Şimdi Ara

Kadıköy, Üsküdar tarafında kelle söğüş mekanı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
7.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba Kadıköy ve Üsküdar tarafında kelle söğüş yiyebileceğim bir yer bilen var mı? Arıyorum hep Avrupa yakasında çıkıyor. Mümkünse çok pahalı olmayan bir yer olsun.

• Kadıköy itfaiyenin oralarda olabilir öyle birşey duymuştum ama hiç gitmedim gerci gece yazmissinjz ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRajikomik

Kadıköy itfaiyenin oralarda olabilir öyle birşey duymuştum ama hiç gitmedim gerci gece yazmissinjz ama

İtfaiyenin oralar neresi oluyor tam olarak?

Bu iskeleye yakın akmara giden sokağın üst sokaklarında var mıdır acaba?
  • Bogadan sahil tarafına yani sizin dediğiniz tarafa değilde diğer tarafa doğru inmeniz gerekiyor sahili arkanıza Alp Söğütlüçeşme ye doğru orada sorsanız gösterirler itfaiyeyi dediğim gibi gitmedim bende biraz rahatsizdim sizin bahsettiğiniz çorbayı onerdi arkadaş oraya yönlendirdi ama gitmedim eğer orada bulamazsanız Fenerbahçe işkembe salonu var tam Kadıköy Belediyesi'nin karşısında belediyede itfaiyeye yakın ama iyimidir nasıldır bilmiyorum hocam iki yer içinde geçerli bu dedigim

• dürümcü emmi itfaiyenin karşısı kime söyleseniz gösterir çok lezzetli bir restorant
  • quote:

Bogadan sahil tarafına yani sizin dediğiniz tarafa değilde diğer tarafa doğru inmeniz gerekiyor sahili arkanıza Alp Söğütlüçeşme ye doğru orada sorsanız gösterirler itfaiyeyi dediğim gibi gitmedim bende biraz rahatsizdim sizin bahsettiğiniz çorbayı onerdi arkadaş oraya yönlendirdi ama gitmedim eğer orada bulamazsanız Fenerbahçe işkembe salonu var tam Kadıköy Belediyesi'nin karşısında belediyede itfaiyeye yakın ama iyimidir nasıldır bilmiyorum hocam iki yer içinde geçerli bu dedigim

Çorba değil hocam Kelle Söğüş,
    Kadıköy, Üsküdar tarafında kelle söğüş mekanı?

• quote:

Orijinalden alıntı: admyzc

dürümcü emmi itfaiyenin karşısı kime söyleseniz gösterir çok lezzetli bir restorant

Menüsünde kelle söğüş göremedim.
  • Ha tamam bunu Kadıköy'de kelle olarak satan tek bir yer var hocam balıkçılar çarşısının içinde beyinli ve beyinsiz olarak satılır ama bildiğim kadariyle 10 TL civarında Osmanağa camii (otobüs durakları) tarafından balıkçılar çarşısına girin soldan 3 veya 4. dükkan olması lazım kapının önünde zaten görürsünüz ama geç saatlere kalmayabilir birde dikkat edin kurumuş olanini koymasin isyerime yakın sayılır uzaktan geliyorsanjz ve sormami istediğiniz birşey varsa akşam geçerken sormaya çalışırım

• https://youtu.be/8oJGufB4DBs tavuk Sac Kavurma :) ilginizi çekebilir...

• quote:

Ha tamam bunu Kadıköy'de kelle olarak satan tek bir yer var hocam balıkçılar çarşısının içinde beyinli ve beyinsiz olarak satılır ama bildiğim kadariyle 10 TL civarında Osmanağa camii (otobüs durakları) tarafından balıkçılar çarşısına girin soldan 3 veya 4. dükkan olması lazım kapının önünde zaten görürsünüz ama geç saatlere kalmayabilir birde dikkat edin kurumuş olanini koymasin isyerime yakın sayılır uzaktan geliyorsanjz ve sormami istediğiniz birşey varsa akşam geçerken sormaya çalışırım

Şimdi gördüm mesajınızı, biraz geç oldu :). Burası oturup yemek yenilen bir mekan değil mi? 10-15 arası ise iyi. Yarın bulmaya çalışıyım. Haritada göstermeniz mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kırılanhayaller

quote:

Ha tamam bunu Kadıköy'de kelle olarak satan tek bir yer var hocam balıkçılar çarşısının içinde beyinli ve beyinsiz olarak satılır ama bildiğim kadariyle 10 TL civarında Osmanağa camii (otobüs durakları) tarafından balıkçılar çarşısına girin soldan 3 veya 4. dükkan olması lazım kapının önünde zaten görürsünüz ama geç saatlere kalmayabilir birde dikkat edin kurumuş olanini koymasin isyerime yakın sayılır uzaktan geliyorsanjz ve sormami istediğiniz birşey varsa akşam geçerken sormaya çalışırım

Şimdi gördüm mesajınızı, biraz geç oldu :). Burası oturup yemek yenilen bir mekan değil mi? 10-15 arası ise iyi. Yarın bulmaya çalışıyım. Haritada göstermeniz mümkün mü?

Alıntıları Göster
    .dostum 18 TL falnmis burada yiyemez dediler kelleyi 4 e parçalıyor veriyorlarmis tandırda yapılıyor mus sizin bahsettiğiniz gibi Fatih birşey pazarı dediler de anlayamadım orada varmış

Sokağın başında çarşı pide börek var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TRajikomik -- 18 Şubat 2018; 8:19:36 >

• Haritada gosteremem tekno. Özürlüyum ama yerini bulursunuz balıkçılar çarşısı var oraya girin hemen soldan 4.Dükkan falan olmali orada yenmiyor olabilir hocam giriş te masa yok belki üst katı varsa bilmiyorum siz Osmanağa camii duraklarıni bulun zaten martılar size gösterir orayı kekik pul biber almayı unutmayın

• quote:

Haritada gosteremem tekno. Özürlüyum ama yerini bulursunuz balıkçılar çarşısı var oraya girin hemen soldan 4.Dükkan falan olmali orada yenmiyor olabilir hocam giriş te masa yok belki üst katı varsa bilmiyorum siz Osmanağa camii duraklarıni bulun zaten martılar size gösterir orayı kekik pul biber almayı unutmayın

Tamam teşekkür ederim, eve götürürüm o zaman.
  • quote:

Haritada gosteremem tekno. Özürlüyum ama yerini bulursunuz balıkçılar çarşısı var oraya girin hemen soldan 4.Dükkan falan olmali orada yenmiyor olabilir hocam giriş te masa yok belki üst katı varsa bilmiyorum siz Osmanağa camii duraklarıni bulun zaten martılar size gösterir orayı kekik pul biber almayı unutmayın

Tamam buldum hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırılanhayaller -- 18 Şubat 2018; 17:43:57 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.