Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir Kullanıcı, 7 Masaüstü Kullanıcı
50.732
Cevap
272
Favori
2.619.472
Tıklama
Giriş
    527 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Viktor R3znov

Dostum, sonunda bugün bahsettiğim kampanyaya geçiş yapabildim :)https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,623,100-unuzu-gulduren-kampanya

Alıntıları Göster

Gözünüz aydın. Ben mevcut tarifemde daha yüksek bir aylık fatura ödediğim için, bu kampanyaya geçemiyorum maalesef. Daha fazla para vermeme rağmen, 50 Mb hızda mahkum kaldım
    |
    |

kablolu sorun yaşamıyorum ama kablosuzda yarısını alıyorum.
    Modem nedir hocam? Birde ayarlarını paylaşman mümkün mü?
    |
    |
    MaterialScience kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Galatasaray.. Diablo 3 CADAVAROS#2806
  • Çavuş
    97 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: lordzeus83

Yerinizde olsam göbek atardım herhalde.
    Bende bugün geçişi yaptırtmak için son çareye başvurdum. Artık bu da olmazsa bir Vdsl2 modem alıp kablonete elveda diyeceğim. Yeter bu çile.
    |
    |

Teknik ekip söyledi, şebekede sorun varmış. Belki sadece bizim mahalleye özgü bir durumdur.
    |
    |
    cadavaros kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Lichm

Ben de Avcılar. Upload sorunu yaşıyor musunuz? Avcılar genelinde şuan sinyal sorunu yaşanıyormuş

Bu 2 adrese tracert yapın birde.
    woteu1.login.wargaming.net, 94.250.208.112

Testler ne kadar sağlıklı bilmiyorum ama genelde 2mbps upload alıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Riddle of Steel

İlk yazdığınız mesaj aşağıda. İlgili madde hakkında bence demişsiniz kanunlar benceyle senceyle yürümez kuyruğu dik arkadaş.

Hadi alsanıza arkadaşın cayma bedelini noldu müşteri hizmetleri iade etmiyor mu bence diyince ?

Hadi bekliyoruz...

quote:

Müşteriler abone olduğu hızdan (fiyat olarak geriye doğru) daha düşük bir hıza geçmemek koşuluyla aşağıda belirtilen hızlar arasında istediği gibi değişiklik yapabilecektir. Müşteriler taahhüt süresi boyunca KabloTV Temel Pakete ve Vizioon Sinema Paketine geçiş yapamayacaklardır. Müşteriler taahhüt süresi boyunca ilk abone oldukları Kablonet ve KabloTV tarifelerine geçiş yapabilecektir.

Bence bu maddeye dayanarak alınmamalı.

Alıntıları Göster
    Anlaması biraz problemli arkadaşım, zorlayınca anlayabiliyorsunuz ama bu sefer zorlamayacağım son kez yazıp mevzudan uzaklaşıyorum. Benim ilk mesajı yazdığım kişi ilk tarifesine geri dönmemiş, o yüzden cayma bedelini ödeyecek ve geri alamaz. Bu 1.

İlk yazdığım mesaj da sizin alıntıladığınız değil aşağıdaki.

86 lık tarife mevcut müşteriler için olan tarife miydi? Eğer öyleyse o kampanyanın detaylarında istediğiniz zaman ilk tarifenize dönebilirsiniz yazıyordu. Bu ay sonu ilk tarifenize dönüp, şubatın ilk günü de 100MB lik yeni tarifeye geçebilirdiniz. 

Bu 2.

Mevcut müşteriler için olan tarifedeyseniz demişim, genel bir durumdan bahsetmemişim. Bu 3.

İstediğim kadar bence derim. Maddede ne yazıyorsa o geçerlidir. Dikkat senin anladığın değil. Maddede yazılı olan. Bu 4.

Sana davul zurna az kardeşim. Bu da 5.

Ambarlı mah. Fakat merkez mahallesiyle tam sınırdayım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: lordzeus83

Müşteri hizmetlerine statik ip almak istediğimi söyledim ve bu denk geldi.

4.99 aylık ödemesi var. İstedeğim an çıkabiliyorum.

Tam olarak faydası nedir bilmiyorum. Online oyun ve ip tv de işe yarayacak mı test edeceğim.
    Bildiğim kadarıyla Kablonet zaten aylar geçse de değişmeyen tabiatı statikten hallice IP'ler veriyor. Statü olarak dinamik diye geçmesine bakmayın. En son dediğim gibiydi. Şimdi IP'nin değişme sıklığı mı arttı acaba?

quote:

Orijinalden alıntı: programmer_onur

Bildiğim kadarıyla Kablonet zaten aylar geçse de değişmeyen tabiatı statikten hallice IP'ler veriyor. Statü olarak dinamik diye geçmesine bakmayın. En son dediğim gibiydi. Şimdi IP'nin değişme sıklığı mı arttı acaba?

Alıntıları Göster
    İp değişme sıklığı artmadı fakat bu cgnat olayı muhabbeti yüzünden denemek istedim. Zamanla farkını deneylicem.

|
    |

3 gündür akşam saatlerinde yurt dışındaki serverlara yaptığım bağlantılarda çok düşük hız alıyorum. Normalde hep 95-96 mbps civarında gezen hızım bu saatlerde 8 -15 mbps arasında dalgalanıyor ve ping 40-50'den 90'a falan çıkıyor. Yurt dışı çıkışım superonline üzerinden oluyor acaba superonline bunu bilerek mi yapıyor yoksa başka bir sıkıntı mı var? Kabloneti arayıp beni başka ip üzerinden yönlendirin demekte istemiyorum çünkü bugüne kadar ping değerleri hep çok iyiydi.
    |
    |

Galatasaray.. Diablo 3 CADAVAROS#2806
  • Yüzbaşı
    327 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cadavaros

7/24 torrent açık netflix açık sorun yok yağ gibi akiyor istanbul avcılar
    VPN açınca hızımın arttığını farkettim şimdi. Hız testlerini paylaşayım:
    VPN açık

VPN kapalı

Bölgesel olarak uyguluyor olabilirler ama bu sonuçlara baktığımda bilinçli bir sınırlama yapıyorlar gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtyrone -- 5 Ocak 2019; 22:23:33 >
    |
    |

Ben hayatımda bu kadar vurdumduymaz bir başka firma görmedim. Öğlen saatlerinde twitter üstünden mesaj atmıştım. Müşteri numaram vs. her şey var. Telefon açıp , şu anda kontrollerinizi yapıyoruz , isterseniz siz de inceleyin falan yok. Sadece mail yoluyla mesaj atmışlar. Hadi geçtim bunu , acaba nereye yazmışlar diyehttps://online.turksatkablo.com.tr/ ye girdim. Hiç bahsedilen çağrı yok.
    Mecbur çağrı merkezini aradım, durum izahından sonra yazdıkları cevaba ulaştım : " Değerler normaldir , sorun yok."

Ya arkadaş , bir sorun olmasa ben niye var diye yazayım ? Psikopat mıyım başkalarının vaktini çalıyorum ?
    |
    |

sahibinden ve letgo ya bak hocam. Sabit cihazlar zaten illa bulursun temizini.
    |
    |
    ownerplus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Oldukça iyi görünüyor.
    |
    |
    lordzeus83 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: az_tek

Anlaması biraz problemli arkadaşım, zorlayınca anlayabiliyorsunuz ama bu sefer zorlamayacağım son kez yazıp mevzudan uzaklaşıyorum. Benim ilk mesajı yazdığım kişi ilk tarifesine geri dönmemiş, o yüzden cayma bedelini ödeyecek ve geri alamaz. Bu 1.

İlk yazdığım mesaj da sizin alıntıladığınız değil aşağıdaki.

86 lık tarife mevcut müşteriler için olan tarife miydi? Eğer öyleyse o kampanyanın detaylarında istediğiniz zaman ilk tarifenize dönebilirsiniz yazıyordu. Bu ay sonu ilk tarifenize dönüp, şubatın ilk günü de 100MB lik yeni tarifeye geçebilirdiniz. 

Bu 2.

Mevcut müşteriler için olan tarifedeyseniz demişim, genel bir durumdan bahsetmemişim. Bu 3.

İstediğim kadar bence derim. Maddede ne yazıyorsa o geçerlidir. Dikkat senin anladığın değil. Maddede yazılı olan. Bu 4.

Sana davul zurna az kardeşim. Bu da 5.

Alıntıları Göster
    İlla sıvayacam diyosun yani, paçalarını sıva bari.

Bozduğu AKNli taahhütüne tekrar taahhütlü olarak dönemez(AKNli tarifeler kalktı.) taahhütsüz olarak yoluna evet AKNli kullandığı tarifesinden dönüp devam ederdi.
    Bu kez de Şubat ayına kadar taahhütsüz normal tarife kullandığı için atıyorum taahhütlü kampanyası 70-80 TL ise taahhütsüz tarifesi en az 150-200 TL ödeyecekti.

Hiç kıvırma kısaca Alabildin mi ? Yanlış anlaşılmasın cayma bedelini.Bence alamadın zurnacı arkadaş. Aldıkça gel yaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Riddle of Steel -- 6 Ocak 2019; 0:38:58 >
    |
    |
    Enses requirimus saevos nos, nos ferrei reges servi fati, morta ex terra mortiferra tela in hostes bello ad moventes. Equos frenamus furentes Capi ta superba quatientes mortem hostibus et luctem date acrem di manes sternadis. Ave Nevis, ave ferrum, Ave tela, ave cruor, Ave pugna, ave moritur. Skylon!
  • Binbaşı
    1756 Mesaj
    Arkadaşlar ben hiç bir şekilde güvenli internete onay vermediğim halde ve telefonla defalarca arayıp benim güvenli interneti iptal edin dediğim halde bana siz güvenli internet hizmetinizi kullanmıyorsunuz diye açıklama yapıldı. Bunun üzerine ben bugün sabit ip iptal edip sürekli ip değiştirme talebimin üzerine güvenli İnternet iptal edilmiştir mesajı aldım. Ve sonra baktım ki hem pingimde iyleşme akıcı bir İnternet ulaştım. sitelerede erişimim açılmıştı. Süreki ip değiştirmemden dolayı telefonumu engelliyorlar. Şuanda tüm operatörler meşguldur mesajı alıyorsunuz. Bunun üzerine başka bir numaradan arayınca bağlanabiliyorsunuz ama sakın hizmet numaranızı veya tc girmeyin. Yüksek ping sorununuzun nedeni bir nebze budur arkadaşlar artık size sormadan güvenli internete sokabiliyorlar. Ve çıkmak için benim gibi çaba harcamanız gerekebilir. Çünkü size sormadan güvenli internete aldığı için müşteri hizmetleri iptal edemiyor. Ben boşuna modemin root şifresini istemiyorum. Bunlara modem filan emanet edilmez. Oturduk duran internetimizin sıkıntılarının nedenlerini bildiğimiz halde düzeltmek için bir sürü çaba harcıyoruz. Gerekli açıklamayı firma yapmazsa ben kablo netin kirli çıkı oyunlarından dolayı fişini çekerim.

Orijinalden alıntı: Lichm

Ben de Avcılar. Upload sorunu yaşıyor musunuz? Avcılar genelinde şuan sinyal sorunu yaşanıyormuş

Bu 2 adrese tracert yapın birde.
    woteu1.login.wargaming.net, 94.250.208.112
    Bende senin gibi upload sorunu yaşıyordum hemen bir üsteki mesajımı uygulayınca ve binanın elektriğini kesip açınca sıkıntım gitti... Yukardaki sorunumu yaşarsan çok zor düzeltilmesi valla burnumdan geldi.
    |
    |
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
SEO
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,563
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.