Şimdi Ara

Kaçış (Disney Plus)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kaçış dizisinin çekimlerinin kasım ayı içinde Gaziantep’te başlaması bekleniyor. Dizide Engin Akyürek Mehmet isimli bir savaş muhabirini canlandıracak. İrem Helvacıoğlu da Zeynep isimli bir karaktere hayat verecek.

Same Film ve O3 Medya işbirliğinde çekilecek. Sekiz bölümden oluşacak Kaçış, Türkiye pazarına girmeye hazırlanan Disney Plus’ın ilk Türk dizisi olacak.

Yağız Alp Akaydın’ın yöneteceği dizide hareketli çatışma sahnelerinin olacağı belirtiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MaxPayne87 -- 3 Kasım 2021; 2:47:21 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkiye'ye giriş diziniz bu mu cidden??   

Millet zaten bıkmış araplardan, göçmenlerden, yabancılardan

• Iraklılar, suriyeliler, afganlar ilgiyle izler.

• ilk bölüm izledim, engin akyürek oyunculuk çöp.

• İlk bölüm ağır çöp yani ciddi ciddi bu dizi ile mi Türkiye’ye giriş yapmışlar

Oyuncuların performansı aşırı kötü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam bir hayal kırıklığı hatta daha ötesi, Disney+ vizyonu buysa ben almayayım. İyiki aylık üyelik almışım, öyle bir ilk bölüm izledim ki resmen hayattan soğudum. Dizinin ilk bölümü 52 dakika, toplasan 5 dakika muhabbet yok, başından sonuna kadar her sahnede dayamışlar abuk sabuk müzikleri, saçma sapan bakışmalar, gereksiz sırf dakika dolsun diye yapılmış sahneler. Bu mu bangır, bangır reklamı yapılan Disney+ dizisi.

• Dijital platforma bu kadar sıkıcı ve akmayan dizi yapmayı nasıl becerdiniz abi belli ki bütçede fena değil ona rağmen böyle bir iş yapabilmek büyük başarı tebrik ediyorum hepsini

• Sanırım Disney markası adı altında görebileceğimiz en absürt içerik bu. Sosyal medyadaki PR tweetlerini gören Titanik gibi bir başyapıt ortaya sanacak  

• Şu başroldeki adamın çapı nedirki türkiyede yine peak yaptı. Reklamlarda bu var, netflixde bu var, kanallarda bu var. Suriyeli kızlar afgan kızlar falan aşık sanırım. Disneyin bu ortadoğu temalı dizisiyle çıkış yapmasının başka sebebi yok

• Dizinin konusunu açıyorum diye izlediğim anlamına gelmiyor.
    Zaten ilk fragmandan ve oyunculardan belli dizinin ne olduğu.

Bu özellikle yabancı platformlar Türk yapımlarında hala anlayamadı.Türk TV dizi izleyicisiyle kendilerini izleyenleri aynı kafada sanıyorlar.

Arkadaş millet TV den kaçtığı için senin platformuna üye oluyor.Sen Tv'de kaşarlanmış yüzünü görmekten bıktığımız vasat oyuncularla klişe,derinliği manası olmayan yapımlar çekiyorsun.

Yav şu basit tespiti bile bunların Ceo ları akıl edemiyor mu ?

• bence iyi bir dizi özellikle 2. bölümde acayip heyecan ve gerilim vardı izleyince anlarsınız şu an için gayet iyi ilerliyor ayrıca başroldeki Engin Akyürekte gayet iyi bir oyuncu. Siz daha ilk bölümden gömmüşsünüz aha işte olay örgüsü gelişiyor farklı şeyler yaşanıyor.

• 1x3

Rezil ilerliyor dizi

• çöp

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.