Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2850. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
63.417
Cevap
385
Favori
3.381.020
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28482849285028512852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

100 Güldürene devam, ilk yıl 101.99 ikinci yıl 111.99 dan onayladım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rouvax -- 20 Mayıs 2021; 11:37:9 >
  • bunu düşürmenin yolu varmı altyapı coax türksat

• quote:

Orijinalden alıntı: Rouvax

Hata mı ettim?

• quote:

Orijinalden alıntı: Rouvax

ben de aynı şekilde iki yıl kablonet'deyim. arıza olarak sıkıntım yok çok ender oldu. sadece akıllı sınırsız denilen hız düşümü can sıkıyordu ama yaşadığım yerde diğer sağlayıcılar maksimum 50 mbit vdsl sağlıyorlar (kablonetde 90-95 arası görüyorum) ve fiyatlar kablonete göre aynı veya yüksek kalıyor. ilaveten kablotv üst paket kullanabiliyoruz.

riske girmeyip devam edelim dedim. ben ilk yıl 105 ikinci yıl 115 ödeyeceğim. ortalaması 110 TL yani.

• Benim yurt dışı çıkışlar Ankara oyunlarda yüksek ping oluyor. Bunu istanbul yapamayızmı? Zonguldak ikamet benm. Arkadaşlar 40 50 ping alıyor izmitte..

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • beyler şu tv'nin arkasına takılan 4k kanalları izlemeyi sağlıyan aleti satın alabilirmiyiz kablonet dışında biryerden? [kablonet sadece kiralatıyor]

Şimdi bir video izledim orda adam 4k izliyememek sadece sesin gelmesi uydunun yetersizliğinden kaynaklanıyorum yeni 4k destekliyen uydu alsam sorun çözülürmü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-39A3D5E9A -- 20 Mayıs 2021; 19:39:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yorumlarımı paylaşacağım sizi de beklerim...

• maxi909 M kullanıcısına yanıt

Şebekenin h+ olmasına mı üzüleyim yoksa "Türkynn en hzl intrnt" yazısına mı?  

• guitarman kullanıcısına yanıt

Büyük ihtimal banada aynı rakamı sunacaklar. Benimde burada diğer firmalar 50mbit geçemiyorlar. Büyük ihtimal burada kalacağım bende.

• mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt
    H+ kötü bir şey olmayıp tt ve Turkcell de 30-40 mbps hızlara ulaşıyor, Vodafone gibi 4g yazıp 0.05 vereceğine H+ yazıp adam gibi bir bağlantı verilmesi ayıp birşey değildir...

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Modem ve hd kutu olarak ne önerirsiniz? Kiralama olursa her ikisi için ayda 9tl ödemek gerekecek. 2. El temiz almak mantıklı mı sizce? Hangi modelleri tavsiye edersiniz?

• pusat1249 kullanıcısına yanıt

Modem olarak ya infinity 401 ya da ubee verecekler zaten, ikisi de üç aşağı beş yukarı benzer cihazlar.

İkinci el hiçbir şeye güvenemiyorum maalesef, size de önermem :/ İkinci el modem üzerinde borç olma durumları olabiliyor uğraşmanızı istemem kesinlikle.

HD kutu yerine de conax modül kiralayabilirsiniz, televizyonunuzda common interface (CI) slotu ve DVB C tuner varsa keyifle kullanabilirsiniz. Kutular biraz yavaş kalıyor, modül ile tek kumanda avantajı da var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnihatgokcek -- 21 Mayıs 2021; 9:25:56 >
  • Uydu cihazı desteklesin yeterli.

• quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Uydu cihazı desteklesin yeterli.

thanks

• İstanbul/Fatih civarında dün gece 1 gibi interneti gitti arkadaşımın, kablonet planlı çalışma bölümünde de görünmüyor.

Başka arıza yaşayan var mı bu bölgede?

• Online işlemlerde canlı desteğe bağlanabilen var mı, varsa sayfanın url'sini paylaşabilir misiniz arkadaşlar? Bende sürekli hata veriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AAD4AAA61

İstanbul/Fatih civarında dün gece 1 gibi interneti gitti arkadaşımın, kablonet planlı çalışma bölümünde de görünmüyor.

Başka arıza yaşayan var mı bu bölgede?

Benimde gitti internetim. Sabaha karşı geldi. Önceden telefonuma mesaj atıp uyarmışlardı kesinti yaşanabilir diye.

• Ataköy'de de dün gece 1'de gitti ve sabah 8 gibi geldi ama önceden sms atıldı ve uygulamada da planlı kesinti görünüyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pulluk -- 21 Mayıs 2021; 13:58:44 >
  • Pulluk kullanıcısına yanıt

Bu akşam yine planlı kesinti varmış arkadaşımın Yeşilköy de aile apartmanında hem Kablonet ve KabloTv yayını ile beraber akrbasının Türk Telekom VDSL bağlantısı da yok semtin tamamında internet yok şu anda.

• Netmaster infinity 401 modemi access point olarak kullanabilme imkanımız var mıdır?

Varsa eğer böyle bir imkan, modem arayüzünde nasıl bir işlem yapmam gerekiyor?

Youtube da araştırdım fakat çok bilgi bulamadım.

Bunu yapma sebebim, kablonet i iptal ettirdim. Başka bir internet sağlayıcısına geçtim. Bu boşta kalan modemi access point olarak kullanıp sinyal kalitesini arttırmak

• 
Sayfa: önceki 28482849285028512852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.