Şimdi Ara

Kablonet’te AKN kalktı AST geldi! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
259
Cevap
6
Favori
17.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende yüksek hızlı ama sınırsız olmayan ihtiyaca göre uygun fiyatlı kotalı paketlerin taraftariyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bunlar en azından açık açık söylemiş premier saatlerde hızı düşüreceğini. Diğerleri aynı şartı nasıl sağlayacak merak ediyorum.

• Evet, bu tarifeler hiç de "Akıllı" değil, tam tersi aptalca. Evet, AKN yerine şimdi AST'yi icat ettiler ama yine de o uçuk sınırsız bağlantı fiyatlarının yanında şahsen ben bu AST'ye razıyım. Biraz ölümü görüp sıtmaya razı olmak gibi oldu ama ben Türksat'ın AST'yi çıkarmasından memnun oldum.

3 yıldır 50 mbit AKN'li kullanırken 4 gün önce 24 mbit AKN'li tarifeye taahhüt vermiştim. Türksat'da AKN'li tarifeler sınırsıza dönüştü ama ben bugün taahhüdümü bozup, 100 mbit AST'li yeni tarifeye geçtim. Evet, hızım saat 19 - 24 arası 25 mbit olacak ama hiç değilse günün kalan saatleri 100 mbit kullanacağım. 24 mbit sınırsız için 66 TL ödüyordum ama bu 100 mbit AST'ye 76 TL ödeyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Garabet2 -- 2 Ocak 2019; 16:4:55 >
  • Biz eşek oldukça sirtimiza semer vuran elbet olacaktır. Bakan açıklama yaptı kaç ay önce fiyatlar aynı kalacak hız düşümü olmayacak diye. Ne bakanı takıyorlar nede btkyı . Onlarda bizi takmıyor zaten. Sonra güçlü devlet, güçlü millet. Btknin ve bakanın açıklamalarının takilmadigi güçlü devlet. Belediyeleri alın, milletin etinden sütünden yararlanmaya devam edersiniz sonra. Nasıl olsa herkes izleyecek. İsyan edip tekrar tekrar seçecek. Semer vurulmaya devam edilecek.

• valla ben buna da razıyım artık. diğer sağlayıcılarda bu fiyata 100 mbit mümkün değil...Evet gece 19-24 arası düşecek ama o hıza çok rahat online oyun, netflix vs yapılabiliyor. 16 mbitle sorun yaşamadım kabloda

Downloadlar daha önemli, onuda 24 den sonra koyduğunda güzel güzel inecek
  • Kaynak olarak koyduğunuz Turksat sitesinde tarifeleri göremedim. Kaynağı net olarak belirtebilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CWaRRioR -- 2 Ocak 2019; 16:12:21 >
  • Shadow Fox kullanıcısına yanıt
    Benim içinde çok iyi 100'lük paket indirme işini gece yapıyorum zaten keşke altyapısı olsaydida alsaydım.

• Belliydi bu tarz durumlarin olacagi. Pek sasirmadim.

• santhora kullanıcısına yanıt
    yüzünüzü güldüren 100mb/250gb kotalı tarifeye 2 senelik sozlesmem var. 1 senesi kaldı sözleşmenin bitmesine.
    şimdi ben bu kampanyada olduğum halde akşam belirtilen saatlerde 100 mb hızım 25'mi düşecek ve tüm saatlerde 250 gb kotam sınırsıza mı yükselecek? yoksa eskisi gibi 100mb 250 gb kullanmaya devammı edeceğim sozlesme bitimine kadar.

online işlemlere baktığımda bu ay için 230 gb kotanız kaldı diyor. ozmn kota olayı sozleşme bitene kadar devam edecek duruyor. mantıken hızında sozlesme bitene kadar 25 mb'e dusmemesi lazım.

akşam kontrol edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wosswoss -- 2 Ocak 2019; 16:24:53 >
  • Bize "keserim lan topunuzu!" diyebilecek bir BTK lazım.
    "Annem göster ama elletme dedi" algısı ile çalışan değil.

• CWaRRioR kullanıcısına yanıt
    https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,603,sadece-internet-kampanyasi
    Ücretlendirme başlığına tıklamanız gerekiyor.

• Kadın baltayla kapı dövüyor devlet bırakıyor. sağlayıcı bize kazık sağlıyor çok mu?

• 64.99 ^^

• AKK kaldırıldı diye bunu bize kim ütüledi ya? Resmen kazıklandık.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BTK AFK GALİBA

• Dürüst en azından. 50'ye kadar deyip 8 verenleri de gördük!

• Bundan daha iyi bir cevap olamazdı. Kesinlikle AFK bunlar.

• Müdahale edilmeli bu duruma.

• Baksana konunun yarısı 'uygun aslında ben 100lük alır 20mbitlede idare ederim akşamları' diyor btk niye müdahale etsin şimdi :D

Adamlar nasıl kazık sokarsa soksun bundan memnun olan kitle varken ben olsam bende sadece izlerim.
  • radko kullanıcısına yanıt
    Şu beyninizin kullanma kılavuzunu tekrar bir gözden geçirin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.