Şimdi Ara

Kafe için projeksiyon cihazı önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
847
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, tanıdığımın bir kafesi için projeksiyon cihazı bakıyorum. 5-6 metre yansıtma mesafesi olacak. Genellikle maç yayınları esnasında kullanılacak. Bu cihazlardan hiç anlamadığım için nasıl bir cihaz ve perde almamızı önerirsiniz? Teşekkürler.

• Ciddi bir bütçe ayırmam lazım. Ucuza kaçma.
  • -OFLU- kullanıcısına yanıt

Açıkçası bu işler için ne kadar bir bütçe gerekli projeksiyon dünyasını bilmediğim için net bir fikrim yok. Ortalama 40-50 bin tl gibi bir rakam düşünüyoruz. Yansıtma 2 metre civarında bir perdeye olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emryrgc -- 10 Eylül 2022; 16:1:40 >
  • emryrgc E kullanıcısına yanıt

Bütçeniz güzel. İyi araştırırsanız düzgün bir makina bulabilirsiniz, ben daha çok 5-10 bin falan gibi düşündüm, bu kanıya nasıl vardım bilmiyorum ama genelde uygun arıyorlar.

Lazer modellerine bir bakın, daha kaliteliler.

Ama size asıl lazım olacak olan lümen değeri gündüz de yetli ışık verecek kadar çok olması ve netliği, mümkünse 4k gibi bir değere sahip olması.

Kullanıcı deneyimlerine bakarak araştırma yapın, öneri ile net olarak sonuca ulaşamazsınız.

Unutmayın internetteki önerilerde reklam olabiliyor.

• Merhaba,

L200F gibi bir cihaz önerebilirim.

4500 AL, lazer, fullhd, ya 5000 AL - 6000 AL civarında ışık gücü olanlara da bakabilirsiniz,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.