Şimdi Ara

Kafsinkaf'ların Mekanı (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.816
Cevap
2
Favori
92.624
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adana galibiyeti çok iyi oldu. Mersine moralli gidiyoruz, şaşırt bizi kafkaf.
  • Mersin mağlubiyetinden sonra ordu mağlubiyeti de kötü oldu. Hafta içi bay geçiyoruz hafta sonu manisa deplasmanı var . Zor maç , zor fikstür.
  • ars pek verimsiz geldi banada hayırlısı
  • ksksoldier kullanıcısına yanıt
    Ars alışamadı daha bir şey yaptığı yok. Gökhan var alternatifi ama bilmiyorum bu sene hücüm hattında bitirici forvetimiz yok. Banahene yi arıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: özdemirburak

Ars alışamadı daha bir şey yaptığı yok. Gökhan var alternatifi ama bilmiyorum bu sene hücüm hattında bitirici forvetimiz yok. Banahene yi arıyoruz.

tiago ile banahane olacak şimdi bu takımda aaah aaah tadından yenmezdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksksoldier

quote:

Aynen aynen , bir de savunmada saffet gurur , onur akbay
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ksksoldier

quote:

Aynen aynen , bir de savunmada saffet gurur , onur akbay

oldu kaleye onur , ortaya olcan , cihan , kıvanç yapma içim gidiyo

• haha nerde o günler ya olsa da azcık tad gelse . Tribün olmasa hiç zevk alamıyorum @ksksoldier
  • quote:

haha nerde o günler ya olsa da azcık tad gelse . Tribün olmasa hiç zevk alamıyorum @ksksoldier

aynen aynen , çok oynadılar takımla
  • Ars(2) ve Berkan'ın golleriyle Fethiyespor deplasesinden 3 puanı 3 golle aldık,geldik.İlk yarı çok iyi başladık,iki tane de penaltı aldık ki ikincisi çok açık penaltı değildi sanki açık konuşmak gerekirse.Ama mücadelemiz iyiydi.İkinci devre biraz bocaladık,elimiz ayağımıza dolaştı ama sonra kazasız belasız atlattık o dakikaları.Daha sonra da skoru belirleyen Berkan'ın golü geldi zaten.Haftaya içeride de kazanıp bir serii yaparız düşüncesindeyim. #SaldırKAFKAF
  • Bu hafta belalımız antepe gidiyoruz.
  • beyler karşıyakanın imzası yokmu forum için koyalım biris ayarlasın
  • Valla ben pek anlamıyorum imza işlerinden bilen birisi iyi bir tasarım yapsa iyi olur gerçekten.

@Un4Given35

Bugün Kahramanmaraş'ı deplasmanda 4-1 yendik. Takım toparlandı artık düşme korkumuz kalmadı.

Bu hafta sonu İBB ile Alsancak'ta karşılaşıyoruz.
  • sagol bilgi için
  • quote:

Orijinalden alıntı: Un4Given35

beyler karşıyakanın imzası yokmu forum için koyalım biris ayarlasın

Bu imza konusunu açar mısınız? Nedir acaba?
  • ya mesela oluyor ya x telefonu kullancıları klubu gibi
    ksk arması altındada ksklilerin mekanı gibi olabilir sadece kişisel yani sadece imzada olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Un4Given35

ya mesela oluyor ya x telefonu kullancıları klubu gibi
    ksk arması altındada ksklilerin mekanı gibi olabilir sadece kişisel yani sadece imzada olabilir

Fan kulübü gibi yani. Forumda Karşıyakalı çok. Mümkün aslında.
  • evet hocam ben anlamıyorum anlanlyan vardır illaki
  • Aslında bu başlık altında yorumlar yapılabilir. TD üye almıyor nasıl olsa. Oraya üye olamayanlar bu forumda her şeyi konuşabilir. Bu hafta Fethiyespor maçı ile başlanabilir mesela.
  • 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.