Şimdi Ara

Kahve Dünyası Türk Kahvesi ve Fincan Seti 2’li 29,90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.641
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uygun gibi alınabilir. Fakat yanlış fiyat değildir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi sitesinden 3TL daha ucuza satıyor. Alınmaz.
  • Kargo bedavaysa alınır.
  • Kargo bedava diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali222 -- 20 Nisan 2020; 2:37:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rootist

Kendi sitesinden 3TL daha ucuza satıyor. Alınmaz.
    Kendi sitesinde ekstra kargo ücreti vardır belki.

• Kahvelerin SKT'yi bilmiyorum ama haftada 2 paket gidiyor zaten evde. Paketi genelde 5,5 TL falan alıyorum marketten. Benim için karlı oldu 5 tane aldım komple fincan takımını yenilerim.

Kendi sitesine göre 15 TL kardayım demektir. 1 fincan bedavaya geldi.

Edit: Dayanamadık 6 paket aldım. 2 takım olsun fincanları saklarım kahveleri tüketiriz.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Takip

• quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

Kahvelerin SKT'yi bilmiyorum ama haftada 2 paket gidiyor zaten evde. Paketi genelde 5,5 TL falan alıyorum marketten. Benim için karlı oldu 5 tane aldım komple fincan takımını yenilerim.

Kendi sitesine göre 15 TL kardayım demektir. 1 fincan bedavaya geldi.

Edit: Dayanamadık 6 paket aldım. 2 takım olsun fincanları saklarım kahveleri tüketiriz.
    skt uzun oluyor ben her zaman alıyorum.eski ürün göndermiyorlar en fazla şimdiye kadar 1,5-2 ay önce paketlenmiş denk geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cboy60

Uygun gibi alınabilir. Fakat yanlış fiyat değildir :)
    fiyat yanlış değil her zaman bu fiyatlara satılıyor.Trendyol kahve dünyası'nda kargo bedava.yeni hesap açıp 50/15 kuponla 4 paketi 45 tl ye geliyor.

• Trendyol 50/25 kodundan bahsedenler var. Öyle olsa gayet uyguna gelir. Bilen duyan var mı acaba bu kodu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2 ay kadar önce mağazada da aynı fiyattı. Papara ile alınca 2 kutu 15 TL gelmişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirex

Trendyol 50/25 kodundan bahsedenler var. Öyle olsa gayet uyguna gelir. Bilen duyan var mı acaba bu kodu?
    hatalı fiyat/adet giren satıcılardan sipariş veriyorlar. sonra satıcı iptal edince yanlışlıktan dolayı trendyol 50/25 kupon tanımlıyor. fakat trendyol bu kuponların masrafını satıcılardan alıyor. yani adam 100 tane yanlıs sipariş alsa 2500tl girdi adama. bunu fırsat bilip yanlış ürün kollayanlar var forumda.
  • Türk Kahvesi içmek isteyen için bir öneride bulunayım. Mutlaka deneyin derim;
    https://www.amcahafizoglu.com
  • Havya Makinesi kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ediyorum bilgilendirme için

• Uzun süredir bu fiyatta zaten paketlemeleri çok özensiz gelen fincan kırıktı böyle şikayetler vardı zaten muhatap Yok bu günlerde iade ile uğraşmak istemedim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.