Şimdi Ara

KABLONET [ANA KONU] (1862. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
63.414
Cevap
385
Favori
3.380.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18601861186218631864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İyi yapmışsınız biraz terslemek hır çıkarmak gerekiyor maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gerçi erken ama, benim gibi uyku yok hizmetine taahhüt verenler varsa ve mayıs ayında herhangi bir değişiklik yapmazlar ise toplanıp hakkımızı arayalım diyorum.

bilindiği gibi yeni düzende gece 02-08 saatleri arasında kota sayılmayacak, gerçi uyku yok da 24-09 saatleri geçerli ama fazla bi esprisi kalmayacak bu servisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

gerçi erken ama, benim gibi uyku yok hizmetine taahhüt verenler varsa ve mayıs ayında herhangi bir değişiklik yapmazlar ise toplanıp hakkımızı arayalım diyorum.

bilindiği gibi yeni düzende gece 02-08 saatleri arasında kota sayılmayacak, gerçi uyku yok da 24-09 saatleri geçerli ama fazla bi esprisi kalmayacak bu servisin.

Aylık 5.90 TL den 2 yıl taahhüt vermiştim. Aralık 2017 de dolacak süresi. Hiç olmazsa saatleri esnetebilirler bizim için 24-09 arasını 22-09 ya da 23-10 a çekebilirler ama yapmazlar muhteremler...
  • Demirmkn D kullanıcısına yanıt
    Gebzede nerdesin belediye yakınlarında oturuyorum benim sitemde orada yok üst caddede var istedik bakalim sonuc bekliyoruz ve apartman girişinden dairene kadar ne şekilde geçiş oldu

• Merhaba,
    100 güldüren kampanya ile 10 mbps sınırsız mı almak daha mantıklı yoksa 100 mbps'e kadar 100 gb akn'li almak mı daha mantıklı sizce? Mayısta gelecek olan yeni düzenlemeyle 100 mbps herhalde akn sonrası 24-32 mbps arası bir hıza düşecek. Bu yüzden daha mantıklı geldi bana ancak daha derin bilgisi olan varsa bilgi verebilir mi acaba?
    Teşekkürler.
  • tt7n4 T kullanıcısına yanıt
    Merhabalar.
    Bence de kesinlikle 100 Mbps 100 GB almak daha mantıklı.

Hem AKN sonrası hızınız 24 Mbps olacağı için 24 Mbps sınırsızmış gibi kullanırsınız, hem saat 02-08 arasında hızınız 100 Mbps'e çıkar (böylece geceleri çok daha hızlı indirme yaparsınız) hem de Upload hızınız 1 Mbps yerine 4 Mbps olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametykcll -- 12 Şubat 2017; 10:35:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sametykcll kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler cevabınız için. Forumda biraz gezdiğim zaman modem konusunda sıkıntılar varmış gibi. Sıkıntısız bir şekilde hallolur umarım üyeliğim.
  • bugün itibarı ile kablonete kavuştum; ilk izlenimlerim iyi, battlefield 4 ve mechwarrior online oyunlarında ping ttnet'ten farklı değildi... tarife olarak "100 güldüren" seçili, malum artık akn kalkacağı için yüksek hız en mantıklısı... wireless konusunda 5 ghz'lik ikinci ağı iptal edemedim, nasıl olacağı hakkında foruma da baktım ama sanıyorum gözden kaçırdım bilen varsa paylaşmasını rica ederim...

• Kablonet değil de, televizyonda bazı kanallar bazen sanki kanal değiştirmişim gibi kapanıp açılıyor. Yaşayan ya da çözüm bilen var mı acaba?
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Bende de izlerken birden tv kapanıp standby konumuna geçiyor. Tv yi tekrar açmak zorunda kalıyorum.

Hdmi ile ilgili bir sorun gibi.

Bilenler aydınlatsınlar neden ve çözümü ile ilgili

• ellekem kullanıcısına yanıt
    sizinki tv ile alakalı gibi duruyor. bende sadece bazı kanallarda oluyor. diğerlerinde sıkıntı yok mesela. ama bazen çok sık oluyor can sıkıyor.
  • mortarxl kullanıcısına yanıt
    Modeme giriş yaptıktan sonra kablosuza tıklayın açılan sayfada ilk önce 2.4 geliyor. Orda 5.0 seçip devre dışı demeniz yeterli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5shdw0 -- 12 Şubat 2017; 19:1:23 >
  • agritux kullanıcısına yanıt
    Neden acaba fikriniz var mı

Keza ps3 takılı ve oynarken yapıyor.

• Yaklaşık 1 yıldır superonline a mahkumum..
    taşındım ve buralarda kablotv ve kablonet yok...
    kablolu yayının kararlı hızı ve hizmetinin yokluğunu derinden hissediyorum diyebilirim...
  • 5shdw0 kullanıcısına yanıt
    mesajımı yazdıktan sonra kurcalamaya devam edince dediğiniz gibi olduğunu gördüm... teşekkür ederim...
  • ellekem kullanıcısına yanıt
    televizyon ayarlarında uyku modu vardır. bilmem kaç saat kanal değiştirmediğinizde, ses değiştirmediğinizde kapatır. onu kontrol edin isterseniz.
  • Fantasticoo kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum.

Benim de aklıma geldi şimdi, bir baktım siz yazmışsınız konuya. Boş yere ödüyor olacağız bu servisin ücretini
  • KabloNet'e geçmeyi düşünüyorum. Apartmanda KabloTV altyapısı olması yeterli yoksa eve de kablotv paketi almam gerekiyor mu?
  • .Hawx kullanıcısına yanıt
    Kablo tv de alman gerek ve zaten paketler hepsi dahil şekilde.
  • Merhaba herkese. 383zn modem var dışarıdan webservice ile güvenlik kamerasına bağlanmak istiyorum ancak bazen internet olmasına rağmen girmiyor. Statik ip hizmeti de var. Local ağda sorun yok ancak cepten 3G ile bağlanmaya kalktığımızda bağlanmıyor. Modemi açıp kapatıyorum öyle düzeliyor. Arayüzden kiralama süresini 99999 yapıyorum ama sorun devam ediliyor. Bu konuda bilgisi olan varmı?

• 
Sayfa: önceki 18601861186218631864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.