Şimdi Ara

kablosuz internette baglantım kesiliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • benim acer 5520 G modeli bir laptop um var vista kullanıyorum. bilgisayarımı kablosuz modemle internete bagladim, ancak interneti kullanırken belli bir dakikası yada saati yok internet baglantınız kesildi diye uyarı cıkıyor. fakat internet baglantısını bilgisayarın ekranında gorebiliyorum msn e baglı iken gorusmelerimi normal bir sekilde yapıyorum ancak web sayfalarına giremiyorum ve sayfayı yenile degince sayfa yuklenmiyor internete baglantı sorunu cıkıyor. modemi kapatıp acınca her hangibir duzelme olmuyor ancak bilgisayarı kapatıp acınca internet geri geliyor... kablolu olarak ev de iki bilgisayar daha var bunlarda herhangibir problem olusmuyor sadece benim kablosuz internette sorun oluyor...
    benim bilgisayarımda bir problem olusmus olabilirmi yada vistanın azizligine mi ugruyorum. modem de bir sorun yokmus ona baktırdım. bunun ayarları varmıdır zaman ayarı gibi cevap yazarsanız sevinirim bilgisayarı servise gondermek istemiyorum

amd turion 64*2
    2.0GHz
    896 nvıdıa gforce8400m g turbo cache, 128 mb harici gforce
    3 gb ddr2
    250 gb hdd
    802.11b/g wlan

• Aynı sorunu ben de yaşıyorum. Laptop tan kablosuz bağlandığımda belli olmayan bir zaman sonra internet kesiliyor ama sağ alta int var gibi gözüküyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.