Şimdi Ara

Kadınlar rüya görür mü? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
2
Favori
980
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Görgüsüz Hayvan

quote:

Orijinalden alıntı: S,W,A,T

Başlığı rüyalanma olarak değiştir demek istediğin oydu sanırım

Rüyalanma nedir? Başlıkta rüyayı kastetmiştim.

Rüya görüyorlar tabiki de şaka mı bu ?

Rüyalanma erkeklerde rüya sırasında meninin gelmesidir. Rüyanda erotik şeyler görürsün ve hissedersin ister istemez. Olay budur.

Kızlarda rüyalanma olmaz ama cinsel rüyalar görürler. Kendi ağızlarından duydum .
  • quote:

quote:

quote:

Başlığı rüyalanma olarak değiştir demek istediğin oydu sanırım

Rüyalanma nedir? Başlıkta rüyayı kastetmiştim.

ne diyeyim o zaman sana ben onlar insan değil mi rüyanın erkeklere has olduğunu nereden çıkardın peki

Daha önce hiç kız arkadaşım olmadı,henüz hiçbir farklılığı keşfedebilmiş değilim,yaşım 23.Kadınların genellikle ağladığını biliyorum ve çok alışveriş yapıyorlar.
  • millet normal rüya anlamış
  • Onlar mıçmıyo , osurmuyo hatta
  • Kadınlar metafizik unsurlar olduğundan onların beyinleri normal insan beyni gibi işlemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The North Remembers

millet normal rüya anlamış

Adam öyle sormuş çünkü. Daha rüyalanma nedir bilmiyo adam.
  • 2.Cümledeki "We" kelimesi kadınlarıda içine alıyor sanırım?

"What is a dream? A dream can include any of the images, thoughts and emotions that are experienced during sleep. Dreams can be extraordinarily vivid or very vague; filled with joyful emotions or frightening imagery; focused and understandable or unclear and confusing.

Why do we dream? What purpose do dreams serve? While many theories have been proposed, no single consensus has emerged. Considering the enormous amount of time we spend in a dreaming state, the fact that researchers do not yet understand the purpose of dreams may seem baffling. However, it is important to consider that science is still unraveling the exact purpose and function of sleep itself."
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdvaldBoassonHagen

quote:

Orijinalden alıntı: The North Remembers

millet normal rüya anlamış

Adam öyle sormuş çünkü. Daha rüyalanma nedir bilmiyo adam.

cidde öyle sormuş fail olduk.
  • nick - mesaj uyumu
  • eğer yalan söylenmediyse bana , görüyorlar hemde bizden daha ateşli
  • rüya mı ?
  • Kadınlarda da ihtilam (rüyalanma) vardır. Hatta sonrasında akıntı bile olur. Sonrasında cünüp oluyorlar mı bilmiyorum ama.
  • Uyuyor ise ki genede uyurlar rüya görürü tabi arada kabul falanda görürler adın neyde gece gece hatırlayamadım işete ha karabasan falan
  • quote:

Ayrıca internetten konumuza şöyle bir ek bilgi keşfettim;

"Researchers have found a number of differences between men and women when it comes to the content of their dreams. In one study, men reported more instances of dreaming about aggression than women did. According to dream researcher William Domhoff, women tend to have slightly longer dreams that feature more characters. When it comes to the characters that typically appear in dreams, men dream about other men twice as often as they do about women, while women tend to dream about both sexes equally."

Yani?
  • nik konu mesaj uyumu. adam insanları keşfediyo. kadınlardan başlamış
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.