Şimdi Ara

Kadıköy Bostancı Kocayolda Fiber internet döşeniyor. (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
194
Cevap
1
Favori
12.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • 1.5 ay önce geçiş yaptım SOL' e. Yeni tablet kampanyasından faydalandım. 50 Mbit ve 250 GB AKK.
  • bostancıdaki durum için internet siteleri üzerindeki haritadan sorgulama yaptığımda tek tük bazı binalarda görünüyor.İşin garibi fiber var gözüken binanın yanındaki bir başka binada fiber yok mesela :S.Tam da oturduğum sokağa bağlanan sokaktaki bazı apartmanlarda fiber var ama bizde bir gelişme yok gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justreal -- 29 Eylül 2013; 21:18:51 >
  • Sanırım TTnet Fiber?

Kadıköy Bostancı Kocayolda Fiber internet döşeniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CULDAd

Şakacı sokağın oradaki 4 yola kadar geldiler. dün akşam oral sokağı da kazmışlar. inşallah şakacı sokağa da gelirler diye bekliyoruz.

Kadıköy Bostancı Kocayolda Fiber internet döşeniyor.

Sokak isimlerini çok aramışlar sanırım zamanında.
  • erenköyde 10 ay önce evin önündeki tüm sokakları kazıp borular sokup gitmişlerdi dün baktım evin önü inşaat alanı gibi borular döşüyorlardı yakında gelir gibi gerçi ben uydu net 5 mbit sınırsız kullanıyorum geçermiyim bilmiyorum
  • Mayıs ayında yapılan kazı ve kablo döşeme işinden sonra ben bir kaç gün sonra bağlanır diye düşünmüştüm.
    Ancak 1 Ekim itibarıyla hizmet alır duruma geldim. O da benim ittirmelerimle.

Belki sokağında kazı yapılmakta olanlar merak eder diye yazayım dedim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: justreal

bostancıdaki durum için internet siteleri üzerindeki haritadan sorgulama yaptığımda tek tük bazı binalarda görünüyor.İşin garibi fiber var gözüken binanın yanındaki bir başka binada fiber yok mesela :S.Tam da oturduğum sokağa bağlanan sokaktaki bazı apartmanlarda fiber var ama bizde bir gelişme yok gibi

Bilmiyorum apartmanınıza bağlandı mı ama bende olan durum şuydu: bizim bahçe duvarına diğer binalardaki gibi kırmızı bir F işareti koymuşlar. Normalde ana hattan binaya bahçe duvarının bu noktasından geçerek tali hat çekiyorlar. Ama diğer binalara tali hattı çekerken bizimkini atlamışlar. Bunu oldukça geç farkettik. Daha doğrusu bir sürü telefon görüşmesi sonucunda böyle olduğu ortaya çıktı. Yeniden kazı yapmak istemediler. Mecburen yan binadan izin alarak onların hattından bize kablo çektiler.
    Bilginiz olsun. Böyle şeyler olabiliyormuş.

• erenköy istasyon sokakta aktif faaliyete geçti 1-2 hafta önce tanıtıma geldiler. Yakında diğer yerlerde de aktif olur gibie geliyor
  • kızıltoprak feneryolu civarında fiber kullanan var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Araxes

kızıltoprak feneryolu civarında fiber kullanan var mı ?

Adamlara sorduk sozde gelecek dediler ama yillardir hala gelmedi bir sokak yukaridan geciyor hatlar ki yeni cektiler ama buna ragmen buraya getirmediler.Gerci bu fiyatlarla getirmeseler daha iyi oda ayri konu.Suanda en iyi fiyat uydunette.
  • İçerenköy alan aldi en azindan benim binamda bagalanti basladi yarin gecis yapiyorum kismetse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bostancıdaki oturduğum apartmanı superonline ın sitesinde sorgulayınca fiber internet oturduğum apartmana gelmiş gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justreal -- 22 Nisan 2014; 19:33:34 >
  • Kadıköyde aşağı yukarı her yere geldi.
  • Onca yıl geçti sokakta kablolar döşeneli o kadar zaman oldu sene 2016 hala Göztepe/Kadıköy'de Fiber yok. 3 yıldır proje bölgesi diye geçiştiriyorlar.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.