Şimdi Ara

kahretsin boyle interneti boyle sirketi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • t.telekom faturali hattan 8gb internet ve heryone 1000dk 1000sms e 54lira diye kandik kahretsin boyle operatoru.

iki telefonda da hat full cekiyor 3g ve 4g de ikiside denendi , ama internette gezinirken internet duruyor zaman asimina ugriyor 20 yada 25sn sonra internet gene geliyor. surekli boyle.

lanet olsun ya.. islemlerim hep yarim kaliyor allah kahretsin.

kac kisiye derdimi soylesem t.telekomlu olan ayni seyi soyluyor.

sozlesme yaptim kahretsin ya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• bizlerde böyle bi sorun olmuyur

acaba çekim alanında değilmisiniz yada telefondan dolayımı hattını başka bir telefonda deneyiniz bence

eski samsung akullı telefonumda aynı aynıo yerde internet çekim yapmıyordu ama lg g3 denedim ful çekiyor aynı yerde internet şahlandı nerdeyse 4,5 g
  • Millet 29 liraya kullanıyor o paketi beğenmiyorsan taşı hattını zorla tutan mı var en fazla kullandığın ayların cezasını odersin

• Telefonda sikinti olabilir, keza turkcellden daha iyi bana gore telekomun neti

• Yaklaşık 1 senedir İstanbul da Türk Telekom kullanıyorum.İlk başlarda bende düşündüm çekmez sıkıntı çıkartır diye,ama iyi ki geçmişim dedim pek sorun yaşamadım şuana kadar.Sizin bulunduğunuz yerde sıkıntı olabilir.

Ayrıca tarifeniz bana biraz pahalı geldi arkadaşın dediği gibi bu paketi millet 29 tl ye kullanıyor.Araştırmanızda fayda var.
  • 8gb interneti

1000dk her yone konusmayi

1000sms i

29tl ye alan kampanyayi bana bir gosterin lutfen.

• krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    8gb interneti

1000dk her yone konusmayi

1000sms i

29tl ye alan kampanyayi bana bir gosterin lutfen.

• ufuk_acar kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/1000-dk-1000sms-8gb-29tl-faturali-tahattutlu--123253206

https://forum.donanimhaber.com/turk-telekom-ile-12-ay-sozlesmesi-olanlar-v-bitenler-kulubu--76741987-146#123365642

Bu konunun da son sayfa larında dedikleri blofu yaparsan

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.