Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (2591. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25892590259125922593
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Be All My Sins Remembered kullanıcısına yanıt
    infinity var sadece stoklarında

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Anlıyorum hocam, teşekkürler.

• İnternet artı full paket var bende 4-5 senedir kablonet kullanıyorum. Modemleri ve dijital uydu alıcısı çöp oğlu çöp. Hala ayda 19 TL full paket D-SMART kullanırım alışkanlık olabilir. İnternette sıkıntı yaşamazsınız bu son dönemlerde corona yüzünden oyun oynuyorsanız PİNG sorunu var.
  • Ducard kullanıcısına yanıt
    Doğrudur siz daha iyi hizmet görmüş olabilirsiniz kablonet'ten diğer iss'lere göre.
    10 Gündür aynı sorunla uğraşınca üstüne MH tarafından da oyalanınca sürekli benim açımdan hiç bir artısı kalmıyor.
    Playstation yada online oyun oynuyorsanız zaten ping berbat seviyelerde.
    Şikayetvar'a baktığımda geri dönüş oranı %99 ama Çözülen şikayet oranı %44, 3 Aydır sorunu çözülemeyen müşteriler var.
    Türknet'ten herkes şikayetçi ben kullanmadığım için bilemiyorum.
    TTnet kullandım 3 yıl, sorunlar yaşadım tabi fakat çok hızlı müdahalerle sorunlarım her zaman çözüldü.
    Haliyle herkes kendi memnuniyet ve sorunlarına göre değerlendirme yapıyor, Maalesef ben sizin kadar sorunsuz hizmet alamadım bir türlü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OZGUR_E

Doğrudur siz daha iyi hizmet görmüş olabilirsiniz kablonet'ten diğer iss'lere göre.
    10 Gündür aynı sorunla uğraşınca üstüne MH tarafından da oyalanınca sürekli benim açımdan hiç bir artısı kalmıyor.
    Playstation yada online oyun oynuyorsanız zaten ping berbat seviyelerde.
    Şikayetvar'a baktığımda geri dönüş oranı %99 ama Çözülen şikayet oranı %44, 3 Aydır sorunu çözülemeyen müşteriler var.
    Türknet'ten herkes şikayetçi ben kullanmadığım için bilemiyorum.
    TTnet kullandım 3 yıl, sorunlar yaşadım tabi fakat çok hızlı müdahalerle sorunlarım her zaman çözüldü.
    Haliyle herkes kendi memnuniyet ve sorunlarına göre değerlendirme yapıyor, Maalesef ben sizin kadar sorunsuz hizmet alamadım bir türlü.
    Zaten şikayetlere sürekli dönüş yapıyorlar ama tabi ki bunun niteliği ve niceliği önemli olan. Merhaba sorununuzla ilgileniyoruz diyip, sonra hiç bir şey yapmadan sorun halledilmiştir diyor ve yoksayıyorlar böylelikle de geri dönüş oranı %100 bile olabilir ama bunun elle tutulur bir yanı var mı? Yok.

Sonunda çözüm aramaktan yardım dilenmekten vazgeçiyorsunuz ve koyveriyorsunuz, işte Kabonetin müşteri memnuniyet anlayışı bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ataman5 -- 28 Mayıs 2020; 14:10:25 >

• ataman5 kullanıcısına yanıt
    Dediklerinizin hepsine %100 katılıyorum, Sorun çözme diye birşey yok.
    MH'den arıza kaydı oluşturuyorum gelen giden görevli olmamasına rağmen sanki problem giderilmiş gibi yalanlar söylüyorlar.
    Kablonet online işlemlerden Arıza Kayıt Listesine bakınca "ÇÖZÜLDÜ" diye not düşüldüğünü görüyorum :))
  • Apartmana kablonet geliyor. Internetini tavsiye eder misiniz?

• Kablonet ve tv Bahçelievler'de yine patladı.
    Bakalım bu sefer mazeretleri ne.

• Yine muhteşem lag, ping ve paket kayıplarıyla 7/24 kablonet daha kötü nasıl olabilirim diye bize şov yapmaya başladı. :)

• Çağrı merkezini arayıp sordunuz mu ? Ne kadar zamanda yapılırmış? Bakırköy'de de kesik. Arıza kaydı açmayı denedim, genel arıza var diye izin vermedi. Arıza listesine baktığımda Bakırköy yok, sadece Bahçelievler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coolman7 -- 28 Mayıs 2020; 17:6:49 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,656,hizli-ve-limitsiz-kampanya

20MBPS upload eklenmiş fiyatlar ektedir.
    Hala kablonetten upload hızı yükseltmesini bekleyen var mı?
  • KüfürbazHaydoo kullanıcısına yanıt
    https://www.turksatkablo.com.tr/Servisler-Upload-Paketi,157

Buraya eklememişler daha o önceden de vardı.
  • coolman7 C kullanıcısına yanıt
    Aradım ama cevap veren olmadı. Yoğundu heralde, bir süre sonra geri geldi.

• merhaba arkadaşlar
    16mbit adsl kullanıyorum tahahütüm 6.6.2020 de bitiyor ve apartmanımda ttnet fiber altyapısı yok
    kablonet fiber 50 mbit hali hazırda kablo tv kullandığım için çok uygun fiyata gelecek
    yıllar önce kablonet kullandım ve çok memnundum
    şu anki durum nedir görüşleriniz nedir
    yani her türlü 16 mbit adsl den yüksek performans alırım herralde ki 16mbit e ödediğim paradan dah azını ödeyeceğim kablonet fibere
  • yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    e heralde
  • yerel oyun kulübü kullanıcısına yanıt
    Ben 16 Mbit ADSL'den Kablonet'e geçtim fakat her açıdan memnunum diyemem. Gündüz hız sorunu yok fakat akşam 19-24 arası 20 Mbit Kablonet'in performansı 16 Mbit ADSL'den farklı değil. Kablonet'in yurtdışı ping'leri yüksek bu açıdan ADSL'den bile kötü. Bu bölgede VDSL veya fiber vs. olsaydı Kablonet'i tercih etmezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yerel oyun kulübü

merhaba arkadaşlar
    16mbit adsl kullanıyorum tahahütüm 6.6.2020 de bitiyor ve apartmanımda ttnet fiber altyapısı yok
    kablonet fiber 50 mbit hali hazırda kablo tv kullandığım için çok uygun fiyata gelecek
    yıllar önce kablonet kullandım ve çok memnundum
    şu anki durum nedir görüşleriniz nedir
    yani her türlü 16 mbit adsl den yüksek performans alırım herralde ki 16mbit e ödediğim paradan dah azını ödeyeceğim kablonet fibere
    Online oyun oynuyorsanız hiç tavsiye etmem.
  • 100Down 20Upload lık sınırsız tarife ayda sadece 1000 liraymış

Kablonet kadar fiyatları birbirinden dengesiz bir kurum yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

https://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanyalari,656,hizli-ve-limitsiz-kampanya

20MBPS upload eklenmiş fiyatlar ektedir.
    Hala kablonetten upload hızı yükseltmesini bekleyen var mı?
    eklemişte sanki alınabilcek seviyede 600 min alabilcegin upload paketi. Cok acımasızca değil mi bana mı öyle geliyor. Diger firmaları tkaip etmedim. Sorun bende mi. Ben mi çok fakir kaldım anlmaadım

• 
Sayfa: önceki 25892590259125922593
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.