Şimdi Ara

KAÇAK ET KURYELİĞİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
1
Favori
4.439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
67 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Kahve ne iciyorsun?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Genccizer

Kahve ne iciyorsun?

Nescafe 3'ü bir arada klasik

• Iyi bakalim afiyet olsun.

• quote:

Iyi bakalim afiyet olsun.

Eyvallah

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCgn

quote:

Iyi bakalim afiyet olsun.

Eyvallah

• Adam sarmış sarmalamış dışarıdan et sokuyor akıl alır gibi değil ve hiç mantıklı bir yanı da yok, taşıma suyla değirmen mi döner?
  • unforgiven1127 kullanıcısına yanıt
    Bu forumun amacı bu zaten, her konudan iktidarı suçlamak , milleti provake etmek ... Yönetim tarafından destekleniyorlar . Mesela sen bunlara ters dusen bi başlık açsan silinir.

Burası hdp ve chp lilerin forumu . Mesela onlardan birisi iktidar olsaydi ve et 985tl olsa , kılışdarmı yaptı derler. Eti o mu üretiyor derler .

Chp mantığı ile bakarsan müslümanlar tabikide teröris , Allah diyen herkes hemde . O yüzden müslümanlık ve müslümanlar bu ülkeden arındırılmali türkler de gitmeli . Ülkemize batı avrupa halkları gelip yerleşmeli . Manda felan olmalı buralar. Bunların başka isteği arzusu yok .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Elit kemalistler

Elitizim sizin işiniz zaten

İnsana tapma olayı başka hangi millette var acaba , biri kemalist biri erdoganist . Sağcı solcu bitti bunlar başladı .

Dış mihrakların bu ülkeye dışardan müdahale etmesine gerek yok . Millet zaten birbirini boğacak kadar birbirine düşman olmuş . DH de net ortamında bunun en büyük destekçisi .

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ßekir -- 16 Kasım 2017; 20:30:24 >
  • Etin kg ssunun 45 tl oldugu yerde anormal durum degil.

• kilosu 5tl ye satılan etin 45 tlye satıldığı ülkede gayet normal
  • magazin haberidir yahu bunun ciddiye alınacak nesi var :)
    gerçi yıllar sonra internet gençliği bu başlığı alıp ,bak şu parti zamanı bunlar oldu derse şaşmamak lazım
    et gerçekten anormal pahalı ama bu haber magazinsel :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: the.crack.man

quote:

Orijinalden alıntı: alibeyindonanimhaberi

quote:

Orijinalden alıntı: the.crack.man

Ülkenin krizde olduğunu ilk önce asrın liderimizin çuvaldızı kendine batırıp kabul etmesi lazım. Ama olur mu? İsrafa lüxe devam, ab bizi kıskanıyor. Düşürün faizi, kriz falan yok. Ne gerek var?

Hocam o kriz var derse kriz çığ gibi büyür yok gibi davranması taktik

Ya hocam dalga mı geçiyorsunuz bilmiyorum ama bu adam sadece laftan mı ibaret?

Kriz yokmuş gibi konuşabilir ama davranışlarının bu yönde olmasına gerek yok. Hele hükümetin çok daha fazla rahat davranıp hiçbir önlem almamasının ne mantığı var?

Dalga geçmiyorum bence de önlem alınmalı ama bu şekilde olmasının da avantajı yok değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: Kuzen Larry Balki

İyi de hocam burda milleti bu yollara düşüren de mi elit kemalistler?

Kimmiş milleti bu yollara düşürenler. AKP kast ettiğin ise daha 15 yıldır iktidarda kaçak et bu ülkeye 90 yıldır giriyor. İlk kez mi ülkeye kaçak bir şey sokuluyor sanıyorsunuz ?

Tamam onu geçtim eyvallahta 90 yıldır giriyormuş muş muş bilmemne sizde bahane cok dibimizdeki küçücük ülkede et 5 lira 5 bak 5 diyorum kabullenin artık bi halt beceremiyonuz

• quote:

Orijinalden alıntı: hgw7

Bu forumun amacı bu zaten, her konudan iktidarı suçlamak , milleti provake etmek ... Yönetim tarafından destekleniyorlar . Mesela sen bunlara ters dusen bi başlık açsan silinir.

Burası hdp ve chp lilerin forumu . Mesela onlardan birisi iktidar olsaydi ve et 985tl olsa , kılışdarmı yaptı derler. Eti o mu üretiyor derler .

Chp mantığı ile bakarsan müslümanlar tabikide teröris , Allah diyen herkes hemde . O yüzden müslümanlık ve müslümanlar bu ülkeden arındırılmali türkler de gitmeli . Ülkemize batı avrupa halkları gelip yerleşmeli . Manda felan olmalı buralar. Bunların başka isteği arzusu yok .

dinciye bak hele sen
    size her yol mübah siyasal islamcı

manda isteyen dedelerin en son ingiliz gemisine kaçtı
    gerisini de atam zaten agaçlara astı

akp olarak 2004 de papayla ab imzası atan kimdi ?

amerikan askerlerine ırak savaşında dikkat etmelerini söyleyen kimdi ?

o tapınma olayını şikayet ettim ayrıca

her ülkenin kurucu değerleri olur

ve tapınma olarak görülemez.

Mustafa Kemal Atatürk'e tapınıldığı kıvırmadan söylersen daha net olur.

• Dün haberlere bakıyorum. Dediğin et haberleri var yok Gürcistan sınırında yakalanmış, Atatürk havalimanında yakalanmış. Onun sonrasında kuruyemişçi soyulmuş fındık badem felan soymuslar. Ulan dedim hırsızlar bile limiti aşağı çekmiş. Ne bilim banka soyma haberleri olurdu dükkan soyma olurdu ama çerez soyma haberi ne la.

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldenParsTR

quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: Kuzen Larry Balki

İyi de hocam burda milleti bu yollara düşüren de mi elit kemalistler?

Kimmiş milleti bu yollara düşürenler. AKP kast ettiğin ise daha 15 yıldır iktidarda kaçak et bu ülkeye 90 yıldır giriyor. İlk kez mi ülkeye kaçak bir şey sokuluyor sanıyorsunuz ?

Tamam onu geçtim eyvallahta 90 yıldır giriyormuş muş muş bilmemne sizde bahane cok dibimizdeki küçücük ülkede et 5 lira 5 bak 5 diyorum kabullenin artık bi halt beceremiyonuz

AKP nin tarım ve hayvancılık konusunda tamamen başarısız olduğu zaten bilinen bir şey itiraz eden kimsede olmadığına göre neyin kavgasını veriyorsunuz ki?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Treth -- 17 Kasım 2017; 16:46:43 >

• Tutturdular ithal et diye. Bugün bimden aldım deneme amaçlı ama lanet olsun böyle iğrenç bir tat yok yemedim çöpe attım

• bu haberin özeti gürcistanda bizdeki gibi fırsatçısı komisyoncusu aracısı şucusu bucusu yokmuş millet kazıklanmadan et alıp yiyebiliyormuş bunu öğrendik
  • Sizce et burada da 5 lira olsa kim hayvancılık yapar tavuk kanadının bile kilosu 8 lira bu memlekette. 5 liraya satan firma 4 e satın alması lazım en fazla aldığı yerde 300 kg olsa bir hayvan yarısı fireye diye çıkar kelle işkembe deri paça sakatat 150 kg 150 x 4 lira 600 lira yapar sakatat falanda evet satılıyor boşa gitmiyor ama bizim konumuz su anda çıkan lop eti hesaplamak buda en basit hesap Gürcistan'da 600 liraya canlı hayvan varsa biz neden Sırbistan'dan alıyoruz. Kim diyor Gürcistan'da et 5 lira diye? Para birimlerimizin degeri bile aynı lari ile lira aynı hemen hemen. Biz burada 300 kg hayvanin kilosuna bilr 20 lira veriyorken 5 liraya Gürcistan'da et var diyen adam yalan söylüyor.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.