Şimdi Ara

KabloNet Hakkında Görüşleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Bu akilli tarifeye geçmeyi düşünüyorum 100 mb olan fiber bulunuyor bulunduğum mevkide bu pek fazla talep yok gibi görüyorum yoksa her yerde alt yapıları olmadığı için mi anlayamadım.Modem yokmuş bugün konuştum letgo veya farklı bir yerden alabilirim diye düşünüyorum modemi. Lag ping sorunları oluyor mu ? veya 100mb fiber diyorlar direk 100 verebılıyolar mı 100 deyip 50 60 gibi hızlar cıkıyor mu
    destekleri nasıl her zaman ulaşabiliyor musunuz ?

• Alabileceğin en iyi internetlerden birisidir. 100 mb dedilerse 100 mb alırsın eksiği olmaz. Kesilme kopma yaşamassın. Bulunduğun bölgede yoğunluk varsa oyunlarda ping sorunu yaşayabilirsin ;ben hiç yaşamadım 15 yıldır kullanırım 7x24 açık durur. modem sıkıntısı için internetten satın alma düşünebilirsin...
  • Oyun oynuyor musunuz? Oyun oynuyorsanız eğer asla bulaşmamanız gerek. Bölgenizde Türk Telekom Fiber veya Superonline Fiber altyapısı mevcut ise daha uygun fiyata daha stabil, daha hızlı ve daha iyi sağlayıcılar tavsiye edebiliriz. Çünkü Türksat tamamen şans işi idi önceden. İyi denk gelirseniz çok iyi. Şanssız denk gelirseniz eğer benim gibi, 3 aydır tek bir şey bile yaptıramadım sorunlarımın çözülmesi için. Müşteri Hizmetleri bana en son "kullanırsanız böyle kullanmazsanız şu cayma bedelini ödeyip kapatabilirsiniz" dedi. 100Mbps kullanıyorum ve 100Mbps kesintisiz sağlıyor evet. Ancak VDSL ile bile siteler daha hızlı yüklenir. Çünkü pingler aşırı yüksek.
  • Muazzam derecede yüksek ping
    Günde 50 kere internet kesimi
    Leş gibi bir hizmet
    Daha ne olsun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun oynuyorum Ping hiç sevmiyorum şuan türknet kullanıyorum 45mb download alıyordum 8 upload %50 düşürdüler bir şeyler oldu çözemiyorlar.alt yapımda fiber yok ama kablonet de bulunuyormuş geçen gün fark ettim 100mb download 5mb upload verebiliriz dediler.Geçsem mi geçmesem mi çok kararsız kaldım sanki çok az kişi kullanıyor. ping vs sorunları ve modem sorunu görünce ilgi alakada azmi diye şüpheye düşmüyor değil insan
  • hocam bende iki yıldır kablonet kullanıyorum Sadece iki kez sıkıntı yaşadım biri hemen düzeldi, diğeri genel bölgesel bir sıkıntı varmış birkaç saat sürdü o kadar. 50 mb down/2mb upload tarifemdi. geçen hafta yeni kampanyaya taahüt verdim 100mb down/5mb upload akşam 19 ile 24 arası 25mb oluyor hız. download hızım 100 ila 90 arası upload hızımda 4.5 ile 5 mb arası sürekli. Ama ofisdede kablonet kullanıyoruz hemde iki hattımız var, ayda 1 ile 2 kez sıkıntı yaşıyoruz. kısacası evde çok memnunum ama ofide aynı şeyleri söyleyemem. En iyisi çevrede kullanan varmı bi araştır. Bu arada online oyun performansıda iyi bir sıkıntı yaşamadım.
  • Teşekkürler güzel yorumlarınız için yarin bir gideyim bayilerine burada bulunuyor bir sorayım şikayetler nasıl gibisinden bölgemde belki yardımcı olurlar samimi yanıt vereceklerini düşünüyorum
  • Bence piyasaya gore alabileceginiz en uygun hizmet ust paket tv sinema kanallari dahil 100mbps akilli sinirsiz gayet iyi. Ben letgodadan yeni verdikleri ubee modemden aldim daha bi guzel oldu. Pek satilmadigi icin ikinci el piyasasinda pek yok. Kiralayacaksan ubee iste netmasterlar guzel degil cunku

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berkaynit B kullanıcısına yanıt
    Bu CS ve OW için ping değerleri:

Bu PUBG için ping değerleri (%90 oranında İrlanda sunucuları kullanılıyor):

LoL TR sunucusu için ping değerim 30ms, EUW için ortalama 75ms.

Altyapım fiber. Bina yeni yapıldı, bu yüzden konulan cihaz 0 ve altyapı yeni çekildi. 195'li blokta yer alıyorum ve Türk Telekom üzerinden yurtdışına çıkıyorum. Frankfurt'tan anlık aldığım ping ve hız bu şekilde:https://www.speedtest.net/result/7994680919

• Teşekkürler bilgi için 20mb alıyorum şuan yani 7 ıle 12 arasında 25 almak daha iyi diğer zaman 100mb yakin değer daha güzel fiber varmış yarın bir gideyim inşallah modem bulurum :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.