Şimdi Ara

Kablonet İçin Yeni Docsis 3.0 Kablosuz VoIP Modem: Ubee - EVW32C (Konu Dışı Yazmayınız) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
179
Cevap
15
Favori
81.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben de CBW-383Z4 model Netmaster Modem mevcut Wi-fi sorunundan dolayı değiştirmek istiyorum. Sormak istediğim;
    1- AC destekli Ubee - EVW32C Modem kiraladığım takdirde, modem 2 sene sonrasın da bozulursa yeni modem mi veriyorlar.
    2- Ubee - EVW32C Modem aldıktan sonra, modemde sorun yaşarsam veya bozulursa, modem düzelene kadar mülkiyeti bana ait olan eski CBW-383Z4 model Netmaster Modemi takınca bağlantıda sorun yaşarmıyım.
    Şimdiden teşekkürler..
  • @maczone arkadaşım ben anlatamadım sanırım, yanlış anlaşılmışım :) Ben bu konuda göremediğim için sizi bilgilendirmek için yazmıştım, kusura bakma.
  • https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=130028739

Şu konuya bi bakarmısınız.
  • arkadaşlar merhaba. uzun yıllardır bu hizmet sağlayıcısını kullanıyorum ve çok da memnunum. netmaster'ın 3.0 modemini kullanıyorum. aralık ayında bağlantımda problemler yaşadım. teknik ekip gelip inceleme yaptığında ping'in yüksek olduğunu modemin değişmesi gerektirini söyledi. ben de 26 aralıkta Ubee - EVW32C Modem için talep oluşturdum. bugün oldu modem hala gelmedi stoklarında yokmuş. haftada 1-2 kez arayıp soruyorum, stok sorununun ne zaman çözüleceğini bilmediklerini söylüyorlar. modemi dışardan temin edebileceğimi söylediler. ama benim için faturama yansıtmak daha avantajlı oluyor. ne yapmam gerekir? dışarıdan alırsam nerden ve hangi marka model modem almalıyım bilmiyorum. bu konularda hiç bigili değilim. bir de 1 ocak öncesi bu modemin fiyatı ne kadardı? ben 26 aralıkta talep oluşturdum eski fiyat üzerinden ödeme yapmam gerekir fakat talep oluşturduğumda modemin fiyatı ne kadardı hatırlamıyorum.

26 aralık sonrası istanbulda modem kurulumu gerçekleştiren oldu mu aranızda? yoksa benim gibi stok sorunundan dolayı bekleyen var mı merak ediyorum.

şimdiden teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: alihanacar

arkadaşlar merhaba. uzun yıllardır bu hizmet sağlayıcısını kullanıyorum ve çok da memnunum. netmaster'ın 3.0 modemini kullanıyorum. aralık ayında bağlantımda problemler yaşadım. teknik ekip gelip inceleme yaptığında ping'in yüksek olduğunu modemin değişmesi gerektirini söyledi. ben de 26 aralıkta Ubee - EVW32C Modem için talep oluşturdum. bugün oldu modem hala gelmedi stoklarında yokmuş. haftada 1-2 kez arayıp soruyorum, stok sorununun ne zaman çözüleceğini bilmediklerini söylüyorlar. modemi dışardan temin edebileceğimi söylediler. ama benim için faturama yansıtmak daha avantajlı oluyor. ne yapmam gerekir? dışarıdan alırsam nerden ve hangi marka model modem almalıyım bilmiyorum. bu konularda hiç bigili değilim. bir de 1 ocak öncesi bu modemin fiyatı ne kadardı? ben 26 aralıkta talep oluşturdum eski fiyat üzerinden ödeme yapmam gerekir fakat talep oluşturduğumda modemin fiyatı ne kadardı hatırlamıyorum.

26 aralık sonrası istanbulda modem kurulumu gerçekleştiren oldu mu aranızda? yoksa benim gibi stok sorunundan dolayı bekleyen var mı merak ediyorum.

şimdiden teşekkürler.

Yılbaşı öncesi 240 TL idi.
    Şimdi 300 TL olmuş.

• Merhaba,
    Herkes gibi ben de aslında kablonetten memnun ama netmaster modemden çok çekmiş biriyim. Son olarak lansmanı yapılan UBEE modem için satış mağazalarına gittim, modem olmadığını söylediler. Müşteri hizmetlerini aradım modem yok demiyor ama atın alırsınız bahtınıza ne gelirse, modem marka ve modeli seçemezsiniz dedi. Teşekkür edip kapattım. Üyeliğimizi uzatmamamız için ellerinden geleni yapıyorlar.
    Benim bildiğim kadarıyla, yurtdışında da satışı yapılan bir model değil, lansmanını yaptıkları. Nasıl elde ederiz bilemiyorum. Başka fiber altyapı yok, olsa saniyesinde değiştireceğim. Sizlerde durum nedir, UBEE modemi alabilen var mı, alternatif satışını bilen var mı?
  • quote:

arkadaşlar merhaba. uzun yıllardır bu hizmet sağlayıcısını kullanıyorum ve çok da memnunum. netmaster'ın 3.0 modemini kullanıyorum. aralık ayında bağlantımda problemler yaşadım. teknik ekip gelip inceleme yaptığında ping'in yüksek olduğunu modemin değişmesi gerektirini söyledi. ben de 26 aralıkta Ubee - EVW32C Modem için talep oluşturdum. bugün oldu modem hala gelmedi stoklarında yokmuş. haftada 1-2 kez arayıp soruyorum, stok sorununun ne zaman çözüleceğini bilmediklerini söylüyorlar. modemi dışardan temin edebileceğimi söylediler. ama benim için faturama yansıtmak daha avantajlı oluyor. ne yapmam gerekir? dışarıdan alırsam nerden ve hangi marka model modem almalıyım bilmiyorum. bu konularda hiç bigili değilim. bir de 1 ocak öncesi bu modemin fiyatı ne kadardı? ben 26 aralıkta talep oluşturdum eski fiyat üzerinden ödeme yapmam gerekir fakat talep oluşturduğumda modemin fiyatı ne kadardı hatırlamıyorum.

şimdiden teşekkürler.

sadece istanbul da değil, genel anlamda stok sorunu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: ByBaterist

quote:

şimdiden teşekkürler.

sadece istanbul da değil, genel anlamda stok sorunu var.

Ben sıfırdan abone oldum ve bana da biraz bekleyeceğim söylendi. Belki de 100 Mbit abonesi olmamın avantajıyla 2 hafta beklettiler. Bunlar Yılbaşı öncesi oldu. Ne yazık ki profesyonel yönetim yok. Veya bizim bilmediğimiz birşey var. (Kur nedeniyle ithalatçıya kur baskısı olabilir.)

• Arkadaşlar kablonet tüm yeni aboneleri ciddi mağdur durumda. Bu gün kurulum şirketini aradım ve takriben ayın 24 e kadar modemlerin ellerine ulaşmayacağı bilgisini aldım. Neredeyse 1 ay modem olmayacak. Sadece benim bölgemde 96 kişi bekleyen varmış. TÜRKSAT büyük bir ayıba imza atmış durumda. Ben ayın başında taahhüt yaptım ve ben de bekleyenlerin arasındayım. Taahhüt yapıldıktan sonra en geç 5 iş günü içinde hizmet verilir diyor...5 gün değil 5 hafta olacak bu gidişle. Şimdi hukuken bu mağduriyetimiz için yapabileceğimiz bir şey var mı ? Hukukçu arkadaşlar bu konuda fikir verebilirlerse iyi olur. Zira şu an TÜRKSAT kablo un yaptığı şey resmen ellerinde olmayan hizmetin satışını yapmak. Konu hakkında benim gibi mağdur olan arkadaşlar varsa bu konuda ne yapabiliriz? Teşekkür ederim.
  • metmax M kullanıcısına yanıt
    ikinci el sitelerinden bi modem alabilirsiniz.
  • arkadaşlar tekrar merhaba, hala modemim gelmedi. fakat bugün müşteri hizmetlerini aradığımda istanbul avrupa yakasının bazı semtlerine teslimatın başladığını, anadolu yakasına da en geç önümüzdeki hafta sonuna kadar teslimat gerçekleştirilebileceği bilgisi verildi. umarım gerçektir ve bizi savuşturmuyorlardır.
  • arkadaslar netmaster infinity mi yoksa UBEE almak mi daha mantikli su asamada?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olethros

arkadaslar netmaster infinity mi yoksa UBEE almak mi daha mantikli su asamada?

hocam zaten ubee şimdilik yok. ubee gelmesi şu an için çok düşük ihtimal. hatta burdan bi kaç arkadaşa ubee alın zulalayın demiştim. 1- 2 tane.

şimdi başvuru yapsanız netmaster gelicektir.
  • quote:

arkadaşlar tekrar merhaba, hala modemim gelmedi. fakat bugün müşteri hizmetlerini aradığımda istanbul avrupa yakasının bazı semtlerine teslimatın başladığını, anadolu yakasına da en geç önümüzdeki hafta sonuna kadar teslimat gerçekleştirilebileceği bilgisi verildi. umarım gerçektir ve bizi savuşturmuyorlardır.

müşteri hizmetleri doğru bilgi vermiş hocam. 3 ila 5 gün içerisinde bağlantınız yapılacaktır yüksek ihtimalle.
  • Arkadaşlar

Stoklara netmaster modem gelmiş UBEE modem gelmemiş artık gelmeyecek mi bilen var mı?

Netmaster olması kötü olmuş arkadaşımda UBEE modem var hız ve çekim konusunda netmaster dan çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtgfb

Arkadaşlar

Stoklara netmaster modem gelmiş UBEE modem gelmemiş artık gelmeyecek mi bilen var mı?

Netmaster olması kötü olmuş arkadaşımda UBEE modem var hız ve çekim konusunda netmaster dan çok iyi.

şu an ubee yok, ama belli olmaz, netmaster a devam. ubee geçici olarak verildi.
  • Merhaba arkadaşlar konuyu son sayfasına kadar okudum. Bende dün kablonet 24 mbit 50 GB AKN Eko Sınırsız, modem + kurulum + aktivasyon hepsi dahil 50₺ için 24 ay sözleşme yaptım. Başvuru yaptıktan 2 saat sonra yarın için öğleden sonra randevu verip kurulum için geleceklerini söylediler. Ben netmaster modemlerin WiFi sıkıntısı olduğunu bilmiyordum. Şimdi bana gelecek olan modem netmaster ZN mi? Z4 mü? Infinity mi? Yoksa Ubee mi? Ben hiçbir talepte bulunmadım modem modeli için? Yarın getirdikleri modem ubee olmazsa diretmeli miyim bu modeli getirmeleri için? Yeni üyeyim kablonete daha önce hiç internet bağlatmadım. Benim gibi bu yıl içinde internet bağlatan arkadaşların gelen modemin modeli, WiFi Hızı, stabilizesi hakkında bilgi verirlerse memnun olurum.
  • Kimimben06 K kullanıcısına yanıt
    100 mbit 100 GB Ubee geldi.
  • merhaba, hangi şehirde yaşıyorsun? istanbul için stok sorunun devam ettiğini söylüyorlar ve ben 1 aydır modem bekliyorum :( @Saint2
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.