Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2162. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: milliyan , crescent29 , inceoktay Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 7 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
63.415
Cevap
385
Favori
3.380.892
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21602161216221632164
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: YunusPhp

Mahalledeki tesisat tahminen 8-10 yıllık yeni sayılır mı sizce?

Alıntıları Göster
    Bence yeni sayılmaz ama bu değerlendirmeyi benim yapmam oldukça zor. İsterse 20 yıllık olsun servis sorun yok derse o tesisatın değiştirilmesi oldukça zor.
  • Konudan pek anlamadıgım için salakca bir soru olabilir şimdiden kusura bakmayın.

Router özelliği olan modem alırsak. Diyelim ki yazıcı wifi ile modeme bağlı.bende cepten aynı modeme wifi ile bağlıyım. Cep den istediğimi direk yazıcıya yazdırabiliyormuyum. Router bunlarımı sağlıyor

Yoksa bunun Router özelliği ile ilgisi yokmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Millenicom.netide iptal ettim
    En iyisi kablo net böyle taahütsüz kullanmak vallahi
    Ne bu ya ttnetin altyapısıyla 3 mbphızla yerlerde sürünüyorlar

Vallahi bulunduğum bölgede en iyisi kablo uydu net
    Diğerleri tt netin taşaron şirketleri gibi onun bölgemdeki dandik
    Altyapısın kullanıyorlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Millenicom.netide iptal ettim
    En iyisi kablo net böyle taahütsüz kullanmak vallahi
    Ne bu ya ttnetin altyapısıyla 3 mbphızla yerlerde sürünüyorlar

Vallahi bulunduğum bölgede en iyisi kablo uydu net
    Diğerleri tt netin taşaron şirketleri gibi onun bölgemdeki dandik
    Altyapısın kullanıyorlar
    Aynen öyle fiber yoksa en iyisi uydunet, Ama ne hikmetse telefonda sorun yok diyorlar maille sorunu kanıtlıyorum öyle çözülürse çözülüyor bu beni deli ediyor her seferinde telefon mail yoluyla uğraşmak.
  • MC.CYBER_ kullanıcısına yanıt
    Bazen oluyor öyle bendede napalım buda bunun dikeni artık

• selamlar. çok fazla paket ve kampanya var.

aradım bulamadım.

hız 16 veya 25 olsun. akk 75 gb olsun. 75 gb dolunca hız düşsün. sadece internet olursa 2 yıllık taahüte kampanya var mı ?

+ standart tv kanalları olsun. cnn türk hd gibi. trt 1 hd gibi. vs. bunu da içine katarsak ikisi bi hangi paket bize uygundur ?

• TTNET fiber kullanıyorum. Hızda sıkıntı yok ama akşam saatlerinde yavaşlama ve oyunlarda bazen ping sorunu yaşıyorum. Memnun değilim desem yalan demiş olurum. Binadaki uydu sistemi sıkıntılı olduğu için tvde de sorun yaşıyorum. kablonetin hem internet hemde tv hizmeti olduğu için abonelik düşünüyorum. Yorumlarda fiber yoksa en iyisi uydunet denmiş. şimdi ben 50 Mbit 250 GB AKN li kullanıyorum. 90 lira ödüyorum ve taahütüm bitiyor. Sizce uydunete geçmeli miyim? Binaya hizmet yeni verildi. Cevaplayan herkese teşekkürler şimdiden.
  • Bence ttnetin fiberini kullanıyorsan hiç geçme
    Beniim bölgemde ffiber olmadığı için mecburen kabloneti
    Kullanıyorum 50 mbphız 250 gb akn akşama doğru hız
    Dalgalanması çok oluyor

• Arkadaşlar kampanyam bitiyor mh ni aradım yeni kampanyalardan yararlanamazsınız dediler 2 yıl anlaşma ve tek fiyat verdiler.kampanyaların hepsi yeni müşteriler içinmiş.var mı aranızda anlaşma yenileyen???24mbps ye kadar ekosınırsız 50gb akn 46.99TL dediler bana

• quote:

Orijinalden alıntı: mvlt42

Arkadaşlar kampanyam bitiyor mh ni aradım yeni kampanyalardan yararlanamazsınız dediler 2 yıl anlaşma ve tek fiyat verdiler.kampanyaların hepsi yeni müşteriler içinmiş.var mı aranızda anlaşma yenileyen???24mbps ye kadar ekosınırsız 50gb akn 46.99TL dediler bana

Yeni müşteriler için olan kampanyalar var. Mevcut müşteriler için olan kampanyalar var. Mevcut müşterilerin katılabileceği en ucuz kampanya Tv+internet kampanyası:

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,559,tv-internet-kampanyasi

24 mbps 50 gb akn 46.99 tl. Size verdikleri fiyat doğru. Bunun dışında Kablo keyfiniz bitmesin diye kampanya var. Bazı mevcut müşteriler yararlanabiliyor. 16 mbit 50 gb akn 39,99 tl. Şöyle bir şartı var:

"Bu kampanyadan; sadece mevcut müşterilerimizden; “Konuşturan Çifte Fırsat Kampanyası”, “Konuşturan HD ve Sınırsız”, “Çifte Fırsat Kampanyası”, “Aramıza Hoş geldin Kampanyası”, “HD ve Sınırsız”, “KabloTV müşterisine Özel Net Kampanyası”, “29 TL Bitmesin Kampanyası” ve “Günde 1 Liraya Sınırsız İnternet Kampanyası”’nda bulunanlar ve bu kampanyada bulunup taahhüt süresi sona erdikten sonra başka bir kampanyaya girmeyen müşteriler yararlanabilecektir. "

Eğer önceki kampanyanız yukardakilerden biriyse kablo keyfiniz bitmesin kampanyası ile 16 mbit 50 gb akn 39,99'a girebilirsiniz. Yukardakilerden biri değilse tv+internet kampanyası 24 mbit 50 gb akn 46,99 tl'den daha ucuza katılabileceğiniz bir kampanya yok.

• EnemyTerritory E kullanıcısına yanıt

• demetevlerde kullananlar memnun mu ? tavsiye eder misiniz ?

süperonline fiberi aratır mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

değerlerde bir sıkıntı yok. sadece sinyal dalgalanması var. tablolar sinyal dalgalanmasından artar.
    Peki bu dalgalanma benim apartmandaki kutumdan çözülecek birşey mi ? Yoksa merkez kaynaklı mı
  • merhabalar kablonet salondan hiç çekmiyor şuana kadar sıkıntı yoktu ama aile fertlerininde sosyal medya ya başlaması ile router almam gerek hangisini taavsiye edersiniz ?

https://www.webdenal.com/tp-link-archer-c50_900149.html?gclid=EAIaIQobChMIg-Wf4PyY3AIVV14ZCh3spwJSEAkYAiABEgKiQvD_BwE

https://www.incehesap.com/xiaomi-mi-r3p-1167mbps-5ghz-wifi-router-3-fiyati-39086/?gclid=EAIaIQobChMIxYGtif2Y3AIVgkIYCh0SPAE4EAQYBCABEgL3a_D_BwE

yada bir başka model yardımlarınızı bekliyorum ..

• quote:

Orijinalden alıntı: anac0nda

merhabalar kablonet salondan hiç çekmiyor şuana kadar sıkıntı yoktu ama aile fertlerininde sosyal medya ya başlaması ile router almam gerek hangisini taavsiye edersiniz ?

https://www.webdenal.com/tp-link-archer-c50_900149.html?gclid=EAIaIQobChMIg-Wf4PyY3AIVV14ZCh3spwJSEAkYAiABEgKiQvD_BwE

https://www.incehesap.com/xiaomi-mi-r3p-1167mbps-5ghz-wifi-router-3-fiyati-39086/?gclid=EAIaIQobChMIxYGtif2Y3AIVgkIYCh0SPAE4EAQYBCABEgL3a_D_BwE

yada bir başka model yardımlarınızı bekliyorum ..
    Mi Wifi Router3 alabilirsiniz.

• Arkadaşlar sağ taraftaki kablolar ne olabilir sizce internetle alakalı birşey mi bileniniz var mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • lakers87 L kullanıcısına yanıt
    Telefon kablosu gibi neyi merak ettiniz? Bakır kablo değil ama kablonet yok.

Kablo tv kabloları sen bu kutuyu nasıl açtın kilit yokmuydu
    Kablo tv cilerde anahtarı var herkes açamıyor bu kutuyu

• quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Kablo tv kabloları sen bu kutuyu nasıl açtın kilit yokmuydu
    Kablo tv cilerde anahtarı var herkes açamıyor bu kutuyu
    Emin misin kardeşim ya kablo tv kabloları ise internette bağlayabilir miyim ben yukarıdaki arkadaş telefon kablosu demiş. Valla kilit felan yoktu aşagı Bodrum Kata indim açtım direkt😁😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lakers87 -- 12 Temmuz 2018; 22:39:28 >
    Bize göre soldaki telefon bağlanti dolabi
    Bize göre sağdaki kablo tv dolabı kablolardan belli zaten de bağlayamassın sen
    Çünkü kablo tv nin santral gibi vericisi olması lazım o yok binayı yapan hattı koymuş
    Dolabla birlikte sen kablo tv ye başvuracaksın gelip o santralı kutuya kuracaklar
    Senin hattınıda bağlayıp gidecekler sonrada kutuyu kilitleyecekler anahtarda
    Onlarda kalıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kafkaslı57 -- 13 Temmuz 2018; 11:25:13 >
  • 
Sayfa: önceki 21602161216221632164
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.