Şimdi Ara

📲 TÜRK TELEKOM MOBİL FATURALI-FATURASIZ TARİFELER PAKETLER KAMPANYALAR (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
13.759
Cevap
286
Favori
804.253
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Germiyanlı

Faturasıza başvuracaksın hocam.

Seni aradıklarında "neden faturasıza geçmek istiyorsunuz..." diye sorarlar.

"artık faturasız kullanmak istiyorum ben,herkese ucuz paket veriyorsunuz,bana çok fatura geliyor,bu nasıl iştir.." vb gibi şikayetvari cevap verdiğinizde hemen seçenek sunmaya başlar.

Siz de en uygun paketi alana kadar ısrar edeceksiniz

s.a hocam

kardeşimi 3 . kez arayıp aynı teklifi sunuyorlar

bu kadar neden sık sık arayıp aynı teklifi sunmaya çalışıyorlar anlamadım

kaç kere dedim 8 gb 30 tl verirseniz kabul edeceğim dedi

yada 6 gb paketi 30 tl kabul ederim demesine rağmen
  • benimde 6 gün sonra paketim bitiyor aradım müşteri hizmetleri burnundan kıl aldırmıyor

ben kamumega paketindeyim yüzde 20 indirim var paketimde bana kesinlikle olmaz diyor taşıcam hattımı 15 senedir avea kullanıyorum falan dedim tartıştık kapadım

8gb 30 tl istiyorum dedim aynı paket devam edelim diyor sürekli

şimdi ne diyeyim faturasıza geçmek istiyorum mu diyeyim
  • gecegelen06 G kullanıcısına yanıt
    İlk ay 20 küsur geldi bu ay bana da 30.75 gelince ben aradım. İlk ay faturası yanlış hesaplanmış dediler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Profesyonel 4 GB Kullanıcısıyım. 51tl para ödüyorum (Güya kampanya). Bir kaç gün sonra bitiyor sürem. Önereceğiniz tarife nedir. Az konuşma, hiç sms, 4-6 net yeterli.
    Bir de kızımın da hattı var kontörlü. TARAFTAR_2de1_2000 DK Tarife Bonusu Kartalcell diye bir tarifesi var. Neti yok onun. Netli bir paket almak istiyorum. Ona da 4-5 yeterli.
    Yalnız mümkünse paketlerdeki net bitince ekstradan ücret çıkarmasın. Kapansın gitsin. Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.
  • Güncelde de 2 lira fazla gösteriyor ekstra bişi yok ücretli bişide gözükmüyor taahhüt varken tarife ücretimi arttı ne

Faturalı Kullananlar güncelde fazla tutar var mı bakabilir mi ?

23 ünde kesilince bakacak nereden geçiriyorlar diye

• bitmesine yakın ararlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kunter

Profesyonel 4 GB Kullanıcısıyım. 51tl para ödüyorum (Güya kampanya). Bir kaç gün sonra bitiyor sürem. Önereceğiniz tarife nedir. Az konuşma, hiç sms, 4-6 net yeterli.
    Bir de kızımın da hattı var kontörlü. TARAFTAR_2de1_2000 DK Tarife Bonusu Kartalcell diye bir tarifesi var. Neti yok onun. Netli bir paket almak istiyorum. Ona da 4-5 yeterli.
    Yalnız mümkünse paketlerdeki net bitince ekstradan ücret çıkarmasın. Kapansın gitsin. Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için.

Kendi kendimi cevaplayayın bari :( Telekom'u aradım. %20 indirim yaparız diyorlar. Telekomla ilişkimi sonlandıracağım. Var mı alternatif şu sıralar?
  • s.a arkadaşlar faturalı da taahhüd dolan arkadaşların içinde 2 gb yada 3 gb için en düşük teklif alanlar kaç tl teklif aldılar
  • Faturasiz hat kullaniyorum dun faturali hatta gecmem icin arayip 8gb internet 1000 dk ve 1000 sms 29 tl dediler bende dusunmek icin sure istedim. Telefondan tahattut verilebiliyor mu forumdan bir arkadas telefondan tahattut vermeyin demisti ? Ikincisi 39 tl 6 gb 1000 dk 1000 sms kullaniyorum sizce faturaliya gecmeye deger mi

• quote:

Orijinalden alıntı: ahadayıyasor42

Faturasiz hat kullaniyorum dun faturali hatta gecmem icin arayip 8gb internet 1000 dk ve 1000 sms 29 tl dediler bende dusunmek icin sure istedim. Telefondan tahattut verilebiliyor mu forumdan bir arkadas telefondan tahattut vermeyin demisti ? Ikincisi 39 tl 6 gb 1000 dk 1000 sms kullaniyorum sizce faturaliya gecmeye deger mi

her ay 6 gb 1000 dk 1000 sms faturasızda 39 tl veriyorsanız kullanıyorsanız eğer

1 dk düşünmeden 8gb 1000 dk 1000 sms 29 tl faturalıya geçin derim ben şahsen

her ay 10 tl karda oluyorsunuz

yada bimcell e geçiş yapın 33 tl 6 gb +900 dk 20 tl üzerinde yüklemeye her ay ise 1 gb ve 500 sms hediye veriyor buda mantıklı senin için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi derya78 -- 19 Ocak 2017; 16:34:9 >
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Efenim 10 tl az odemek cok cazip geliyor ama telefondan tahattut vermekle alakali bir arkadasimiz sorundan bahsetti fazla odedigini soylemisti ben ondan dolagi emin olamadim. Simdi tahattut veririm fatura doneminde 70-80 tl fatura ile karsilasmak istemiyorum. Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadasimiz varsa yazabilir mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: krkmz1666

Güncelde de 2 lira fazla gösteriyor ekstra bişi yok ücretli bişide gözükmüyor taahhüt varken tarife ücretimi arttı ne

Faturalı Kullananlar güncelde fazla tutar var mı bakabilir mi ?

23 ünde kesilince bakacak nereden geçiriyorlar diye

2-3 aydir banada oyle geliyor ektrede de goremedim mh yide aramadim

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    Benim sadece bu ay yükselmiş çıksında b yaygara koparayım 25inde 😀

• quote:

Benim sadece bu ay yükselmiş çıksında b yaygara koparayım 25inde 😀

Cihaz taahhutum var yok pul vergisi yok bilmem ne vergisi diyecek o yuzden kurcalamadim

• quote:

Efenim 10 tl az odemek cok cazip geliyor ama telefondan tahattut vermekle alakali bir arkadasimiz sorundan bahsetti fazla odedigini soylemisti ben ondan dolagi emin olamadim. Simdi tahattut veririm fatura doneminde 70-80 tl fatura ile karsilasmak istemiyorum. Bu konuyla ilgili bilgisi olan arkadasimiz varsa yazabilir mi ?

sana şu kadarını söyleyim kardeşim 3 yıldır

ben 1 senedir oldu türk telekom avea ya geçeli

inan 1 kuruş fazla ödemedim

neden diğer kişilere bu şekilde şikayetler oluyor anlamıyorum

paket aşımı olmadığı sürece yada bir yerlere üye olunmadığı sürece ben inanmıyorum

olsa bile hata ile çözülmesi mutlaka olur

diyeceksin mh lerini ara şimdi

faturasız dan faturalıya geçiş yapmak istiyorum

1000 dk + 1000 sms + 8 gb paketi 29 tl + vergisi ile 30,75 tl kullanacağım değilmi 1 tl fazla tutar gelirse şikayet ederim dersin bunuda başka telefon ile kaydet

• quote:

bende şimdi kullandığım pakete faturasızdan geçiş yaptımdı

aynı paraya 4 gb kullanıyordum faturasızda

yeni yıl 6 gb paketine 30,75 tl ödüyorum 10 aydır üstelik
  • derya78 kullanıcısına yanıt
    Şu tahattut konusunu bulabilirsem ona gore karar verecegim tesekkurler derya78 hocam

• reyes_19 R kullanıcısına yanıt
    artan sadece vergi oda 2 lira birden artmaz 24-50 gelen 25 gelir yakında çıkacak kokusu
  • krkmz1666 kullanıcısına yanıt
    Siz deyince baktım az önce. Fatura tutarı normal.

• quote:

artan sadece vergi oda 2 lira birden artmaz 24-50 gelen 25 gelir yakında çıkacak kokusu

E bi zahmet banada haber et olmadi bende camura yatim :D

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.