Şimdi Ara

Kablosuz Kulaklık Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Anlamadıgım bir konu olduğu icin yardımcı olursanız sevinirim.

Genellikle film izleme icin kullanacagım kablosuz kulaklık arıyorum. Çok kaliteli olmasını istiyorum, Sennheiser ya da buna eşdeğer bir marka da olabilir.
    DTS ve diğer ses ozellikleri ile ilgili de uyumundan bahsederseniz sevinirim.

Fiyat olarak 300 TL ye kadar cıkabilirim...

Tşk.

• Şu 3 kablosuzdan birini almaya karar verdim, lakin TR de sadece Sennheiser avr, yurtdısından alcagım buyuk ihtimalle.

Pioneer SE-DIR800C Wireless Headphones with Dolby Headphone Technology - 250 $
    Sony MDR-DS6000 Wireless Surround Digital 2.4GHz RF - 200 $
    Sennheiser RS 180 Digital Wireless Headphone System - 245 $

Bunların hepsi optik çıkışlı mı? Profesyonel olarak kullanan arkadaslardan yardım bekliyorum...

Hangisini almalıyım ?

Eger derseniz ki, aynı ses kalitelisini hatta daha fzlasını kablolu bir kulaklıktan da alırsın, 300 tl ye kadar da kablolu kulaklık tavsiyesi alabilir miyim?

Kullanma amacım büyük çoğunlukla film izlemek, DTS olarak.

Tşk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_girit -- 9 Temmuz 2010; 16:17:50 >
  • http://cgi.ebay.com/Pioneer-DigitalCordless-Surround-Headphone-SE-DIR800CII-/300286936694?cmd=ViewItem&pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item45ea7f0676
    2.versiyonu ve iyi kullanici yorumlari almis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serhatsb -- 10 Temmuz 2010; 0:16:05 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.