört kişilik bir kurucu ekip var mühendis ve itü teknokent te ofis açmışlar arkaplanları sağlam gibi eğer tamamı tezgah değilse.Linked.in facebook vs yerlerden baktım fake değil gibiler ama eminde olamıyor insan.Tavsiyelerinizi bekliyorum ona göre sağı solu üye yapıcam teşekkürler

Ref kodunu da bırakayım şuraya isteyen olursa kayıt olur.https://www.bitexen.com/?ref=866639

• Bitexen tarafından basılan ve tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılan bir bitcoindir. ilk başta güvenmiyor gibi olmuştum ama itü nün kurucusu olduğu ve yöneticilerin kimlikleri açıkca ortada olduğu için güven geldi ve indirdim .uygulamaya bir arkadaşla beraber başladım ilk hesabı ben açtım onayladım hesabı açtığımda 5 exen hesabıma yatmıştı değeri 20 tl ydı aradan 3 gün geçti şuan tam 30 tl oldu şimdi ise 50 tl ye cıktı sonra arkaşa referans kodumu vererek kayıt ettirdim ve 5 exen daha geldi şuan 60 tl para oldu .hesabıma yatıcak mı diye denedim 60 tl yi ve 1 dk içerisinde hesabıma geldi. baktım sürekli yükselıyor 40 tl de cebımden koydum 100tl lik exen aldım suan 253 tl oldu birden bire suan 1 exen fiyatı 9.6 tl oldu ve yükselmeyede devam ediyor bitcoınde ilk cıktıgında 60 krş du şuan 65 bin tl oldu. sizde exeni alın köşede dursun. aşağıya referans linkimi ve kodumu bıraktım. sizde üye olun anında 5 exeni alın bi hayır duanızı alırım :)https://www.bitexen.com/?ref=53080997 buna tıklayarak da üye olabilirsiniz . referans kodum : 53080997 bu kodu kayıt olurken girin teşekkürler...
    ➤ REFERANS KODUM : 53080997 ➠ Bu kod ile bedeva 5 exen kazanacaksınız. Yani değeri 50Bitexen güvenilir mi?TL
    ➤REFERANS LİNKİM :https://www.bitexen.com/?ref=53080997Bitexen güvenilir mi?Bitexen güvenilir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: 370emre

Bitexen tarafından basılan ve tüm kullanıcılarına ücretsiz olarak dağıtılan bir bitcoindir. ilk başta güvenmiyor gibi olmuştum ama itü nün kurucusu olduğu ve yöneticilerin kimlikleri açıkca ortada olduğu için güven geldi ve indirdim .uygulamaya bir arkadaşla beraber başladım ilk hesabı ben açtım onayladım hesabı açtığımda 5 exen hesabıma yatmıştı değeri 20 tl ydı aradan 3 gün geçti şuan tam 30 tl oldu şimdi ise 50 tl ye cıktı sonra arkaşa referans kodumu vererek kayıt ettirdim ve 5 exen daha geldi şuan 60 tl para oldu .hesabıma yatıcak mı diye denedim 60 tl yi ve 1 dk içerisinde hesabıma geldi. baktım sürekli yükselıyor 40 tl de cebımden koydum 100tl lik exen aldım suan 253 tl oldu birden bire suan 1 exen fiyatı 9.6 tl oldu ve yükselmeyede devam ediyor bitcoınde ilk cıktıgında 60 krş du şuan 65 bin tl oldu. sizde exeni alın köşede dursun. aşağıya referans linkimi ve kodumu bıraktım. sizde üye olun anında 5 exeni alın bi hayır duanızı alırım :)https://www.bitexen.com/?ref=53080997 buna tıklayarak da üye olabilirsiniz . referans kodum : 53080997 bu kodu kayıt olurken girin teşekkürler...
    ➤ REFERANS KODUM : 53080997 ➠ Bu kod ile bedeva 5 exen kazanacaksınız. Yani değeri 50Bitexen güvenilir mi?TL
    ➤REFERANS LİNKİM :https://www.bitexen.com/?ref=53080997Bitexen güvenilir mi?Bitexen güvenilir mi?
    Bak bak bak yalana bak İTÜ Teknokentten yer kiralamışlar. Arkasında İTÜ ve Devlet var gibi anlatıyorlar.

• hetşat kullanıcısına yanıt
    kardeşim sen alma ozaman paranı banane. sen izle sadece biz banka dekontlarını yağdırırz
  • 370emre 3 kullanıcısına yanıt
    sanki banka dekontunu ben hazırladım millet çekiyor parayı veya exenı degerlendırıyor siz izleyın sadace resımler konussun
  • Bitexen güvenilir mi?
    Bu da en son exen durumum
  • İyi de Bitexen komisyon oranı %15 ile %25 arasında alım - satıma göre değişiklik gösteriyor. Binance hem spot piyasasının en iyi borsası hem de en güvenilir borsası ve komisyon oranı da çok komik rakamlar. %0,075 :D bir de avantajları var.

Mesela birinin referans bağlantısından üye olduğunda %10 komisyon indirimi kazanıyorsun ve sana %25 BNB komisyon indirimi de sunuyor.

Bence kayıt olacaksanız Binance'ye kayıt olun. Diğer borsalar hikaye. Binance'nin yanından bile geçemezler. İşlem hacimleri çok düşük. Onu da geçtim işlem yapabileceğiniz tüm coinleri bulamıyorsunuz bu borsalarda. Bu yüzden ben Binance'den kayıt almanızı tavsiye ederim.

%10 + %25 komisyon indirimi ile üye olmak isteyenler için alttaki bağlantıya tıklayın yeterli.

https://accounts.binance.com/tr/register?ref=JI1RHARS

Hiç kendinizi yormayın. Ne kadar borsa araştırırsanız araştırın Binance kadar düşük değil komisyon oranları.

Hem de %35 komisyon indirimi sağlayan bir borsa da yok piyasada.

Üstüne Binance'nin bir sürü hediyeleri falan oluyor. Bir sürü fırsat yakalayabiliyorsunuz bir şeyleri kitlediğinizde vs.

• Tamam ilk üyeliklere güzel fırsatlar sunabilir ama verdiğinin belki de milyon katını zaten yaptığınız işlemlerden aldıkları komisyonlarla çıkarıyolar?

Referans başı 100 exen bile verse işleme göre komisyon alıyor, sabit bir komisyonu bile yok yani. Zaten verdiği 100 exen i ortalama 10-15 işlemle tekrar alıyor.

Mantıklı düşününce ne kadar doğru sizce?

Bu konuda BINANCE ın üstüne tanımam.

%10 indirimli ref bağlantısı ve %25 BNB indirimiyle %35 komisyonda indirim sağlıyor.

0.065% komisyonla işlem yapmak mı doğru yoksa %15-20 komisyonla işlem yapmak mı?

Lütfen yatırımlarınızı düzgün düşünerek ve basit fırsatlara kanmadan yapın.

Bu arada %10+%25 BNB toplamda %35 komisyonda indirimden faydalanmak isteyen arkadaşlar için linki buraya bırakıyorum;

https://accounts.binance.com/tr/register?ref=XKCF2565

Herkese hayırlı kazançlar diliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lectaaa -- 7 Nisan 2021; 14:55:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: lectaaa

Tamam ilk üyeliklere güzel fırsatlar sunabilir ama verdiğinin belki de milyon katını zaten yaptığınız işlemlerden aldıkları komisyonlarla çıkarıyolar?

Referans başı 100 exen bile verse işleme göre komisyon alıyor, sabit bir komisyonu bile yok yani. Zaten verdiği 100 exen i ortalama 10-15 işlemle tekrar alıyor.

Mantıklı düşününce ne kadar doğru sizce?

Bu konuda BINANCE ın üstüne tanımam.

%10 indirimli ref bağlantısı ve %25 BNB indirimiyle %35 komisyonda indirim sağlıyor.

0.065% komisyonla işlem yapmak mı doğru yoksa %15-20 komisyonla işlem yapmak mı?

Lütfen yatırımlarınızı düzgün düşünerek ve basit fırsatlara kanmadan yapın.

Bu arada %10+%25 BNB toplamda %35 komisyonda indirimden faydalanmak isteyen arkadaşlar için linki buraya bırakıyorum;

https://accounts.binance.com/tr/register?ref=XKCF2565

Herkese hayırlı kazançlar diliyorum

Sizin bıraktığınız bu linkten üye olursam söylediğiniz indirimlerden faydalanabiliyor muyum?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nesyldrm

Sizin bıraktığınız bu linkten üye olursam söylediğiniz indirimlerden faydalanabiliyor muyum?

Alıntıları Göster

Tabii ki hocam üye olduktan sonra da ayarlar kısmından BNB indirimini aktif etmeniz gerekiyor

• quote:

Tabii ki hocam üye olduktan sonra da ayarlar kısmından BNB indirimini aktif etmeniz gerekiyor

Alıntıları Göster

Peki bnb indirimini nerden aktif ediyoruz ayarlardan

• Nesyldrm N kullanıcısına yanıt

Sol üstte ayarlara tıklıyorsunuz 1-2 saniye bekleyin yüklendikten sonra sarı bir yazı var "İndirim kazanmak için BNB kullan" yazıyor, oraya girdiğinizde görürsünüz zaten

• quote:

Sol üstte ayarlara tıklıyorsunuz 1-2 saniye bekleyin yüklendikten sonra sarı bir yazı var "İndirim kazanmak için BNB kullan" yazıyor, oraya girdiğinizde görürsünüz zaten

Tamam teşekkür ederim

Rica ederim, bu arada siz daha önce üye olmamış mıydınız sanki?

Başka bir başlık altında da görmüştüm sizi yanlış hatırlamıyorsam:)

• quote:

Rica ederim, bu arada siz daha önce üye olmamış mıydınız sanki?

Başka bir başlık altında da görmüştüm sizi yanlış hatırlamıyorsam:)

Olabilir ya ben de kripto paralarla uğraşmak istiyorum da araştırıyorum çevremde herkes bunlarla uğraşınca ben de dahil olayım dedim

Anladım, kafanıza takılan bir şeyler olursa sorabilirsiniz

İyi günler

• quote:

Anladım, kafanıza takılan bir şeyler olursa sorabilirsiniz

İyi günler

Soruyorum zaten:)) teşekkürler yine olursa sorarım

• https://accounts.binance.com/tr/register?ref=XOKTZJ7M

Üye olmak isteyen bu ref link ile üye olabilir hep beraber kazanalım :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.