Şimdi Ara

KABLO TV YENİ KANAL İSTEKLERİ [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
419
Cevap
4
Favori
62.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baba1993

:D bende çok heycan yaptım 95 kanaldan 118 kanala çıkınca :D yeni kanallar geldi :D

İstanbul'da 121 kanal var.120 oluyor 118 oluyor Saudi Tv,TV5 Monde,RTL gibi kanallar gidip geliyor sürekli.Her gün bir tanesi.Nerede o mailde gelecek dedikleri kanallar.Fox Life,Disney XD..Ne zaman olucak kanal noları değiştikleri:).Ne zaman kış uykusundan uyanacaklar.Yazın yaz uykusu,kışın kış uykusu:).Biz heyecanalım Digitürk-D-Smart mı Teledünya'da geri.Teledünya onlardan mı?Teledünyanın en hızlı olması gereken zamanlar...Onun yerine Teledünyaya fark atmış 2 platfromun farklarını açmaları.D-Smart'ın bile Teledünyayı geçmesi inanılmaz.Teledünya Planet kanallarını,HD,Spor kanallarını eklese D-Smart'ı geçer.Çok uğraşmayada gerek yok.Birde kablo kanalları tamam artık rekabet edecek duruma gelecek.Sinema kanalları dışında bir geriliği olmayacak.Digitürk'ünde LİG Tv artısı var.

Neyse artık diyecek birşey yok.Onlar oynasınlar aynı kanalları 5 dakika çıkarıp eklesinler.Bizde yeni kanal geldi bravo diyormuş gibi yapalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 1 Aralık 2010; 19:55:42 >

• dua edelimde elimizdeki bu kanallar gitmesin
  • Teledünya iyice bozuldu artık,ne yaptıkları belli değil,yayın kalitelerinde düşmeler var,iyice saçmalamaya başladılar !

Dreambox hd bakınıyorum,gerçi pek anlamıyorum ama 1 haftadır araştırıyorum,450 liraya satan var,fakat tecrübelilerden durumu anlamaya çalışmaktayım !

Teledünya HD ve SD +Sinema paketi üyesiyim,senelik 200 lira maliyeti var,kutular haric sadece abonman ücreti,iyice canımı sıkmaya başladı,verdiğim paraya değse bari,sinema kanalları rezalet,5 tane hd kanal,gerçi belgeselden başka birde eurosport ve ntvsporu izliyorum,bu parayı vermeye değmiyor !

Sırf Belgeseller için senede Teledünyaya verdiğim 200 liraya acıyorum,sudi kanalları,çin-japon-azerbaycan-kore-kazakistan kanalları hepside devlet kanalı,gerçekten bu Teledünya yönetimi ne yapmaya çalışıyor anlamak mümkün değil !

Düşünüyorum teledünya HD ve SD kutuları forumdan 120-130 liraya satabilirim her halde ikisini,senelik 200 lirayıda ekleyince 350 lira gibi bir para eder,150 lira daha ekleyip dreambox Hd almak daha mantıklı değilmi ?

Tek sorun Dreambox kurulumu yapabilirmiyim,orası beni korkutuyor,araştırma yaptım bir sürü HD kanal mevcut,belgesellerde var deniliyor,bilen varsa,bu konuda yardımcı olanlara teşekkür ederim !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andy1 -- 30 Kasım 2010; 22:50:54 >

• İSTEK LİSTESİ

* Discovery Travel & Living
    Gezi ve yaşam hakkında programlar bulunan Discovery grubu kanalı. Olmazsa olmaz kanallardan. Şu an platformda benzer kanal bulunmuyor.

* Discovery HD Show Case
    Genelde motorlu araçlar üzerine yayın yapan HD show kanalı. Discovery yayın grubunda. Olursa iyi olur.

* Discovery Animal Planet (HD'si de var)
    Hayvanlar alemi üzerine yayın yapan Discovery grubu kanalı. Özellikle HD özelliklisi gelirse iyi olur.

* Discovery Science
    Discovery bilim ve teknoloji kanalı. Mevcut kanallardan daha kalitesi yayın yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pidgin

İSTEK LİSTESİ

* Discovery Travel & Living
    Gezi ve yaşam hakkında programlar bulunan Discovery grubu kanalı. Olmazsa olmaz kanallardan. Şu an platformda benzer kanal bulunmuyor.

* Discovery HD Show Case
    Genelde motorlu araçlar üzerine yayın yapan HD show kanalı. Discovery yayın grubunda. Olursa iyi olur.

* Discovery Animal Planet (HD'si de var)
    Hayvanlar alemi üzerine yayın yapan Discovery grubu kanalı. Özellikle HD özelliklisi gelirse iyi olur.

* Discovery Science
    Discovery bilim ve teknoloji kanalı. Mevcut kanallardan daha kalitesi yayın yapıyor.

Discovery kanalları eklenmez.Ama bu kanalların benzeri var.Nat Geo Adventure Discovery Travel & Living'nin,Animaux,Escales,Nat Geo,Nat Geo Wild HD(SD lazım ama eklemiyorlar) Anımal Planet'in,Sci Tech Discovery Science'nin yerini dolduruyor.Discovery Channel'da ve Sci Tech'de motorlu araç üzerine programlar var.Bence History Channel(Tarih) lazım.Onun dışında her yönden belgesel kanalımız var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 5 Aralık 2010; 19:03:13 >

• Adam gibi sinema kanalı koysunlar yeter...
  • quote:

Orijinalden alıntı: XxNeRoMaNxX
    Discovery kanalları eklenmez.Ama bu kanalların benzeri var.Nat Geo Adventure Discovery Travel & Living'nin,Animaux,Escales,Nat Geo,Nat Geo Wild HD(SD lazım ama eklemiyorlar) Anımal Planet'in,Sci Tech Discovery Science'nin yerini dolduruyor.Discovery Channel'da ve Sci Tech'de motorlu araç üzerine programlar var.Bence History Channel(Tarih) lazım.Onun dışında her yönden belgesel kanalımız var.

Neden eklenmez?

Nat Geo Adventure ile Discovery Travel & Living benzer kanallar ama bana göre Discovery çok daha önde ve kaliteli bir içerik sunuyor. Hadi bunu eklemesinler ama Sci Tech kanalı Discovery Science'ın eline su dökemez. Sci Tech çok çok alt seviye bir kanal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baldas

Adam gibi sinema kanalı koysunlar yeter...

Sinema paketi üyesiyim,verdiğim para haram olsun,tekar filmler,bazen 5 kalın 4 tanesinde aynı film oynatıyorlar,açıkcası Vatandaşla kafa buluyorlar !

Teledünya isme yazık,Dünyadan Televizyonculuktan anlamayanların,Dünyasıda bu kadar oluyor !
  • Teledünya,ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim,Sansürle,haber kanallarıyla,abuk subuk Çin-kore devlet kanallarıylla,kime ne hizmet veriyor yada kimi kandırmaya çalışıyor

Teledünya'da bir şeyler olduğu bana göre gerçek,belkide Siyasi görüşe göre yayın yapıyorlar yada yapmak istiyorlar,böyle olmaz !

Teledünya biran önce,gerçek yayın görüşünü açıklamalı ve yayın görüşü çerçevesinde kanallarını düzenlemeli !

Teledünya kabul en ucuz platformdur,görüntü kalitesi iyidir,bunlara lafım yok !

En ucuz platform olmak için abuk subuk kanalları verme mecburiyetimi vardır,%80 Devlet kanalları hepside %80 haber ağırlıklı !

Liste yaptım,7 tane SD yayın yapan yerel Türk kanalları,BBC sadece ekledim,TV5-TVE-RTL ve diğer yabancı kanalların hepsi çöp,çöp diyorum çunki izlemek için sebeb yok !

Çin-Kore-Japon-Azerbaycan-Kazaksitan,Bosna-Arap kanalları-hepsinin yayın kaliteleri berbat,hepsinin yayın içeriği sadece belli siyasi görüşlere hizmet eden Devlet kanalları,fazla kanal göstersin amacı ile yapılmış,sıradan izlenmeyecek kanalları eklemişler !

25 tane favorilerde kanal ekli,18 kanal için Teledünyaya ödediğim para HD kutu+SD kutu+Sinema kanalları+abonelik,Toplamda senelik 500 liraya yakın bir para !

Teledünyada hizmetten bahsediyor,şahsım adına verdiğim paralar HARAM ZIKKIM olasun,böyle rezalet bir yayın anlayışı görmedim !

Gelişmiş Ülkeler,Gençlere,Çocuklara göre kanal ekliyorlar,bizim Teledünya ise Gençlerin Çocukların beynini,Kan şiddet,öfke,dolu haber ve dizilerle beyinlerini yıkamaya çalışıyor !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andy1 -- 6 Aralık 2010; 20:50:50 >

• quote:

Orijinalden alıntı: andy1

Teledünya,ne yapmaya çalışıyor anlamış değilim,Sansürle,haber kanallarıyla,abuk subuk Çin-kore devlet kanallarıylla,kime ne hizmet veriyor yada kimi kandırmaya çalışıyor

Teledünya'da bir şeyler olduğu bana göre gerçek,belkide Siyasi görüşe göre yayın yapıyorlar yada yapmak istiyorlar,böyle olmaz !

Teledünya biran önce,gerçek yayın görüşünü açıklamalı ve yayın görüşü çerçevesinde kanallarını düzenlemeli !

Teledünya kabul en ucuz platformdur,görüntü kalitesi iyidir,bunlara lafım yok !

En ucuz platform olmak için abuk subuk kanalları verme mecburiyetimi vardır,%80 Devlet kanalları hepside %80 haber ağırlıklı !

Liste yaptım,7 tane SD yayın yapan yerel Türk kanalları,BBC sadece ekledim,TV5-TVE-RTL ve diğer yabancı kanalların hepsi çöp,çöp diyorum çunki izlemek için sebeb yok !

Çin-Kore-Japon-Azerbaycan-Kazaksitan,Bosna-Arap kanalları-hepsinin yayın kaliteleri berbat,hepsinin yayın içeriği sadece belli siyasi görüşlere hizmet eden Devlet kanalları,fazla kanal göstersin amacı ile yapılmış,sıradan izlenmeyecek kanalları eklemişler !

25 tane favorilerde kanal ekli,18 kanal için Teledünyaya ödediğim para HD kutu+SD kutu+Sinema kanalları+abonelik,Toplamda senelik 500 liraya yakın bir para !

Teledünyada hizmetten bahsediyor,şahsım adına verdiğim paralar HARAM ZIKKIM olasun,böyle rezalet bir yayın anlayışı görmedim !

Gelişmiş Ülkeler,Gençlere,Çocuklara göre kanal ekliyorlar,bizim Teledünya ise Gençlerin Çocukların beynini,Kan şiddet,öfke,dolu haber ve dizilerle beyinlerini yıkamaya çalışıyor !

Birşey diyeceğim ama kızmayın.Gençlere özel yayın yapan tek kanal Disney Channel.O her ülkede var.Platfromlardaki diğer kanallar hertürlü yaşa hitap ettiği için pek önemsenmiyor.Genç ve çocuklara göre kanal eklemiyor demenize katılıyorum.9 çocuk kanalı var.Tabii içeriği boş olan Maxi Tvyi saymayalım.Yumurcak TV,TRT Çocuk artık bilinen,eklenmeli gereken(eklenmiş hatta),sevilen ama beş para etmeyen kanallar.Çocuk kanalları kalabalığı var Türkiye'de.İçerikleri boş.Cartoon Network,Nickelodeon,Disney Channel kablo platfromlarda bulunun kesinlikle bulunan kanallar.Kids Co Fox Kids klasikleri ve farklı programları içeren kablo kanalı.Smart çocuk bir değeri yok içerik yok Winx Clup'tan başka para eden programı var mı?Cartoon Network yayınlayacaktı gerçeği Doğan kendi kanalında yayınlıyor.
    Özetle:Disney XD dışında gelmesi gereken başka bir kanal yok.İleride full klasik yayınlayan,kaliteli çizgifilmleri olan,bilinen uluslararası çocuk kanalları(4Kids Türkiyeye gelirse),anime programları olan başka bir çocuk kanalı gelirse oda eklenmeli.Diyoruz ama göremiyoruz...Umudu kesmeye başladım 4 yıl olacak kanalın kablo tvden kalkalı geri dönmedi halen(.Nasıl bir kablo platfromudur bu.Disney XDsiz tek kablo platfromu bizim ülkemizde tebrik ediyorum gerçekten.Bu kadar zaman TR1,France24,TRT Radyoları,TVSA ve diğer gereksiz kanallarla uğraştığı vakitleri bu gerekli kanallara harcasaydı şuan ki 120 kanal sayısı az ama hepsi işe yarar kanallar diyebilecektim.Yabancı kanal ne olduğu farketmez,her ülkeden olsun Avrupa fazla olsun.Ama tüm kanalları tamamlamış hiç bir eksiği yok direk geçmiş bunları eklemeye.Diyecek sözüm yok kalmadı daha:D.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KibreN -- 7 Aralık 2010; 22:18:16 >

• Teledünya ile son günlerim :)

Malesef sinema paketi üyesiyim dün Akdenizli diye film vardı,Anthony Quin başrölde,bir sahne geldi sevişme sahnesi değil kadın çıplak,birde ne görüyüm,sansürlü tuaf bir görüntü kadının vucudunu buzlamışlar yani görüntü eklemişler :)

Soruyorum böyle komik bir şey olabilirmi,bari filmi oynatmayın yada o sahneleri kesin,kaldıkı sinema paketleri paralı kanallar,çıplaklık olsun demiyorum elbetteki ama kendilerini Teledünya diye tanıtan sözüm ona çağdaş dünya platformunda böyle komikler olması çok enteresan :)

Sigara sahnelerinde sansür,ya böyle saçmalıkları üreten bizden başkada Ülke yoktur,yer yüzünde !

Kan,Vahşet,dolu dizilerden,Haberlerden geçilmiyor,süper zekalar sigara sansürlemekle,hizmet yaptıklarını sanıyorlar,pes artık !

Teledünya yakında mini etekli kadın görüntülerinide buzlarlar :),adamlar haklı ekrandaki cansız kadınlar Abdestlerini bozabilir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andy1 -- 7 Aralık 2010; 7:58:43 >

• :D mini etek fikri güzel ben iletiyorum teledünyaya çalışmaya başlasınlar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: andy1

Teledünya ile son günlerim :)

Malesef sinema paketi üyesiyim dün Akdenizli diye film vardı,Anthony Quin başrölde,bir sahne geldi sevişme sahnesi değil kadın çıplak,birde ne görüyüm,sansürlü tuaf bir görüntü kadının vucudunu buzlamışlar yani görüntü eklemişler :)

Soruyorum böyle komik bir şey olabilirmi,bari filmi oynatmayın yada o sahneleri kesin,kaldıkı sinema paketleri paralı kanallar,çıplaklık olsun demiyorum elbetteki ama kendilerini Teledünya diye tanıtan sözüm ona çağdaş dünya platformunda böyle komikler olması çok enteresan :)

Sigara sahnelerinde sansür,ya böyle saçmalıkları üreten bizden başkada Ülke yoktur,yer yüzünde !

Kan,Vahşet,dolu dizilerden,Haberlerden geçilmiyor,süper zekalar sigara sansürlemekle,hizmet yaptıklarını sanıyorlar,pes artık !

Teledünya yakında mini etekli kadın görüntülerinide buzlarlar :),adamlar haklı ekrandaki cansız kadınlar Abdestlerini bozabilir :)

Sinema TV TD'nin değil,D-Smart'ta da yayın yapıyorlar.OMG'nin olması lazım.Paralı kanalda sansür saçmalık ama.

• Paralı kanalda sansür olmaz. Böyle saçmalık ne gördüm ne duydum...
  • gerçekten çok saçma paralı kanalda böyle bir sansürün olması
  • sansür saçmalık.aynı şey amerikan pastasında da oldu.american pastasının nasıl bi film olduğu belli.o zaman hiç yayınlama.sinema tv oldu sansür tv.ekledikleri kanallar tr1,zırva haber kanalları.bi kere bi kanalın hem ingilizcesi hem fransızcası niye eklenir ki.bunlar diplomatlara özel yayın yapıyolar heralde.

o yüzden ben teledünyadan ümidimi artık kestim.aylardır ne düzgün bir kanal ne de hd kanal eklendi.ilk açılırken nasıl anlatılıyodu.nasıl oldu?ya bi iki yabancı kanal eklersen o da böyle eğlenceli yarışmaların olduğu eğlenceli bi kanal olsun.italyan kanalları olabilir mesela.
    neyse sözün özü ışık yok bence bu platformda.neyseki zamanında belgesel kanalları bolca eklemişler de iyi olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: waterfall_man

sansür saçmalık.aynı şey amerikan pastasında da oldu.american pastasının nasıl bi film olduğu belli.o zaman hiç yayınlama.sinema tv oldu sansür tv.ekledikleri kanallar tr1,zırva haber kanalları.bi kere bi kanalın hem ingilizcesi hem fransızcası niye eklenir ki.bunlar diplomatlara özel yayın yapıyolar heralde.

o yüzden ben teledünyadan ümidimi artık kestim.aylardır ne düzgün bir kanal ne de hd kanal eklendi.ilk açılırken nasıl anlatılıyodu.nasıl oldu?ya bi iki yabancı kanal eklersen o da böyle eğlenceli yarışmaların olduğu eğlenceli bi kanal olsun.italyan kanalları olabilir mesela.
    neyse sözün özü ışık yok bence bu platformda.neyseki zamanında belgesel kanalları bolca eklemişler de iyi olmuş.

Teledünya yönetimi belli beyler adamlar,sigaryı sansürlüyorlar normal bir filmde hiç bir seks imajı barındırmayan kadın görüntüsünü sansürlüyorsa,demekki adamların zihniyeti kötü :)

Sansüre bakalım,çıplak kadın tamam sansürlensin,Sigara görüntüleri olan kareler özellikle bazı kanallar açıkca Devletle kafa buluyor sigara sahnelerine çiçek efenkti koymuşlar,çok gülüyorum bu Devletle kafa bulmaktır :)

Sansüre tamam,peki haber kanallarının hepsinde verilen özellikle çocukların sofrada aileleriyle tam yemek anındaki görüntüler ne olacak ?

Haberler hepsinde aynı,bıçaklanan kadınlara zum yapan süper beyinler,sokak ortasında bıçaklanmış insanlara zum demek değilde kamerayı nerdeyse kanın içine sokacak kadar hasta beyinli sadist bir zihniyetin sözüm ona TARAFSIZ HABERCİLİĞİ !

Kan görüntüleri normal,şiddet normal,Süper beyin haber Müdürlerine cümlem olucak siz nasıl bir hasta beyine sahipsinizki,cinayet haberi veriyorsunuz birde SİLAH SESİ efekti ekliyorsunuz,bu nasıl bir düşüncedir,gençlere çocuklara nasıl bir şiddeti aşılıyorsunuz !

Vatandaşla açık açık kafa buluyorlar !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andy1 -- 10 Aralık 2010; 17:30:20 >

• Uydu'ya Planet TV diye bir kanal gelmiş. Film ve Dizi kanalıymış. Bu kanal eklenirse iyi olur.
  • sansürün her türlüsüne hayır. yok çıplak kadın sansürlensin filan böyle saçmalık olur mu. sinema nasılsa öyle izlenir kardeşim. küfür varsa küfürle çıplaklık varsa çıplaklıkla sigara içiosa sigarayla. memlekette millet ağzınla sigarayla küfrede küfrede isterse de çıplak şekilde gezio. tv ye gelince sansür. teledünya zaten yandaş medya oldu. 100 kanalın 50 si ıvır zıvır iktidar yanlısı haber tv leri. gerisi bildiğimiz show tv filan zaten. sinema tv lerdeki sansür tam kepazelik. sisten film izlenmio. teledünya ve sinema tv yi iptal ettirmeyi düşünüyorum. alternatif bi platform öneren varsa önersin bi zahmet. ya da tv kanalları rtük e hemen boyun eğmesin.
  • Sigara görüntülerini sansürleyen bence kanalın kendisi. Teledünya'nın sansürlediğini zannetmiyorum. Örneğin CNBC-E'deki dizi ve filmlerdeki sigara görüntüleri üzerine çiçek konuyor. Bunu KabloTV'nin yapmasına imkan yok. Eğer anında bunu yapabiliyorsa helal olsun diyecem.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.