Şimdi Ara

kafayı yemek üzereyim,hp 1018 yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
2.673
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • aleti yeni aldık sabahtan beri uğraşıyorum ama yazdıramoıyorum.kırmızı ikaz lambası yanıp sönüyor sonra tekrar yeşil yanıyor??bu ne demek ya,nasıl çözücem???yardım lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odincsoy -- 6 Mayıs 2008; 13:56:48 >

• usb bağlantı kablolarında bazen problem çıkıyor ondan yazdırmıyor olabilir. farklı bi kablo kullanmayo deniyebilirsin
  • arkadaşım bende hp1018 kullanıyorum toner üzerinde bir kağıt olması gerekir bu kağıdı çıkartmadan hiçbirşey yazdıramazsın acaba sen bu kağıdı çıkartmayı unutmuş olabilirmisin.
  • çıkartmıştım ama ikaz lambası yanıyo anca??
  • tepside birden fazla kağıt olsun tek kağıt koyarsan sürekli problem yapar herzaman dolu olacak test sayfası yazdır bide
  • Benim Hp 1018 de beni delirtiyordu.Yazıcı beklemede dururken bir süre sonra çıktı gönderdiğim zaman kırmızı ışık yanıp sönüyor sonrada yazdırılamadı penceresi çıkıyordu.En kalitelisinden bir yazıcı kablosu aldım(dışı şeffaf - içi tel örgülü gibi kablolardan)sorunum çözüldü.Aynı sorunu yaşayan arkadaşlara duyurayım dedim.Eski kablom dışı siyah 3 ytl lik kablolardandı.
  • +1

aynısı bendede oldu
  • yazıcı hiç bir gönderim yapmadan kırmızı yakıosa yazıcıda problem vardır fakat gönderim yaptıgında kırm zı çakıosa ve yazdırmıor ise bilgisayarla kaynaşamıodur onun nedenide kablo
  • bence kurulumdan bı problem olabilir bana da oldu
  • sağlam çalışan bir usb kablosuyda dene birde genelde usb kablodan yapıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.