Şimdi Ara

Kağıdı yamuk çekiyor(çekemiyor) Acil!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
12.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Lexmark X2330 bir yazıcım var.Düzgün bir şekilde çalışan yazıcı bugün sorun çıkardı.Kağıdı yamuk çekiyor daha sonra tıkanıyor. (Sanki içinde bir cisim sıkışmış gibi) Yazıcıyı biraz salladım içinde cisim varsa eğer düşsün diye ama hiç bir şey düşmedi. Bugün de yazıcı bana çok lazım!

Lütfen yardımcı olun... Yazıcının içini açabilme gibi bir şansım var mı?

• Yazıcının içerisinde kâğıt sıkışmamışsa bir tamirciye gösterin. Kâğıdı içeri çeken motorların veya tekerlerin birisinde sorun olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tech. Türk

Yazıcının içerisinde kâğıt sıkışmamışsa bir tamirciye gösterin. Kâğıdı içeri çeken motorların veya tekerlerin birisinde sorun olabilir.

arkadasım yazıcının kapagını ac makaraların aranına bişey sıkışmışmı bak bendede yamuk alıyordu baktıgımda içine madenı para sıkışmıştı.:D
  • arkadaşım bendede bu modelden var kartuşu doldurtmama rağmen kartuş boş diyor ve çok soluka yazıyor hiçbirşey gözükmüyor neden olabilir????
  • quote:

Orijinalden alıntı: turko67

quote:

Orjinalden alıntı: Tech. Türk

Yazıcının içerisinde kâğıt sıkışmamışsa bir tamirciye gösterin. Kâğıdı içeri çeken motorların veya tekerlerin birisinde sorun olabilir.

arkadasım yazıcının kapagını ac makaraların aranına bişey sıkışmışmı bak bendede yamuk alıyordu baktıgımda içine madenı para sıkışmıştı.:D

vallaha benim yazıcıda yan alıyordu senin dediğini yaptım çalıştı allah razı olsun senden
  • 6 yıllık konuya mesaj attın dostum . Hatıralarım canlandı. O yazıcının rengini zor hatırladım
  • 35GOZTEPE35 3 kullanıcısına yanıt
    Bi 6 yil sonra ben de hortlatayim problemi nasil cozdun yazdiriyor sonra saga kayıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dostum lütfen çözdüysen bana da söyle normalde yazıcı kağıdı düzelterek çıkartır benimkinde yazıcı kağıdı yamultup sıkıştırıyor

• yıl olmuş 2022 sorun aynı! sağolasın bro, @35GOZTEPE35 ve @turko67

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.