Şimdi Ara

Kafam çok karışık 80-100bin civarı kararsızlık. acil.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
1.419
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar yola yüksek araç alma fikri ile çıktım. nissan ile mesela sonra yorumları. sorunları vs. beni oktavya. süper b. a3 gibi araçlara yönlendirdi.
    dizel otomatik bir araç arıyorum. 38-40 ederi olan otomatik Corsa mi.verip sıfır en az 5 yıl bineceğim bir araç arıyorum. bagaj küçük olmazsa sevinirim.
    bilgili arkadaşlardan yorum istiyorum.
     Kafam çok karışık 80-100bin civarı kararsızlık.  acil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam öncelikler bagaj ve genişilik istiyorsanız MPV modellere bakmanız lazım.Dizel Otomatik MPV olarak hem de geniş olarak fazla seçenek yok.Hatta tek bir seçenek var Citroen Grand Picasso var.

Onun dışında geniş bagajlı ve sürüş dinamikleri güzel makinelere bakarsanız.Siz zaten bir çok sedan modele bakmışsınız.Bunlara DSG korkunuz yoksa Jetta'da eklenebilir.Bunun dışında Ford Focus SW'ye bakabilirsiniz ama 2.el çok yok.Ucuz uygun fiyat derseniz Leon ST var.O da çok satan bir model değil şayet bayilerin elinde var ise uygun fiyata kapatabileceğiniz bir model kendisi.Kısaca 2.el kaygınız ve bagaj derdiniz var ise alacağınız araç VW Jetta'dır.Onun da sıkıntısı DSG 5 yıl kullanacaksanız mutlaka uzatılmış garanti yaptırın derim.

Skoda Superb hacim arayan biri için epey güzel bir araç ama sizi sürüş dinamiklerinde ne kadar tatmin eder bilmiyorum.Şu testi izlemenizi tavsiye ederim:

•  Kafam çok karışık 80-100bin civarı kararsızlık.  acil.
  • 2.el temiz az km Latitude Execuvie bakabilirsiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Büyük bagaj otomatik dizel ve iyi ikinci el dersen bu fiyat aralığında benim tercihim şöyle olur
    1- focus (bagaji idare eder)
    2- toyota corolla
    3-passat
    4-jetta
    5-octavia

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sukulented -- 25 Temmuz 2015; 16:23:37 >
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    hocam Opel den sonra biraz bagaj olsun istiyorum. su an iki kişiyiz ama.yine de bagaj bagajdır. mangal. deniz falan 😊 yorum için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Hocam öncelikler bagaj ve genişilik istiyorsanız MPV modellere bakmanız lazım.Dizel Otomatik MPV olarak hem de geniş olarak fazla seçenek yok.Hatta tek bir seçenek var Citroen Grand Picasso var.

Onun dışında geniş bagajlı ve sürüş dinamikleri güzel makinelere bakarsanız.Siz zaten bir çok sedan modele bakmışsınız.Bunlara DSG korkunuz yoksa Jetta'da eklenebilir.Bunun dışında Ford Focus SW'ye bakabilirsiniz ama 2.el çok yok.Ucuz uygun fiyat derseniz Leon ST var.O da çok satan bir model değil şayet bayilerin elinde var ise uygun fiyata kapatabileceğiniz bir model kendisi.Kısaca 2.el kaygınız ve bagaj derdiniz var ise alacağınız araç VW Jetta'dır.Onun da sıkıntısı DSG 5 yıl kullanacaksanız mutlaka uzatılmış garanti yaptırın derim.

Skoda Superb hacim arayan biri için epey güzel bir araç ama sizi sürüş dinamiklerinde ne kadar tatmin eder bilmiyorum.Şu testi izlemenizi tavsiye ederim:

Ek olarak yine Peugeot 5008 var. C4 Picasso'nun kardeşi. C sınıfı Crossoverlara da bakabilirsiniz QQ,Kadjar,CRV vs. Sedan olarak da Superb, 508, Passat, Insignia, Latitude gibi D sınıfı araçlara bakabilirsiniz.

• hocam bu pakette. geri görüş kamera falan var mıdır. o para ya bomboş bir araçta almak istemiyorum.

• evet hocam sanırım liste deki araçlara yönetecek beni arayış. Ford yakıtı ve vitesi nasıl sorunsuz mudur acaba.

• tades1981 kullanıcısına yanıt
    Hocam 2.kişi iseniz bence Superb kadar abartmaya hiç gerek yok.SWlere de yönelmeye gerek yok bence C sınıfı sedanlar sizin arzularınızı karşılayacaktır.Ama ufakta çocuk var ise C4 Grand Picasso'yu düşünün derim :)
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    evet hocam çocuk olayı ufukta illaki var. birde İstanbul dan hafta sonları çorlu ya gidiyorum. orada ailece bir yerlere gidince küçük araba sıkıntı oluyor. hafta sonları 6 kişi oluyoruz 😀😀

• quote:

Orijinalden alıntı: tades1981

hocam bu pakette. geri görüş kamera falan var mıdır. o para ya bomboş bir araçta almak istemiyorum.

Binekarac.vw.com.tr/yeni-passat-donanim-euro6.aspx
    Hocam o zaman mis gibi 7 kişilik C4 Grand Picasso mis gibi olur size bir test edin derim.
  • C4 Picasso al geç Bekleme yapma
  • Yeni Opel Astra çok güzel olmuş. Sedan versiyonu tatmin edici olacaktır. Ancak oldukça beklemek gerekecektir. Sadece bir fikir.
    Dizeli yeni 1.5 120 hp gayet güzel bir motor. eski 115hp 1.6 da zaten volvolarda gördüğünüz motor yani yaygın o da güzel idi zaten.

Vites olarak powershift senelerdir volvolarda dizel kombinasyonuyla var gayet başarılı.

Eğer toyota farklı bir otomatik şanzıman ile gelseydi belki listede başa oynayabilirdi.

Yada DSG garantisi 10 yıl olsaydı passat o taktirde başa oynardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sukulented -- 25 Temmuz 2015; 17:50:05 >
    koklar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 kişilik Freemont bu kapışmayı alır

• Mnr980 kullanıcısına yanıt
    cidden mi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.