Şimdi Ara

Kadın sürücülerin bazıları biz erkeklerden daha mı hırslı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dikkat ediyorumda genelde kocalarının araçları altında doğal olarak lüks sınıf.Arabası değerli olunca tüm trafik kuralları ona işliyor.Sanki trafiğin kitabını o yazmış Yani güneş gözlükleri tripler yol benim dur sen geçemezsin zaten ay başım bugün modları.He bide bunların o özel günü var nerden bilicez o gündeler mi? Ama gerçekten hakkıyla sürenide gördüm yani yalan yok.Otur yanına kesintisiz uyursun aracı hiç sarsmıyor.Sadece büyükşehirlerde kötü bayan sürücüye pek denk gelmedim kuralların farkıdalar.Ama küçük şehirdeysen buralar biz avratlardan sorulur modu
    Sizce genel düşünce olarak kadınlar trafikte nasıllar?
    Benim düşüncem bizim gibi refleksleri yok.Ani durumlarda soğuk kanlı olamıyorlar.Çoğu koca koca arabaların içinde kaybolmuş önünü görmeden sürüyor.Ayrıca Otomatik vites kullanmayı kolay sanıyorlar ama bazı ince noktalarını bilmediklerinden aniden kontrolü kaybedebiliyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mjordan2345 -- 19 Eylül 2018; 6:0:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 4 yola gelince Sağdan sola dönüp üstüme çıkmak için çok azimliler birisinde captiva vardı birisinde glk glk süren uzaktan kuzenim olur sövemedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla tekirdağ'a giderken bir golf makas atmıştı önüme. bi baktım kadınmış yani kısacası evet bazı kadınlarda hırs var...
  • Bi ablada bana Polo Gti ile makas atmıştı. Sonra yan yana geldik biraz konuştum ablada baya var yaşı. Ama şehrin hızlılarından uzadı gitti yakalayamadım :D

Şimdi ben onu yakalarım Bemewylen dedim Rahmetli Alican abimiz gibi ama yakalayamadık :D ( Bu sayede Alican abimizide anmış olduk iyi oldu )

1:35

• Yalnız o Amarok kullanan teyze bildiğin psikopat. Erkek şoförlerde bile bu derece arızası olan milyonda bir çıkar. :)
  • Birde çok iyi araş kullanıyorlarmış gibi araç sürerken (Dikkat kullanıyorken değil) cep telefonu ile konuşanlar var.
  • Birazdan feministler gelip " Ay size ne oluyor? Siz kime karışıyorsunuz? Bu işin cinsiyetle ilgisi yok benim eşim çoğu erkekten iyi sürüyor " gibi yorumları görebiliriz

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Birazdan feministler gelip " Ay size ne oluyor? Siz kime karışıyorsunuz? Bu işin cinsiyetle ilgisi yok benim eşim çoğu erkekten iyi sürüyor " gibi yorumları görebiliriz
    Bu sitede karşı cins var mı? Hiç denk gelmedim kıraathane gibi mübarek

• quote:

Orijinalden alıntı: mjordan2345

Bu sitede karşı cins var mı? Hiç denk gelmedim kıraathane gibi mübarek

Alıntıları Göster
    Feminist olan erkeklerden bahsetmiştim bu tip konularda bol kavga çıkar

• Canını seven, kadın sürücüyü görünce önünden arkasından geçmesin, gitmesin.

• Büyükşehirleri bilmemde antep tarzı şehirlerde terör estiriyorlar. Gerçi antepte erkeklerde terör estiriyor. Memleketim diye demiyorum. Türkiyenin trafiği en berbat ili olabilir.

Ayrımcı din düşmanı diye yaftalanmak istemem ama özellikle trafikte kapalı kadın görünce takip mesafemi arttırıyorum bir şekilde uzaklaşmaya çalışıyorum. Olduki bir şey oldu. O kadınla konuşma hakkınız yok. Antepte sadece kadın olması haklı olması için geçerli bir sebep.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • konuyu görünce şunu paylaşmadan geçemeyeceğim. bu nedir abi yaa..

Kadın sürücülerin bazıları biz erkeklerden daha mı hırslı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Feminist olan erkeklerden bahsetmiştim bu tip konularda bol kavga çıkar

Alıntıları Göster
    Feminist erkek doğru diyon.Onlarda sürüyor.Hatta senden iyi sürer kadınlarrr araba sürer diyen çıkar diyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: SISU

konuyu görünce şunu paylaşmadan geçemeyeceğim. bu nedir abi yaa..

Oha çüşünüz haberi kes

• quote:

Orijinalden alıntı: ZETEC SE

Büyükşehirleri bilmemde antep tarzı şehirlerde terör estiriyorlar. Gerçi antepte erkeklerde terör estiriyor. Memleketim diye demiyorum. Türkiyenin trafiği en berbat ili olabilir.

Ayrımcı din düşmanı diye yaftalanmak istemem ama özellikle trafikte kapalı kadın görünce takip mesafemi arttırıyorum bir şekilde uzaklaşmaya çalışıyorum. Olduki bir şey oldu. O kadınla konuşma hakkınız yok. Antepte sadece kadın olması haklı olması için geçerli bir sebep.
    Valla samsundada çook eskiden öyledi ama şimdi araba bu para diyip karı marı dinlemezler.Kocan gelsin derler kocası yoksa trafik mahkeme direk.Valla burda ben bir kadına sürttüm.Yalan yok sürttüm azcık değdirdim.Kadın bir ciyakladı.Çok sürtmüşüm gibi dedim ucu deydi yani bayan niye bağırıyon dedim ben Benimkide çizildi dedim halbuki tamponuna sürttüm az bişey boya geçti.Oda çıktı yani mozatla silince.Ama bir bağrıyor.Site inledi.Sorun şu kadın yolun ortasına passatı park etmiş arkasına yük bindiriyor.Dicektim ulan böyleleein altında passat varya Allahım sen nelere kadirsin.Doblo gibi yük arıyordu karı.Sonra arabayı satmış tabi sitedekiler benden yanaydı yönetim dahil.Karı kirli işler içindemiş galiba pakize modeli ondan sevmiyolarmış.Bende ilkkez şahit oldum.Bide bazı tipler çıkıp kadın haklı dedi orda sen geçmicektin. Biride geldi dediki kardeş boş ver sen işini hallet bu karı yollu dedi gülmemek için zor tuttum kendimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mjordan2345 -- 19 Eylül 2018; 14:56:54 >

• Bi sahis edepsiz.Esinin makaminin gucunu kotuye kullanmasinin verdigi erg le bu laflari soyleyip bubdurumu yaratiyor.

Dusman basina.

• %95 i böyle.Ne yol verir,ne hatasını kabul eder,ne de trafik gibi saniyelik olayların olduğu bir ortamda, erkek gibi sakin kalıp doğru-yanlış anlık karar verebilir.Tehlike anında kadın beyni bildiğin kendini kapatıyor.Aha çarpıyoruz dediğin anda, erkek beyni kaçış için saliselik fikir üretir.Ama kadın beyni nasıl olsa çarptık kapat gözleri moduna girer.Evrimsel bir olay bu sonuçta.

Bir arabaya bakıp "aha bu kesin kadın" dediğim zamanlarda; %90 ı kadın çıkıyor.Anaları-babaları birey yetiştirmiyor ki,ego balonunu yetiştiriyor.Sonra salıyorlar trafiğe yavru premsesleri,uğraş dur.

• quote:

Orijinalden alıntı: AsiretinMarjinalCocugu

%95 i böyle.Ne yol verir,ne hatasını kabul eder,ne de trafik gibi saniyelik olayların olduğu bir ortamda, erkek gibi sakin kalıp doğru-yanlış anlık karar verebilir.Tehlike anında kadın beyni bildiğin kendini kapatıyor.Aha çarpıyoruz dediğin anda, erkek beyni kaçış için saliselik fikir üretir.Ama kadın beyni nasıl olsa çarptık kapat gözleri moduna girer.Evrimsel bir olay bu sonuçta.

Bir arabaya bakıp "aha bu kesin kadın" dediğim zamanlarda; %90 ı kadın çıkıyor.Anaları-babaları birey yetiştirmiyor ki,ego balonunu yetiştiriyor.Sonra salıyorlar trafiğe yavru premsesleri,uğraş dur.
    ahahahaha benim video süper parçada 10 numara oooooo oooo arabayı salıyo of ofo of of hahahaha tutamıyor.Hey Allahım ya bide araç içi kamera niye yolu değilde bunu çekiyor zaaaaa

Aynıca o saniyelik tepki dediğinde çok haklısın kardeşim.Bende bunu demeye çalışıyorum.Kadınlarda acil durumlarda reseptörler kapanıyor.Sanki lunaparkta çarpışan araba kullanır gibi saloyor ahada çarptık namına noyyim diyor.Güm sonra eşini arayıp mamut ben kaza yaptım hıhıııhıhı diyor.İşin içinden çık çıkabilirsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mjordan2345 -- 19 Eylül 2018; 16:12:58 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.