Şimdi Ara

Kadıköy'e taşınacağım ama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar buradan umarım bir kaç Kadıköy'lü arkadaşa ulaşabilirim.

Öncelikle, Caferağa, Osmanağa, Rasimpaşa taraflarında eğlenceli yerlere yakın bölgelerden kiralık bir ev bakıyorum. Binaların çoğu eski ve bazıları makyajlanmış. Sağlamlık konusunda ciddi endişe ettiğim yerler oldu. 2 katlı bir ev buldum altında kokoreççi var üstünde 2 kat daire ama bodrum katı yok oranında o yüzden çekindim biraz.

Böyle bir bölgeye taşınıyor olsaydınız bina ile ilgili nasıl bir araştırma yapardınız aslında merak ettiğim bu..?

• O bölgedeki binaların çoğu 40 yıldan eski çok yüksek katlı olmasa bile oldukça tehlikeli. Kadıkoye 10-15 dakika mesafede ulaşabileceğin nispeten daha sağlam binaların olduğu göztepe vb semtlere taşınmayı düşünebilirsin.

• Kassady kullanıcısına yanıt
    Hocam Hasanpaşa da çok yakın Kadikoye aslında en olur semtleri bana söylerseniz oralardan bakayım 5-10 yıllık binalara

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Chosen kullanıcısına yanıt
    Hasanpasa da eskidir goztepe ve marmara universitesi civarindaki yerlere bakabilirsin

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kassady kullanıcısına yanıt
    Tamam teşekkür ederim

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Hasanpaşa bence iyi bir seçim. Kiralar daha uygun olur. Yeldeğirmeni, Kadıköy, Metrobüs ve Marmaray yürüme mesafesinde.

• Kadıköy 1. derece deprem riskine sahip, çok eski evleri tercih edecek gibi olursan bunu da düşünmelisin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.