Şimdi Ara

Kablonet iptvsi VS. Telekomun Tivibu iptv si, hangisi daha iyi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Böyle bir karşılaştırma yaparsak hangisi daha iyidir? Seç izle şu bu falan, yaşlılar kullanacak bunu da. Bir de, tivibu görüntü kalitesi pek iyi değil. 576 p veriyor, 720 p istersen ekstra para istiyor. Kablotv bu açıdan daha mı iyidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CSB yazmayan adam -- 8 Mayıs 2020; 5:42:36 >

• Türksat Kablo DVB C üzerinden kablo televizyon hizmeti verir, IPTV değil. Yayınlar HD kanallar için 1080i50hz, SD kanallar için 576i50hz idir. Görüntü kalitesi arıyorsanız KabloTV yayınları kesinlikle Tivibudan iyi.

Seç izle tekrar izle olarak Türksatta interaktif kutu 9tl ile kiralanıyor, Tivibu evde ücretsiz geliyor. İnteraktif kutu kullanmadığım için Tivibu Ev ile karşılaştırma yapamam maalesef.

Tivibu uyduda seç izle tekrar izle pek kullanışlı değil, Tivibu derken dediğiniz uydu ise pek bir şey beklemeyin ondan. Tivibu evde ise kutuları (benim kullandığım zamanlar) yavaştı ama geç de olsa istediğim içeriğe ulaşıyordum. KabloTV'yi modül ile kullandığım için böyle bir şey söz konusu değil pek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnihatgokcek

Türksat Kablo DVB C üzerinden kablo televizyon hizmeti verir, IPTV değil. Yayınlar HD kanallar için 1080i50hz, SD kanallar için 576i50hz idir. Görüntü kalitesi arıyorsanız KabloTV yayınları kesinlikle Tivibudan iyi.

Seç izle tekrar izle olarak Türksatta interaktif kutu 9tl ile kiralanıyor, Tivibu evde ücretsiz geliyor. İnteraktif kutu kullanmadığım için Tivibu Ev ile karşılaştırma yapamam maalesef.

Tivibu uyduda seç izle tekrar izle pek kullanışlı değil, Tivibu derken dediğiniz uydu ise pek bir şey beklemeyin ondan. Tivibu evde ise kutuları (benim kullandığım zamanlar) yavaştı ama geç de olsa istediğim içeriğe ulaşıyordum. KabloTV'yi modül ile kullandığım için böyle bir şey söz konusu değil pek.
    Yani hocam uydudan mı alıyor? Yoksa yer altındaki bir kablo altyapı çeşidi mi? Uydu demek kışın komple tv yok demek, cizirti demek bizim icin. O yüzden kötü.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yer altından geliyor bölücü ile hem internet hem tv yayını veriliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 8 Mayıs 2020; 8:26:42 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.