Şimdi Ara

Kablonet ofsd yazılı kutular yerleştiriyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

eskişehirde kablonet fiber altyapı çalışması yapıldığını ve ofsd yazan kutular yerleştirildiğini gördüm. bu, ftth sistem midir, yeni yerleştirilen dışı noktalı kutunun amacı nedir? ftth mı yoksa fttb midir?

ikinci olarak istanbul/fatih/kocamustafapaşa'da kablonet altyapı çalışmaları haftalardır farklı rögarlarda fiber kablo döşenmesi olarak devam etmekte, yeni biraz büyükçe beyaz kutular da mevcut kablonet kutularının yanına konulmakta. bu kutular da ofsd kutular mıdır, ftth mı yoksa fttb midir?--

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarumana -- 14 Ağustos 2020; 0:8:16 >

• mümkünse fotoğraf atma şansınız var mı? eskişehirin neresinde bu dediğiniz çalışma?
  • loiloyse kullanıcısına yanıt
    hocam hatboyu civarında ömerağa, tunalı civarında gördüm. orada superonline vardı kapaklar kalkmış kablonet kapakları konulmuş onun yerine, fahiş fiyat politikasından dolayı muhtemelen tutunamadı orada. ama gördüğüm kadarıyla eskişehir'in çoğu yerinde de kablonet çalışması var. superonline küçülmeye mi gidiyor bilemiyorum açıkçası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarumana -- 14 Ağustos 2020; 0:7:50 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.