Şimdi Ara

Kablosuz Ağ Bağlantım Sürekli Kopuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
256
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler yaklaşık 3-4 gün önce bilgisayara format attım windows 8 de çok kasıyor diye vista format attım. Tüm driverları ve programları falan yükledim ilk gün sorun çıkarmadı ikinci gün internette sürekli kopmalar meydana gelmeye başladı yaklaşık 1 dk bile bağlı kalamadan net kopuyor sonra 30 saniye sonra falan yada 1dk sonra yeniden bağlanıyor bu kopmalar esnasında modemdenmi kaynaklı diye telefondan aynı anda girerken telefonda hiçbir şekilde bağlantı kopması yaşanmazken pcden 50 kere kopuyor geri geliyor anlamış değilim bu sorun yüzünden ne film izleyebiliyorum ne internette gezebiliyorum hiçbir şey yapılmıyor modemden kaynaklı bir sorun yok bilgisayardan bir sorun olduğunu düşünüyorum yazılımsal olabilirmi bir bilgisi olan fikri olan lütfen paylaşsın kafayı yemek üzereyim şuan telefondan girebiliyorum pcden imkansız oldu neredeyse yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum öncelikle emin ol windows 8 vistadan daha kabul edilebilir belkide sorunun temeli vistada yatıyor olabilir windows 7 ile deneyebilirsin.
  • Aynı sorun bendede var. Bağlantıyı kes- Bağlan yaptığım zaman düzeliyor. Windows 7 home basic kullanıyordum aynı sorun ondada vardı. Bende format attım Win7 Professional'e çevirdim hala devam ediyor çözemedim bir türlü.
  • CemGunes C kullanıcısına yanıt
    Bağlantıyı kes bağlan yapamıyorum kendiliğinden gidiyor bakıyorum çekiyo telefondanda giriyo pcde bağlan diyorum windows bu bağlantıyı yapamadı diyor windows 7ye geçmeyi düşünmüyorum değil ama üşeniyorum biraz sorun hala devam ederse diye kesin bir çözümü yokmu bunun

• quote:

Orijinalden alıntı: 427

Dostum öncelikle emin ol windows 8 vistadan daha kabul edilebilir belkide sorunun temeli vistada yatıyor olabilir windows 7 ile deneyebilirsin.

Zaten zorunlu kalmasam vistaya geçmezdim win8 sistemim kaldırmıyor ağır işliyo biraz win7 ye geçsem sorun kesin düzelirmi

• erayakcayy kullanıcısına yanıt
    denmeden bilemeyiz belkide donanımın windows 8 dışında sağlıklı çalışmıyordur ama dene şansını derim ben
  • win 7 ultimate kur donanımında sorun yoksa düzelir.

8 den wistaya geçmek mercedesten kanıya geçmeye benzer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeki1981

win 7 ultimate kur donanımında sorun yoksa düzelir.

Kurduktan sonra bilgilendiricem de ultimate de otomatikmi kuruyodu driverları
  • quote:

Orijinalden alıntı: erayakcayy

quote:

yok daha stabil sürümdür.

ayrıca win 7 nin driver desyeği daha iyidir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erayakcayy

quote:

yok daha stabil sürümdür.

ayrıca win 7 nin driver desyeği daha iyidir.

Sorun çözüldü şu ana kadar bir sorun çıkmadı bundan sonrada çıkmaz diye umuyorum bu arada ultimate değil home premium yükledim yardımlarınız için teşekkürler

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.