Şimdi Ara

Kablonet’te AKN kalktı AST geldi! (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
6
Favori
17.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: uyguna_iphone

arakdaslar hız testi yaparmısınız .. Yav 24 megabit tahaddüt verdım 1 hafta once .. Suan hız testi yapıom 2 megabit 5 megabitte kafayı yicem bu oçlar hızlamı oynuyor..onlıne ıslemde 24 megabit eko sınırsız gozukluyor suan oyunum 200 kb ıle iniyor
    hız testini bir de bilgisayara modem- ethernet kablosunu bağlayarak dene bakalım ne olacak.
  • kablonet 24 mb eko sınırsız kullanıyorum vodofone ve türkcell , türk telekon akn yi kaldırmış kablonet neden kaldırmadı bende 250 gb akn noktası duruyor.

• Örneğin ‘Sadece İnternet Kampanyası’ isimli kampanya dahilinde 16 Mbps hızında akıllı sınırsız internet fiyatı 70,99 TL,

16 megabit hıza benim kellemi kesseler 70 Lira vermem
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxe

Bu mesaj silindi.
    En azından bu tarz bir karşılık almadınız.

Kablonet’te AKN kalktı AST geldi!
  • Demin yaptığım hız testi. Speedtest genelde 98Mbps civarı buluyor hep fakat indirme servislerinde 120Mbps görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: maxe

Bu mesaj silindi.
    vay halimize..
  • Bu arada bölgede bir upload çalışması yapıldı geçenlerde...

Sabit 120Mbps aldım 2013'den beri fakat upload 2Mbps daha arttı.

Nisan ayından bir kare...

• Keşke sizin gibi düşünenleri AKK uygulamasına geri sokup kota aşımı sonrası hızınızı 3 Mbps yapabilsek. Hatta 4 GB kotalı internet dönemine geri döndürebilsek. Bakalım o zaman ISSleri nasıl anacaksınız...

Biz de "çok güzel kitledi ISSler bunlara" deriz arkanızdan.

Anca önünüze ne koyuyorlarsa onu yiyin, aman sesiniz çıkmasın. O yüzden bu haldeyiz ya...
  • Bana diş bileyenlerin tetikte olduğunu biliyorum fakat yinede paylaşacağım... Biletimi daha önceden New York'a kestiler bu sefer Armsterdam'a isterim...

Konuya cuk diye oturan bir party remix

• Yurtdışında durum nasıl? Yurt içi hızlarda ben de 100'ü görebiliyorum. Ancak yurt dışına geldiğinde durum bu şekilde:

http://www.speedtest.net/result/7925319617
  • Bu ülkede yaşamamak için sadece 1 NEDEN !! Diğerlerini saymaya kalkarsak zaten altında eziliriz uzun zamandır sömürüldüğümüz gibi...

• Kablonet akk akn yerine AST Getirmiş açılımı (Ahanda Sevdik Topunuzu)??

• turk telekom da aynı 16 mbit adsl vardı şimdi 6 mbit e sormadan düşürmüşler

• Simdi aradim kablonet 126 yi , Tarifem 24Mbit 75Gb Ekosinirsiz gorunuyor ancak telefondaki eleman tamamen sinirsiz oldugunu , BTK karari ile AKN nin kalktigini , ve ayrica Akilli 19-24 olayina girmedigini acikladi , yani taahut bitene kadar 24Mbit oldu diyor , online sistemlerini daha update etmemisler . Ama aldigim bilgi bu .

19:22 de yaptigim hiz testi Akilli zimbirtiya girmedigimi gostermektedir .

Umarim bir sorun cikmaz .

• download/ upload hızları bir kenara, bu pingle bütün online oyunlarda yenersin. Ping çok iyi adamım.

• AST ama artık yani.

Yalnız dikkat ettiğim birşey var bu ülkede herkes birbirini öpmeye çalışıyor bakkal manavı manav lastikçiyi lastikçi kasabı bilmemne böyle silsile devam ediyor ama bakıyorsun herkes gene her şeyden şikayetçi. Sanırım herşeyin kendi kendien düzelmesini bekliyor bu millet.Düzelmesini istiyorsan birbirinizi öpmeyi değil de beraber yaşamayı öğrenmeye çalışmamız lazım.Elimizi taşın altına koymamız gereksiz iç çekişmelerle uğraşacağımıza memleketi düzene sokmaya çalışmamız lazım.Kendi kendine düzelmez yani.
    Bunun parti ile siyasi görüş ile de alakası yok hiç o mevzulara girmeyin yemezler, bu insanlar uzaydan gelmedi ,herkes aynı kafada o gidince öbürü gelecek kaldığı yerden devam edecek.89 seçimlerinde SHP İstanbul belediyesini aldı ANAP kadrıosunu tamaen değiştirdi kendi adamlarını yerleştirdi kaldığı yerden devam etti.Hiçbirşey değişmedi aktörler dışında.Akrabalar vasıtasıyla birebir yaşadığm olay sallamasyon değil.
    Birileri diğerinin çaldığını düşünüyor serzeniş ediyorsa memleketi düşündüğünden değil pastadan ben niye pay alamıyorum serzenisi bunlar emin olun.Zihniyet değişmeli.
    Ben söyledim sadece.Gene sızlanmaya oflamaya poflamaya sadece bir kesimi hedef alıp küfretmeye hakaret etmeye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz şimdi.Karşılıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkerinanç -- 2 Ocak 2019; 19:43:7 >

• Kablonet akk akn yerine AST Getirmiş açılımı (Ahanda Sevdik Topunuzu)

• Ya hala akn kalkmadı mı bnm hızımda mi düşücek yazanlar var bu kadar cahil topluma sınırsız internet versen ne olucak Adam okumuyor bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.