Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU]

50.693
Cevap
273
Favori
2.616.721
Tıklama
Giriş
    627 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Aynı durumdayız sizinle. 12 ayın dolması lazım bilgisi verildi bana. Onlar da tam ne zaman dolacak bilmiyor. Arada arayıp sorcaz artık. Yalnız mevcut müşteri için olanı denettirdim ona karşılık bu yanıtı aldım. Diğerini denettirsem bende mi olumsuz yanıt alacaktım bunu bilmiyorum.
    bana on iki ay falan denmedi, zaten yirmi küsür ayı dolmuş durumda. nisan ayına kadar taahhüt tam olarak bitene dek beklemeniz gerekiyor dendi.

Kimse bilmiyor kafasına göre cevap veriyor demekki. Birkaç gün sonra arıcam bakalım ne diyecekler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Zeiden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Kimse bilmiyor kafasına göre cevap veriyor demekki. Birkaç gün sonra arıcam bakalım ne diyecekler.
    şimdi aradım, bu sefer de normalde geçebilmeniz gerekli fakat yazılımsal sorundan dolayı sistem izin vermiyor dediler.

Bi oturamadı sistem
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Viktor R3znov

Şu an 86 TL'ye, 25Mbps download / 2Mbps upload, kotasız kampanyadayım. Taahhüdümü 2 ay önce başlatmıştım. Dün 100 Güldüren kampanyayı farkettim. Saat 19:00 - 00:00 arası 25Mbps hıza düşüyor. Diğer tüm saatler ise 100Mbps. Upload hızı da 5 Mbps, kota yok ve sadece 90 TL.

4 TL daha fazla verip, 5 saat şu an ulaştığım hızı almak, diğer tüm saatlerde ise 4 katı olan 100Mbps hıza ulaşmak efsane bir şey olacağından, bu kampanyaya geçiş yapmak istedim. Ek olarak upload hızı da 5Mbps. Belki biliyorsundur eğer bulunduğun taahhüt ile geçmek istediğin kampanyanın taahhüt süresi aynıysa ve fiyatı, kullandığın kampanyadan düşük değilse cayma bedelsiz geçiş hakkı veriyorlar.

Ben de bu hakkımı kullanmak istedim fakat sistem bu kampanyayı sadece "yeni abonelere" müsait gösteriyor. Müşteri hizmetlerine talep kaydı açtırdım. Görevli kişi muhtemelen yazılımsal bir problem, normalde geçebilmeniz gerekiyor dedi.

Kısacası 100Mbps, Akıllı Sınırsız benim de ilgimi çekti ve kesinlikle geçmeyi düşünüyorum. Umarım sorunsuz bir şekilde geçebilirim.

Şu an 86 TL ödediğiniz için geçemiyorsunuz. Yeni kampanyanın (100 Güldüren) fiyatı mevcut aboneler için 76 TL. Daha düşük fiyatlı bir tarifeye sistem geçiş izni vermiyor.

Müşteri Hizmetlerinin bunu bilmemesi de enteresan tabii.

• Yarbay
    4653 Mesaj
    20 GHz için 2,4 GHz yayın.
    Kullanılacak en iyi kanal grubu 1, 6, 11'dir.

2.4 GHz ile 40 Mhz yayın için
    Kullanılacak en iyi kanal grubu 3, 11
    |
    |

Orijinalden alıntı: lazzaro

Şu an 86 TL ödediğiniz için geçemiyorsunuz. Yeni kampanyanın (100 Güldüren) fiyatı mevcut aboneler için 76 TL. Daha düşük fiyatlı bir tarifeye sistem geçiş izni vermiyor.

Müşteri Hizmetlerinin bunu bilmemesi de enteresan tabii.

Alıntıları Göster
    O bahsettiğin paket, mevcut abonelerin taahhütlerini yenileme zamanı geldiğinde daha ucuza yararlanabilmesi için.

Benim bahsettiğim ise 1 Ocak 2019'da çıkardıkları, 89,99 TL fiyatındaki 100 Güldüren Kampanyası ve buna geçebilme hakkım yasal olarak var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viktor R3znov -- 3 Ocak 2019; 13:28:45 >
    ASUS RTX 2080 DUAL 8GB OC / AMD Ryzen 5 3600 / Arctic Freezer 34 eSports DUO / Gigabyte X570 Aorus Elite / Adata XPG Spectrix D41 RGB 16GB(2x8) 3600MHz DDR4/ Samsung 860 Evo 500GB M.2 SSD / Samsung 860 Evo 500GB SATAIII SSD / WD Blue 1TB 7200RPM / Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire MX Speed / Razer Deathadder Elite / Steelseries QckPlus / SteelSeries Arctis 5 RGB / Logitech C922 Pro / MSI Optix MAG271CQR 27" 2K 144Hz 1Ms / Cougar Panzer S (4x Be quiet! BL040 Pure Wings 2 PWM 140mm, 1x Cougar CFD 120mm) / High Power Super GD 850W 80Plus Gold

• Yüzbaşı
    627 Mesaj
    quote:

O bahsettiğin paket, mevcut abonelerin taahhütlerini yenileme zamanı geldiğinde daha ucuza yararlanabilmesi için.

Benim bahsettiğim ise 1 Ocak 2019'da çıkardıkları, 89,99 TL fiyatındaki 100 Güldüren Kampanyası ve buna geçebilme hakkım yasal olarak var.

Alıntıları Göster
    yıllardır uydunet kullanıyorum, 24 aylık taahhütümün bitmesine iki ay kaldı. buna rağmen 2017 yılının başında 3 aylık bir indirim yapıldığı ve bunun da taahhütünün 24 değil 27 ay olduğu için 100mbit kampanyasına geçiş yapamıyorum. iki gündür on kişiyle görüştüm ve hepsi farklı farklı şeyler söylüyorlar. en az birkaç ay sağlıklı bilgi almak mümkün değil yani.

• Binbaşı
    1840 Mesaj

Bende bu paket avantajlı olduğu için geçmek istedim. İnternet + tv ye 63.99 ödüyorum ancak statik ip, uyku yok servisi, conax modül kirası eklenince faturam 80.99 üstünde olduğu için geçemezsiniz dediler :D Tam bir komedi. Zaten geçebilsem uyku yok servisini kapatacağım. Sistemleri çok fena saçmaladı, not aldılar bana döneceklerdi ama dönen olmadı. Bir daha arayacağım.
    |
    |
    Viktor R3znov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İyi de o kullandığın servisler "ekstra". Önemli olan kampanya fiyatın. Harbiden saçma konuşmuşlar. Sonuçta o hizmetleri yeni kampanyada da aldığında 89,99 TL değil daha fazla ödeyeceksin.
    |
    |
    SultanApex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    ASUS RTX 2080 DUAL 8GB OC / AMD Ryzen 5 3600 / Arctic Freezer 34 eSports DUO / Gigabyte X570 Aorus Elite / Adata XPG Spectrix D41 RGB 16GB(2x8) 3600MHz DDR4/ Samsung 860 Evo 500GB M.2 SSD / Samsung 860 Evo 500GB SATAIII SSD / WD Blue 1TB 7200RPM / Corsair K70 RGB MK.2 Rapidfire MX Speed / Razer Deathadder Elite / Steelseries QckPlus / SteelSeries Arctis 5 RGB / Logitech C922 Pro / MSI Optix MAG271CQR 27" 2K 144Hz 1Ms / Cougar Panzer S (4x Be quiet! BL040 Pure Wings 2 PWM 140mm, 1x Cougar CFD 120mm) / High Power Super GD 850W 80Plus Gold
  • Binbaşı
    1490 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

hocam netmaster sisteminizde kablosuz sekmesinin ekran görüntüsünü atar mısınız? Bütün parametrelerle oynadım yok hiç bir şekilde 47 mbps üstüne çıkmıyor hızım

Alıntıları Göster
    Eve gectigimde Atarım.ben 383zn modemin wifi'sini "sadece N " modunda kullaniyorum.kontrol bandinida 40mhz de.ayarlarimi ekran görüntüsü alır atarım.

Yüklediğim resim dogumgunumde verdikleri nitro'da indirme sırasında telefona çekmiştim.pc wifi bağlı,modem 2 oda ilerde,torrentte altta indirme hızı görülüyor.pc nin wifi den bağlı olduguda altta görülüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yüzbaşı
    333 Mesaj

Aslında sağlıklı bir bilgi var dostum. Geçiş yapabilmen için taahhüt sürelerinin eşit olması gerekiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Viktor R3znov -- 3 Ocak 2019; 13:40:55 >
    |
    |
  • Binbaşı
    1840 Mesaj

quote:

İyi de o kullandığın servisler "ekstra". Önemli olan kampanya fiyatın. Harbiden saçma konuşmuşlar. Sonuçta o hizmetleri yeni kampanyada da aldığında 89,99 TL değil daha fazla ödeyeceksin.
    Tam bir karmaşa var :) Bu arada yeni telefon görüşmemde ev telefonu için kampanyanız var önce onu kapatın dediler :) iki kampanyadan geçiş olmuyormuş.

Bu arada üstte bir arkadaş (Zeiden) yazmış, bende de aynı durum var. 24 + 3 ay bedava taahhüt verdim, telefonu kapatsam bile olmayacak heralde. Bakalım deneyeceğim.

Uydunet'te tam bir kaos var, en az bir ay beklemek lazım. Herşey yerine otursun... tabi bu arada zam gelirse şaşırmam.
    |
    |
    Bahsedilenler: Zeiden

Eşit olması ne demek?

Adam 24 ay taahhüt vermiş, 21 ayı kala kampanya değiştiriyor.
    Ben 24 + 3 ay vermişim, 3 ayım kala kampanya değiştiremiyorum.

Demek istediğiniz bu mu? Tamam da bunun mantığı ne?
    |
    |
    Viktor R3znov kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    iki günde hdd doldu zaten az yerim vardı.
    Akn akk filan kalmamış.

01/2019 124,63 GB 44,98 GB
    |
    |

3 ayı ücretsiz kullanmış olmak yani 24 ay kullanıp 21 ay parası ödemek, fakat diğer adam 21 aydır kullandığının ücretini ödüyor, mantık tam olarak bu

zaten 2019 geldiği için değişecek bir durum yok artık, ha mart ayında taahhüt bitince geçilmiş ha şimdi hemen geçilmiş, ne farkedecek ki?
    |
    |
    SultanApex kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kablosuz performansında artış isteyenler atacağım ayarları uygulayabilir. Güvenlik duvarında bazı ayarları ben kapatıyorum bu ayar tamamen hızı etkilemekte sorumluluk size aittir.

Kablosuz => Temel Ayarlar

Kablosuz => Gelişmiş Ayarlar

Güvenlik Duvarı => Temel Kurulum

Gelişmiş => Seçenekler

@BlackLead Umarım fayda sağlar.
    |
    |
    Bahsedilenler: BlackLead

• Binbaşı
    1840 Mesaj

3 ay kalmış derseniz anlarımda kurumların saçma uygulamalarını da burada normal diye savunmayın.

Ben 27 ay taahhüt verdim diye o zaman 27 aylık 3ay bedava kampanyasına geçebiliyorum :) Diğer taraftan 24 ay taahhütü devam eden adam 27 aylık kampanyasına geçemiyor :) Nasıl yani?

Yapmayın hocam, bunu müşteriye anlatamazlar, anlatsalarda bende onlara derdimi anlatırım. Müşteri olarak kendimize biraz saygımız olsun ;)
    |
    |
    Dracos kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

budur ..80-90 mbit alınabilmesi lazim ..Siz hangi modem ile deniyorsunuz bunlari.
    |
    |
    kralYD kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

varsayımlar üzerine hareket etmeyin 5dBi anten modlu 383z4 modem, note fe telefon

|
    |
    Yusuf1653 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.