Şimdi Ara

Kablosuz Kulakiçi Kulaklık Tavsiyesi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
4
Favori
36.880
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Rica ederim. Az da olsa faydam dokunduysa, ne mutlu bana. Umarım memnun kalırsınız.

Yerli/yabancı sitelerde yaptığım uzunca araştırmalar sonucunda bu modelde karar kıldım. Yorum ve incelemelere göre, düzgün deneyim sunan benzer model kulaklıklar ülkemizde 300 lira üstünden başlıyor. Vava Moov 28 için de yurt dışındaki 80-100 dolarlık kablosuz kulaklık modellerine kafa tutabildiğine dair yorumlar mevcut.

Bass benim için de mühim değil. Aslında severim, önem de veririm, lakin yolda geçirdiğim süre zarfındaki asıl amacım, düzgün bir ses deneyimi yaşatan, yeterli bir mikrofon kalitesine sahip ve en önemlisi kablo derdinden kurtaran bir kulaklığa sahip olmaktı. Vava Moov 28 ile de sanırım çözüme kavuşmuş oldum.

Yukarıda bahsetmeyi es geçmişim, fakat mikrofon yeteneği benim için önemliydi. Zira, telefon görüşmeleri esnasında, mikrofonu devamlı ağza doğru yaklaştırmak zorunda bırakan bir kulaklık olsa idi, beni zorlardı. Allahtan, Vava Moov 28 bu konuda da tatminkar. Kulaklığı kulağıma taktıktan sonra, hiç düzeltme gereksinimi duymadan gayet rahat iletişim kurabiliyorum. Karşı taraf beni net duyabiliyor. Görüşme esnasında, mikrofonu düzeltmeme, ağza doğru yaklaştırmama gerek kalmıyor.

• Aklıma geldikçe paylaşıyorum;

Kulaklıkta gecikme sıfırdır. En ufak bir ses-görüntü senkronizasyon sıkıntısı tespit etmedim.

Bunun haricinde, kulaklığın mıknatısları gayet iyi iş görüyor. Çok pratik ve işlevsel düşünülmüş, sevdim bu yanını.
  • yaskoo_87 Y kullanıcısına yanıt
    Tecrübelerinizi yazdığınız için teşekkür ederim. Siz 5 günde geldi demiştiniz kulaklık için. Verdiğiniz linkten amazondan aldınız değil mi? Kargonuz standart mıydı acaba?

Ben standart kargo ile aldım ayın 2 sinde şu an dubaide gözüküyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • herze H kullanıcısına yanıt
    Evet, verdiğim linkten satın aldım ve 5 günde teslim edildi. Standart shipping idi ve bana direkt Amerika 'dan geldi, Dubai falan olmadı.
    Benim kargoyu aramex adlı bi şirkete vermişler. Sizinki iparceldi sanırım. Gelir bekleyelim bakalım.

• Benim kulaklık da bugün geldi. Mıknatısları boyunda birleştirince müziği durdurmuyor sanırım. Biraz daha deneyip deneyimlerimi paylaşırım.

• herze H kullanıcısına yanıt
    Gözünüz aydın. Güle güle kullanın.

Mıknatıslarla ilgili öyle bir özellik olduğunu sanmıyorum ben, varsa da denemek lazım.
  • Memnun kaldınız mı kulaklıktan, kullanım tecrübeniz ne yönde oldu?
  • Selamlar. Bilgisi olabilecek arkadaşlara bir soru sormak istiyorum. AliExpress sen awei bls920 model kulaklik aldım. Bluetooth kulaklık ancak sol kulaklıkta dusuk seslerde bir parazitlenme var. Sesi yükseltince pekmduyulmuyor. Bu her kulaklıkta olabilecek bir durum mudur ?

Selamlar.

• Merhaba,

bende böyle bir sıkıntı mevcut değil. Olması da normal gelmiyor bana.
    merhaba.

ben iş yerinde oda içinde kablodan ve telefonu cebinde taşımaktan kurtulmak için almıştım. bu yönde oldukça memnunum.

çekim mesafesi 10 metre ve arada iki duvar varken kesintiler oluyor. kulaklıktan çıkan ses oldukça yüksek ama ses yükseldikçe kalite bozuluyor tabi. bu yüzden çok açmıyorum sesi. evde kafa üstü kulaklığımı sadece kaliteli müzik dinlemek istediğim zamanlar kullanıyorum.

dışarıda dış ses yalıtımı güzel. ortam sesleri duyulmuyor.

batarya beni iki gün idare ediyor.

spor yapmıyorum ama kulaklığın incelemelerinde izlediğim videolarda kulaktan düşmesi neredeyse imkansız. ben ya yürürken ya da otururken kullandığım için bir sıkıntı yok. uzun kullanımlarda kulaklık kulak içini ağrıtabiliyor.

telefonla bağlantı kurması çok kolay ve hızlı. tuşlar kemikli. bu bakımdan biraz daha hassas olabilirdi ama çok sıkıntı oluşturacak bir şey değil.

kulaklıkla telefon görüşmem çok olmadı ama sorduğumda karşı taraftan sesimin net bir şekilde geldiği söylendi.

uzun kullanım sonucunu da görüp tekrar yazmak lazım. saygılar.

• Paylasimlariniz icin cok tesekkurler. Gercekten zaman ayirip bizleri de bilgilendirmeniz gercekten cok onemli.

(Kulakliklarinizi gule gule kullanin).

@yaskoo_87 Ben de ozellikle is yerinde ve arabada telefon gorusmeleri icin kulaklik ariyorum. Muzik dinlemek icin kulakligim var. Telefon gorusmeleri icin telefona tak cikar sarj girisini yalama etmemek ve ugrasmamak icin kablosuz istiyorum.

İphone un orj kulakliginda sesim karsi tarafa boguk gidiyor. Siz bu kulaklikta net gittigini soylemissiniz. Mikrofon kismi agza yakin mi duruyor? Kisik sesle konussak da (normal konusma sesi) karsi tarafa ses gidiyor mu? (Net veya boguk, yani ses gitsin yeter) yoksa mikrofonu agza biraz daha yakinlastirmak veya biraz daha yuksek sesle konusmak mi gerekiyor?

Son olarak sizin 5 gunde gelmis, diger arkadasin daha gec gelmis. O neden kaynaklandi? Siparis verirken ne yapmak gerekiyor erken gelmesi icin?

• Sing_a_song kullanıcısına yanıt
    Mikrofon kısmını hiç ayarlamıyorum. Kulaklığı kulağıma normal bir şekilde takıyorum, çağrı esnasında da hiç müdahale etmeden görüşmemi rahat gerçekleştirebiliyorum. Karşı tarafa sesimin ne denli yüksek/temiz/net gittiğini şahsen test etmedim, fakat karşı taraftan kime sorduysam bir duyamamazlık/söylediklerimi anlayamamazlık durumu olmadığını teyit ettiler.

Kargo hakkında özel bir şey yapmadım, tamamen kısmet nasip.
    Tesekkurler. Telefonla, konusma sesinden bir tik dusuk seviyede konustugugnuzda karsi tarafa ses gidiyor mu, deneme sansiniz olursa paylasabilir misiniz?

• Şuan hepsiburada da anker ürünlerinde indirimler mevcut.Bluetooth kulaklıklarını kullanan var mı acaba.?

• Bu vava moov 28 biraz pahalı ama birde aynı tip Anker markanın Slim modeli var. kullanan yada bilgisi olan var mı nasıldır ? memnun kalır mıyım? Bazı yorumlarda mikrofonu zayıf denmiş ama bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nexi-Ma

I7s Tws Kablosuz Bluetooth önerebilirim.
    Ben denemek için aldım.

Dünyanın en dandik kulaklığı heralde.

- 2 kulaklık birbirine bağlanmıyor. Şans eseri bağlanırsa, ses 2 saniye gecikmeli geliyor.
    - Kendi kendine kullanmasan da şarjı bitiyor
    - Kulakligin birinden cizirtu geliyor.
    - Mid sesler güzel, vokal sesi güzel. Bass yok, tiz yok, bazen sesleri patlatıyor.

Sadece youtube dan tek kulaklikla video izlerken tatmin eder. Benim gibi iş ortamında kaçamak olarak dinleyecekseniz alın(kablo yok) . Diğer herşey için zaman israfı.

Sadece tek kulaklikla youtube dqn video izlerken tatmin edici calisiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 20 Kasım 2018; 18:52:2 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.