Şimdi Ara

Kadıköyde sevgiliyle gidilebilecek yerler ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46
Cevap
0
Favori
34.504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nereler olabilir.. Böyle kafa dinleyecek biryer örneğin balonun oradaki sahil gibi(o sahilin adı neydi?) güzel yerler bilen tarif edebilecek varmı?

Mesela şuruya gidebilirsiniz ordan çıkıp şurası güzel olur.. Tekne turları ne kadardır? Saat kaçta varlar bunların sitesi varmı bakabileceğim..

Teşekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: !! Salemance !!

Nereler olabilir.. Böyle kafa dinleyecek biryer örneğin balonun oradaki sahil gibi(o sahilin adı neydi?) güzel yerler bilen tarif edebilecek varmı?

Mesela şuruya gidebilirsiniz ordan çıkıp şurası güzel olur.. Tekne turları ne kadardır? Saat kaçta varlar bunların sitesi varmı bakabileceğim..

Teşekkürler

Büççeyi zorlamıyım diyosan sahile doğru çok güzel cafeler var rahat serin kalabalık da olmuyo bence çok güzel
  • Undergrounda git
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muşmula

Undergrounda git
    bütçe çokta önemli değil güzel yerler olsun yeter.

Tabii abartı tuzlu yerler olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AntiGs!

bütçe çokta önemli değil güzel yerler olsun yeter.

Tabii abartı tuzlu yerler olmasın.

Alıntıları Göster
    Moda sahili.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piêr Dé Sans

Moda sahili.

Alıntıları Göster
    Tamam teşekkürler..

Piêr Dé Sans siz güzell yerler biliyomusunuz 1 tane söyleseniz yeterli.
  • quote:

Tamam teşekkürler..

Alıntıları Göster
    moda sahili ama güllerle dolaşan çingenelere dikkat gülleri ya alacaksın ya alacak

ayrıca boğaz turunuda öneririm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .::HANDSOME::. -- 6 Eylül 2007; 11:47:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .::HANDSOME::.

moda sahili ama güllerle dolaşan çingenelere dikkat gülleri ya alacaksın ya alacak

ayrıca boğaz turunuda öneririm

Alıntıları Göster
    Bomonti Aile Çay Bahçesi
  • quote:

Tamam teşekkürler..

Alıntıları Göster
    quote:

Tamam teşekkürler..

Aradığın yer cafe tarzı yerlerse ben kapalı ortamlarda duramıyorum pek o yüzden pek bi bilgim yok

Ayrıca güzel derken modanın her yeri baktığında güzeldir. Önemli olan senin nasıl bir yer aradığın. Tenha mı? Manzaralı mı? cafe tarzı mı yoksa daha çok hem yemek yiyip hem oturabileceğin yerler mi? Bunları belirtirsen sana daha çok yardımcı olacak birileri çıkabilir. Zira Kadıköy de bildiğim pek yer yok. Marakeş i çok övüyolar. Onun dışında Rex in hemen çaprazında iki katlı bi kafe var orası da güzel. Nargile falan içecekseniz Rex in karşısındaki kafe (adı aklıma gelmedi) güzeldir.

• quote:

quote:

Tamam teşekkürler..

Aradığın yer cafe tarzı yerlerse ben kapalı ortamlarda duramıyorum pek o yüzden pek bi bilgim yok

Ayrıca güzel derken modanın her yeri baktığında güzeldir. Önemli olan senin nasıl bir yer aradığın. Tenha mı? Manzaralı mı? cafe tarzı mı yoksa daha çok hem yemek yiyip hem oturabileceğin yerler mi? Bunları belirtirsen sana daha çok yardımcı olacak birileri çıkabilir. Zira Kadıköy de bildiğim pek yer yok. Marakeş i çok övüyolar. Onun dışında Rex in hemen çaprazında iki katlı bi kafe var orası da güzel. Nargile falan içecekseniz Rex in karşısındaki kafe (adı aklıma gelmedi) güzeldir.

Alıntıları Göster
    Kadiköy Acil

• quote:

quote:

Tamam teşekkürler..

Alıntıları Göster
    Hem yemek yiyebileceğimiz hemde oturup muhabbet edebileceğimiz biryer istiyorum daha sonrasında sinemaya gittikten sonra moda sahilde biraz vakit geçirip boğaz turu yapmayı planlıyorum.

• quote:

Hem yemek yiyebileceğimiz hemde oturup muhabbet edebileceğimiz biryer istiyorum daha sonrasında sinemaya gittikten sonra moda sahilde biraz vakit geçirip boğaz turu yapmayı planlıyorum.

Alıntıları Göster
    quote:

Hepsini 1 güne sığdırmaya çalıştığına göre yengeyi çok özelemişsin.

• quote:

Tamam teşekkürler..

Alıntıları Göster
    Moda Bomonti
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Hepsini 1 güne sığdırmaya çalıştığına göre yengeyi çok özelemişsin.

Alıntıları Göster
    Yaa orda rıhtımdan yukarıda güzel mekanlar var kadıköyden modaya doğru çıkan yolun sağ tarafında arada var kafeler filan..
    Sahafçılar kafemiydi sahaflar kafemiydi neydi fiyatları biraz fazla olabilir ama çok tatlı bi mekan en üst katta odanın içinde balkonlar var yüksek yüksek gerçekten güzel bi mekan oraya gidebilirsin...

• quote:

Orijinalden alıntı: serkangsk

Yaa orda rıhtımdan yukarıda güzel mekanlar var kadıköyden modaya doğru çıkan yolun sağ tarafında arada var kafeler filan..
    Sahafçılar kafemiydi sahaflar kafemiydi neydi fiyatları biraz fazla olabilir ama çok tatlı bi mekan en üst katta odanın içinde balkonlar var yüksek yüksek gerçekten güzel bi mekan oraya gidebilirsin...

Alıntıları Göster
    Hepsini değerlendireceğim.. Çok teşekkür ederim herkese.

Yanlız bir sorun var güzel yerler söylerken birazda yerini tarif ederseniz çok fazla bilmiyorum hayal meyal gözümde canlanıyor artık sorarak bulacam gibi gözüküyor.

Daha başka yerlerde söyleyebilirsiniz..

• quote:

Hepsini değerlendireceğim.. Çok teşekkür ederim herkese.

Yanlız bir sorun var güzel yerler söylerken birazda yerini tarif ederseniz çok fazla bilmiyorum hayal meyal gözümde canlanıyor artık sorarak bulacam gibi gözüküyor.

Daha başka yerlerde söyleyebilirsiniz..

Alıntıları Göster
    Ne özenirim be böyle sevgilisi ile takılan insanlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OkyaNuS. -- 6 Eylül 2007; 12:26:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OkyaNuS.

Alıntıları Göster
    beşiktaş vapur iskelesinin hemen üst katındaki mekan güzeldir hem oturursun hem bişeyler yersin vapur yanaştığında balkon biraz titrer ama korkma gerçekten güzeldir adını unuttum ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orinmicek -- 6 Eylül 2007; 12:42:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OkyaNuS.

Alıntıları Göster
    ^

@proxTed inş. sizede nasip olur hayırlı bir kısmet.
  • quote:

^

@proxTed inş. sizede nasip olur hayırlı bir kısmet.

Alıntıları Göster
    Rex karşısı eftelya kafe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlooDandWine

Rex karşısı eftelya kafe.

Alıntıları Göster
    moda sahiline benzer çiçekçi ve dilencilerin rahatsız etmeyeceği bi yer var mı bildiğiniz?kadıköy olması şart değil
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.