Şimdi Ara

Kaçma skilli hero önerisi .

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, Varus arkadaşımızı çok severek oynarım. Ama malesef kaçma skili yok. O gereksiz W si yerine(bana göre) keşke kaçma skili ekleselermiş...
    Sizden isteğim varus tarzı kaçma skili olan hero önerir misiniz. bi deniyim.

• Lucian,Ezreal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ezreal senin şampiyon tam, uzaktan uzaktan vuruyorsun kaçışın da var

• Nişancı için; ezreal, lucian, vayne(duvardan geçemezsin ama daha sık spamlarsın) cait(e ile duvardan geçebiliyor ama genel olarak hantal aslında bence.) tristana (hem kovalıyor hem kaçıyor ama zıplama animasyonu zaman alıyor biraz. Bozabiliyorlar atlarken.) akıllıca oynarsan twitchin görünmezliği kaçmanı sağlayabiliyor.(dibine girerlerse görebiliyorlar gg. Çok dikkatli oynarsan ödülü de çok büyük)

Diğer roller için: zed, fiora, katarina,fizz,gragas,khazix,riven aklıma gelenler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hamdibey1

Lucian,Ezreal

Lucian ı daha çok beğendim. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz1076

Nişancı için; ezreal, lucian, vayne(duvardan geçemezsin ama daha sık spamlarsın) cait(e ile duvardan geçebiliyor ama genel olarak hantal aslında bence.) tristana (hem kovalıyor hem kaçıyor ama zıplama animasyonu zaman alıyor biraz. Bozabiliyorlar atlarken.) akıllıca oynarsan twitchin görünmezliği kaçmanı sağlayabiliyor.(dibine girerlerse görebiliyorlar gg. Çok dikkatli oynarsan ödülü de çok büyük)

Diğer roller için: zed, fiora, katarina,fizz,gragas,khazix,riven aklıma gelenler.

Teşekkür ederim. Diğer rollerde Riveni ve Yasuo yu gerçekten denemek istiyorum. Manasız hero hiç denemedim :)
  • lucian çok efektif 2 kere kullanabiliyosun team fightta e sini ve çok büyük avantaj nerdeyse flash kadar e atabiliyosun flashında var 3 kere flash kullanmış gibi tfde oynuyosun
  • Ezrealden nefret ediyorum. Threstle blitzle çek bir işe yaramıyor.

Buzdoğan kasıncada hayatta peşinden gidemiyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: SpEeDy!

Ezrealden nefret ediyorum. Threstle blitzle çek bir işe yaramıyor.

Buzdoğan kasıncada hayatta peşinden gidemiyorsun

Yanlış oynuyorsun o zaman. E sinin etrafında oynaman lazım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.