Şimdi Ara

Kafam allak bullak olmus bi durumda 3.20cd. A4 3.20d

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaslar ortalama 90-100 bin lira arası bir bütcem var araba bakıyorum 2008 2009 model 3.20cd nin temizlerine denk geldim tek eksiği tv navigasyon coupe dan vazgecersem 3.20 d veya temiz a4 lerde var sizce neye karar vermeliyim gözüme carpan birkaç ilanı sizede gösteriyim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-dogus-cikisli-cok-temiz-kazasiz-ilk-sahibinden-136480246/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-daymotors-mpaket-coupe-dizel-140976434/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ilk-sahibinden-borusan-faturali-2008-model-320-d-coupe-84.800-km-138236908/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-hatasiz-3.20-d-coupe-kirmizi-koltuk-m-paket-221-bg-138870623/detay

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana göre cabrio olmadıktan sonra coupe arac sıkıntı oluyor . Madem o darlığı biri inerken devamlı inip koltuğu çekicen indi bindi yapican

Cabrio al ki bir zevki olsun . Guzel havalarda zevki bambaşka oluyor zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Spor bır arac bakıyorsanız a5 de olabılır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MORTALDANCE -- 17 Ekim 2013; 16:30:27 >
  • Kesinlikle haklısın kardesim ama cabrio benim bütçemle temiz bir 3.20ci bulmam zor hadi blurum ama benzinli arabadan agzım cok yandı sıcak bakamıyorum

• MORTALDANCE kullanıcısına yanıt
    A5 benzinli bulabiliyorum sadece :) yoksa onada bakıyorum :)

• İfşa timinin yorumundan sonra yorum yazicam

• Kaygerya kullanıcısına yanıt
    İfşa timi?

• 3.20 d ölümsüz bir araba

• passat al passat 1.6 haylayn
  • Hahaha beyler fikirler için eyvallah :) ama biriside a4 ve 3.20cd nin avantaj ve dezavantajları hakkında bilgiverebilirmi :)

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-ilk-sahibinden-borusan-faturali-2008-model-320-d-coupe-84.800-km-138236908/detay

Hocam belli ki performans beklentin yok. Bu araç biraz düzeltmeyle cadde de piyasa yapmak için uygun :D
  • Turco95 kullanıcısına yanıt
    Aynen kardesim yüksek performans konusunda takıntılı bir insan değilimdir 160 beygirlik bir arac fazlasıyla işimigörebilir , o göstermiş oldugun arac benimde ilgimi çekti peki size birsoru daha sorİyim sonucta bu araclar 3 4 yasındalar ve en azından 90-100.000 km de olucaklar, dizel motor kaç km de bana sorun yaratır performans ortalama kaç km e kadar beni sorunsuz götürür

• quote:

Orijinalden alıntı: malty

Aynen kardesim yüksek performans konusunda takıntılı bir insan değilimdir 160 beygirlik bir arac fazlasıyla işimigörebilir , o göstermiş oldugun arac benimde ilgimi çekti peki size birsoru daha sorİyim sonucta bu araclar 3 4 yasındalar ve en azından 90-100.000 km de olucaklar, dizel motor kaç km de bana sorun yaratır performans ortalama kaç km e kadar beni sorunsuz götürür

Önemli olan bakım.Hiçbirşey yapmazsa bu motor 200 bin km daha gider o da en az.KM takıntınız olmasın fakat kazasızını almamaya dikkat edin.
  • Servis bakımlıysa BMW olduğu için tahminimce 200.000 Km daha gidersin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Turco95 -- 17 Ekim 2013; 16:00:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OmerOzgur1

quote:

Önemli olan bakım.Hiçbirşey yapmazsa bu motor 200 bin km daha gider o da en az.KM takıntınız olmasın fakat kazasızını almamaya dikkat edin.

Bu motor daha derken 284 300 bine dayanırmı dİyosun kardes ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: OmerOzgur1

quote:

Bu motor daha derken 284 300 bine dayanırmı dİyosun kardes ?

En azından diyorum hocam.

• Eyvallah kardes peki tekrardan soriyim söyleyebileceğiniz dezavantaj veyaavantaj varmı a4 ve 3.20cd arasında siz olsanız ne tercih ederdiniz

• quote:

Eyvallah kardes peki tekrardan soriyim söyleyebileceğiniz dezavantaj veyaavantaj varmı a4 ve 3.20cd arasında siz olsanız ne tercih ederdiniz

Yaşınız kaç hocam ?
  • 24

• quote:

24

Yakın zamanda evlilik düşünmüyorsanız 320cd bakın derim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.