Şimdi Ara

Kablosuz görüntü iletimi nasıl yapabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
738
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet başlıkta yazdığım gibi kablosuz video aktarmak istiyorum. Kalite çok önemli değil. Maliyeti düşük bir sistem lazım.
    Webcam ve ebaydeki 2.4 ghz alıcıları kullanabilir miyim? Veya sizin önerileriniz nedir?

Edit: Quadrotordan görüntü almak için kullanmayı düşünüyorum. bu nedenle hafif ve küçük bir sistem olması lazım. Konuyu mobilden açtığım için yazmayı unutmuşum kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mühendis Kafası -- 9 Aralık 2014; 3:18:36 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• Menzil sorun olmayacaksa piyasada bulunan kablosuz video aktarıcılar uygun olacaktır hem fiyat aralığı geniş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu ürün bana daha bugün mail olarak geldi belki işini görebilir diye düşündüm
    http://www.bimel.com.tr/urun/aten-ve809
  • Dostum kalite önemli değilse BF serisi hf transistörle yapabileceğin UHF veya VHF bir sürü devre mevcut. Google amcadan bulamazsan arşivimden mailleyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi woofer -- 8 Aralık 2014; 23:33:00 >
  • @SnapOn, @spellll
    Teşekkür ederim, quadrotor ile kullanacağım için ağırlık ve boyut sorunu var. Bu sistemler daha çok sabit durumda kullanılmak için üretilmiş geliba, boyutlardan dolayı sıkıntı çıkabilir.

@woofer
    Hocam bahsettiğiniz devrenin boyutları ne kadar acaba?
  • bada diye arattır. Ucuzu budur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: woofer

Dostum kalite önemli değilse BF serisi hf transistörle yapabileceğin UHF veya VHF bir sürü devre mevcut. Google amcadan bulamazsan arşivimden mailleyim.

Merhaba arkadas.

Kendin denedigin, calisan devreleri paylasir misin?

Sagol
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.