Onbaşı
18 Haziran 2014
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Flash belleğimi bilmedigim bir virüslü bir bilgisayara takmıştım ve sonra farkında olmadan bu flashi kendi kişisel bilgisayarima taktim ardindan virus bilgisayarima bulasti ve bilgisayarlada kalmadi farkinda olmadigim icin mp3 telefonuma ve ayni zamanda taşınabilir diskimede bulasti ve bir turlu silemiyorum hem c hemde d surucusunde var herhangi bir dosyayi acmak icin tikladigimda farklı pencerede aciyor ve bilmedigim benim oluşturmadigim bir recycler adli bjr dosya var sildigim zaman yeniden geliyo isin ilginc tarafi birgun virüsten sinirlenip bilgisayari cokertmek istemiştim ve system32 falan cogu dosyayi sildigim halde hepsinin otomatik olarak geri geldigini gordum ve saşırdım ve bu recycler dosyasi hem d sürücusunde hem c surucusunde hemde harici diskimde var masaustune yeni winrar arsivi olusturup bu recycler dosyasini rarin icine attim ve asil isminin recycler.scr adli bir dosya oldugunu farkettim gizli dosya ve klasorleri goster dememe ragmen tamama basıp ciktigimda kaydetmeyip tekrar girdigimde deaktif etmis oluyor bu sorunu kayit defterinden halletmis olsamda virusu bir sekilde silemedim ayni zamanda pcnin her acilisinda bir mesaj kutusu geliyo ve gorev yoneticisinde adobe diye 2 tane program calisiyo ve gorevi sonlandir dedigimde kapanip yeniden aciliyo pcden hemde diger aygitlarimdan bu virusu kokunden komple nasil silebilirim lutfen yardim edin
Beyler yaklaşık 3-4 gün önce bilgisayara format attım windows 8 de çok kasıyor diye vista format attım. Tüm driverları ve programları falan yükledim ilk gün sorun çıkarmadı ikinci gün internette sürekli kopmalar meydana gelmeye başladı yaklaşık 1 dk bile bağlı kalamadan net kopuyor sonra 30 saniye sonra falan yada 1dk sonra yeniden bağlanıyor bu kopmalar esnasında modemdenmi kaynaklı diye telefondan aynı anda girerken telefonda hiçbir şekilde bağlantı kopması yaşanmazken pcden 50 kere kopuyor geri geliyor anlamış değilim bu sorun yüzünden ne film izleyebiliyorum ne internette gezebiliyorum hiçbir şey yapılmıyor modemden kaynaklı bir sorun yok bilgisayardan bir sorun olduğunu düşünüyorum yazılımsal olabilirmi bir bilgisi olan fikri olan lütfen paylaşsın kafayı yemek üzereyim şuan telefondan girebiliyorum pcden imkansız oldu neredeyse yardımlarınızı bekliyorum
MERHABA ARKADAŞLAR

BENDE ASUS P5VD2-MX ANAKARTI VAR EKRAN KARTI BAYA Bİ KÖTÜ VE ARTIK DEĞİŞTİRMEK İSTİYORUM BİR TANE EKRAN KARTI VE BİR TANEDE RAM BEĞENDİM FAKAT ANAKARTIM İLE UYUMLU OLUP OLMADIĞINI BİLMİYORUM YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM

BİLGİSAYARIM :

ANAKARTIM : ASUS P5VD2-MX
EKRAN KARTIM : ATI RADEON X300/X550/X1050 Series 256MB
RAM : 510MB

ALICAKLARIM :

EKRAN KARTI :
http://www.vatanbilgisayar.com/gt730-ddr3-2gb-128bit-nvidia-geforce-dx11-ekran-karti-15224.html
RAM :
http://www.vatanbilgisayar.com/kingston-4gb-ddr3-1333mhz-cl9-pc-ram.html

SİZCE ANAKARTIM İLE UYUMLUMUDURLAR ?
Arkadaşlar laptop kullanıyorum ve son zamanlarda baya bi kasmaya başlamıştı sonra internetten xp format atma dosyası indirdim iso dosyasıydı bunu easy image ile flash belleğe yazdım ve bilgisayara format attım herşey tamam derken format bitti bilgisayar yeniden başlarken windows xp logosunda soldan sağa kayan çubuklu yerde çubuk bi kere bile hareket etmeden ekran donuyor yeniden başlıyor sonra windows olağan şekilde başlasın yeri geliyor her seçeneği denedim ama yine aynı ne yapabilirim acil yardımlarınızı bekliyorum.
Samsung galaxy ace telefonunu bilgisayara takinca algiliyor normal flash bellek takincada algiliyor ama s3 mini telefonunu takinca algilamiyor ne yapabilirim.
Arkada?lar ben samsung galaxy ace s5830i telefonuma cyanogenmod yükliycektim sabah saatlerinde ba?ladym yapmaya ara?tyrdym falan bitane youtubeden video buldum izledim dediklerini yaptym videonun 15-16 dklary olmasy lazym emin de?ilim her neyse i?lemleri yaptym recoveryden ondan sonra yeniden ba?lattym telefon samsung galaxy ace yazysynda kalyyor ba?ka hiçbi?ey olmuyor ara?tyrdym internetten brick olmu? yazyyodu odinle orjinal roma döndürme çözüm yoluna ba?vurdum ama bir türlü yapamyyorum odin telefonu görmüyor samsung usb driver yükledim telefonu odin gördü pda csc phone yerlerine dosyalary gösterdim start dedim ama boot.img dosyasyny yüklerken kaldy ilerlemedi kapattym bidaha açtym bu seferde odin telefonu yine görmüyor kafayy yemek üzereyim arkada?lar allah ryzasy için bi çözüm yolu bilenler payla?syn düzeltmem lazym ?imdiden te?ekkürler...
Twitter uygulamasını kullanıyorum aylar önce güncelleme gelmişti bende güncelledim bu güncelleme ile birlikte uygulamaya favori kişiler sekmesi eklendi resimdeki gibi. Kullanıcının profiline girerek kalp simgesine tıkladığımda favori kişilere ekleniyor attığı tüm tweetler yeni eklenen sekmede gözüküyordu. Ben en son 28 temmuz 2014 tarihli 5.19.0 sürümüne güncelledikten sonra bu sekme gitti ben bu sekmeyi geri istiyorum çok işime yarıyordu şimdi sadece ana sayfada tüm tweetler gözüküyor kullanıcının profiline girince çok eski tweetleri gözüküyor güncel tweetleri göstermiyor ana sayfadan bakmaya çalışsam 9 bin kişi takip ediyorum o kişilerin tweetlerini oradan bulmam imkansız benim burada belirttiğim sürümü kullanan yani favori kişiler sekmesi olan kişiler varsa uygulamanın sürümünü belirtebilirler mi? veya clean master ile yedekleme yapıp bi siteye upload edebilirler mi ?

https://store.donanimhaber.com/66/cd/cb/66cdcbef379cfda1c22a3b11dba9de0c.jpg
Twitter uygulamasını androidde kullanıyorum aylar önce güncelleme gelmişti bende güncelledim bu güncelleme ile birlikte uygulamaya favori kişiler sekmesi eklendi resimdeki gibi. Kullanıcının profiline girerek kalp simgesine tıkladığımda favori kişilere ekleniyor attığı tüm tweetler yeni eklenen sekmede gözüküyordu. Ben en son 28 temmuz 2014 tarihli 5.19.0 sürümüne güncelledikten sonra bu sekme gitti ben bu sekmeyi geri istiyorum çok işime yarıyordu şimdi sadece ana sayfada tüm tweetler gözüküyor kullanıcının profiline girince çok eski tweetleri gözüküyor güncel tweetleri göstermiyor ana sayfadan bakmaya çalışsam 9 bin kişi takip ediyorum o kişilerin tweetlerini oradan bulmam imkansız benim burada belirttiğim sürümü yani favori kişiler sekmesi olan kişiler varsa uygulamanın sürümünü belirtebilirler mi? veya clean master ile yedekleme yapıp bi siteye upload edebilirler mi ?

https://store.donanimhaber.com/88/e6/1e/88e61e43a020cb1749de6e80b188e18b.jpg
Öncelikle herkes bu siteyi bilirhttp://www.bedava-sitem.com/ buradan bir site açtım burdan adresini vermiyim prim yapıyo demesinler isteyenlere özelden verebilirim neyse şimdi ben sitemi açtım dizi sitesi yabancı dizi diye bir sayfa ekledim bu sayfaya teen wolf falan supernatural gibi alt sayfalarınıda ekledim benim sorucağım asıl soru şu ben kod ile yazıya link verdim örnek siteminadı/Teen-Wolf-1-Sezon-1-Bolum adres bu yazıda teen wolf 1.sezon 1.bölüm izle başarılı bir şekilde yazıya linki ekliyor fakat tıkladığımda 404 not found diyor nedenini bilmiyorum böyle birşeyi nasıl yapabilirim neyden kaynaklanıyor acil yardım ederseniz sevinirim.
http://imageshack.com/a/img837/3281/s4qq.jpg
http://imageshack.com/a/img850/501/yvqu.jpg

Arkadaşlar benim bilgisayarıma cd taktığımda DVD okuyor fakat CD-ROM okumuyor deliricem. Resimlerde gördüğünüz gibi hiçbir sorun yok fakat DVD takınca okuyor CD-ROM takınca okumaya çalışıyo bir süre sonra cd yokmuş gibi kalıyo. Format attım düzelmiyor tak çıkar yaptım yine düzelmedi ne yapabilirim acil bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin.
Hakkında
Forum İmzası:
Bilgisayar Kurdu
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Otomobil
Audi
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Klima
Toshiba
Ses Sistemi
Creative
Notebook
Lenovo
GPS, Navigasyon
Piranha
Fotoğraf Ekipmanları
Canon
LOL
Evelynn
Motosiklet
Kawasaki
Dünyadan Futbol
Real Madrid CF
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Intel
Ekran Kartı
Asus
Kombi
Vailant
Modem
Zyxel
Beyaz Eşya
Philips
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 40
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 2.386 (Bu ay: 2)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.