Şimdi Ara

kafayı sıyırcam.adsl mütemadiyen şifren yanlış diyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • explorerda wweb sitesine girmeye çalışırken sürekli olarak yanlış şifre sayfasına yönlendiriyor.modeme defalarca reset attım şifreyi direk adsl destek hattından tekrar teyid ettirdim ama gene aynı ve hatta modemi değiştirdim.sonra telekomu aradım adamlar yetkili gönderceklerini söylediler.yetkili eve geldiğinde internet normaldi.tabi adamlar sinirli bi şekilde gittiler.sonra gene aynı şey oldu.şimdilerde saat 13:00-22:00 arası şifremi kabul ediyor.sonrasında şifren yanlış sayfasına yönlendiriyor."genellem yaptım her zaman bu saatlerde olmuyor".özetle telekom mütemadiyne şifremi kabul etmiyor.sebebini tahmine edebilcekolan varsa sevinirim.telekomu arasam adamlara anlatamam bu durumu bidaha gelmezler sanırım zaten.buarada bilgisayarda windowsu bile sıfırladım.otomatik ip dns falan...ilk denediğim modem routerli modemdi.usb modemde denedim gene aynı hatayı verdi.

• bilgisayarını şifrenin normal çalıştığı tarihe geri yüklemeyi dene.veya format çek
  • Başkası senin acountunu çalmış olabilir. Adsl müşteri hizmetlerini ara ve bu konuda onları bilgilendir müşteri numaranı vererek tekrar kullanıcı adını ve şifreni iste ve modemine girmiş olduğunla karşılaştır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.