Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (393. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
46.165
Cevap
275
Favori
3.120.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kabloteknik

quote:

Orijinalden alıntı: lion23
    arkadaşlar
    bende bugün teledünyaya abone oldum ama sd set box ile hd set box arasında kararsız kaldım gittiğim yerdeki görevli kanallar hd olrsa hd kutu işe yarar dedi ve kanal sd ise kutunun hd olmasının bi önemi yok dedi ve bende sd kutu aldım..lcd im ise full hd

görüntü sizce çok fark edermi görevlinin dediklerine katılıyo musunuz

merhaba
    sd ile hd yayin kalitesi ozellikle full hd tv de ciddi fark eder.keske hd kutu alsaydiniz.diger taraftan sizin tv niz dvb-c desteklide olabilir.eger boyle ise en guzeli
    conax modul alip sd ve hd tum kanallari izlemektir.
    selamlar

sadece bugün başvuru yaptık 3 gün içerisinde geleceklerini söylediler ve taahhüt yaptılar değiştirebilme imkanım olabilir mi
    7 gün içerisnde iade hakkımızda varmış forumlardan takip ettiğim kadarıyla doğruluğu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wiwaxiaa

quote:

arkadaşlar
    bende bugün teledünyaya abone oldum ama sd set box ile hd set box arasında kararsız kaldım gittiğim yerdeki görevli kanallar hd olrsa hd kutu işe yarar dedi ve kanal sd ise kutunun hd olmasının bi önemi yok dedi ve bende sd kutu aldım..lcd im ise full hd

LCD niz varsa neden SD kutu aldınızki?Tabi HD kanalları izlemeyeceğim ben diyorsanız ayrı mesele.6 HD kanal var zaten şuan TD de...

aslında aklımda hd almak vardı ne olduysa artık onu istedim

sadece bugün başvuru yaptık 3 gün içerisinde geleceklerini söylediler ve taahhüt yaptılar değiştirebilme imkanım olabilir mi
    7 gün içerisnde iade hakkımızda varmış forumlardan takip ettiğim kadarıyla doğruluğu var mı?
  • quote:

quote:

quote:

arkadaşlar

LCD niz varsa neden SD kutu aldınızki?Tabi HD kanalları izlemeyeceğim ben diyorsanız ayrı mesele.6 HD kanal var zaten şuan TD de...

kanalda hd özelliği yoksa sd ile hd çok farkeder mi
    6 kanal deyince bide görevli kanal hd deil ise bi önemi yok deyince SD OLDU:))
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar

Arkadaşım, görevliyi bırakın bir kenara... 6 Kanal az değil ve mutlaka artacaktır. Ayrıca 2 tane de HD sinema kanalı var (ayrıca abonelik gerektiriyor) Nasılsa daha işlem tamamlanmamış, yani kurulum yapılmamış. Hemen SD başvurunuzu HD ile değiştirmek istediğinizi belirterek, değişimi yaptırın. ve gerekirse taaahhütnameyi yenileyin. Kurulum yapıldıktan sonra değiştirmekte nazlanabilirler. Kutu açıldı v.s diye. İzledikten sonra HD ve SD farkını göreceksin.
  • 512 sınırsız uydunet kullanıyorum.Kablo Tv ye 7 TL ödüyordum.+2,5 ve 110 TL/12 Tk ile bende 30 ay taahhütlü kampanyadan HD setbox aldım.İlerde plazma alacağım.Tüplü tv olmasına rağmen SD ve HD kanallar çok net gösteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidivar

quote:

Orijinalden alıntı: Baldas

quote:

Orijinalden alıntı: muticoo

modülle TD izlemek işkence yaws.. bende HD set box var...iyiki almışım.yarı fiyatına kampanyasına katılın..kurtulun..conax tan =)

herkese iyi TD ler...

2. odaya isteyenlere zor o biraz. 2. odaya kampanya olmuyor ya 220tl verip hd box alcaksın yada modül diyorlar :=(

Merhaba,
    Bende kendi DVB-C Modülü olan Panasonic TX-P42G15E Plazma Tv var. HD Set top Box almak ile conax modül almak aynı fiyata maloluyordu, ben de gerekirse HD STB'i başka odaya taşır orada da izlerim diye tercih ettim. Kurulumu yapan görevli çocuklar, sohbet sırasında modül alsam ikinci abonelik mi almam gerekir diye sorduğumda, sadece kart almamın yeterli olduğunu, onu da 10 lira civarında alabileceğimi söylediler. Bu bilgi doğru mudur, yani conax modül alırsam, kutuyu başka odada kullanıp, alacağım 2. kart ile Panasonic TV'de Teledünyayı izleyebilir miyim 2. Aboneliğe gerek kalmadan?
    ........

O bilgi doğru değil.
    Teledünya hizmetini izlemek istediğiniz her bir televizyon için ayrı bir set-top box/conax modül ve abonelik almanız gerekmektedir. Birinci abonelikten sonraki abonelikler Teledünya Temel Paket'te %50 indirimli olarak sunulmaktadır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gidivar

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar

Arkadaşım, görevliyi bırakın bir kenara... 6 Kanal az değil ve mutlaka artacaktır. Ayrıca 2 tane de HD sinema kanalı var (ayrıca abonelik gerektiriyor) Nasılsa daha işlem tamamlanmamış, yani kurulum yapılmamış. Hemen SD başvurunuzu HD ile değiştirmek istediğinizi belirterek, değişimi yaptırın. ve gerekirse taaahhütnameyi yenileyin. Kurulum yapıldıktan sonra değiştirmekte nazlanabilirler. Kutu açıldı v.s diye. İzledikten sonra HD ve SD farkını göreceksin.

dediğiniz gibi yapıyorum sd yi iptal ettirdim hd yi alıyorum
    teşkkürler
  • Arkadaşlar, dün vakit buldum, kanal listemi silme pahasına tekrar arama yaptırdım, Skynews ve Nat Geo Adventure geldi.

Demek ki bir süre sonra otomatik kanal güncellemesi çalışmamaya başlıyor. Ara ara listeyi bozma pahasına yeniden taratma gerekiyor.

TV 40E4000, Technisat Conax Modül

Tarama şekli: Hızlı tarama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoglu -- 29 Eylül 2010; 18:49:03 >
  • hatipoglu, ciktida izleyebiliyomusun ki ? Bnde vr ama izleyemiyorum .
  • arkadaşlar selamlar bu conax modül nedir ne işe yarar? teledünya abonesi olduk ufak lcd de kullanacağım sd top box gelecek fakat memnun kalıcakmıyım emin değilim baya şikayetçi olanlar var..

-kanal geçişleri nasıl?
    -istediğimiz yere kanal kaydetme varmı?
    -yabancı kanallarda (belgesel vs) altyazı varmıdır? yoksa orjinal dildemi izlemek zorundayız?
    -kanallar kabloludaki gibi sabah başka akşam başka mı yayın yapıyor? yani aynı kanalda sabah nickelodeon akşam tnt yayını olması gibi.. ben kanalların ful olmasını istiyorum şahsen
    -universal ve fx tv nasıl filmler yayınlıyor memnunmusunuz?
  • -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi indigenous genome -- 24 Kasım 2010; 19:09:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: batuhanmekiker

hatipoglu, ciktida izleyebiliyomusun ki ? Bnde vr ama izleyemiyorum .

Tabi izliyorum, izleyemediğim kanal yok şu an. Yanlış bakmadıysam toplam 115 TV kanalı, 8 de radyo kanalı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hatipoglu

quote:

Tabi izliyorum, izleyemediğim kanal yok şu an. Yanlış bakmadıysam toplam 115 TV kanalı, 8 de radyo kanalı var.

bende toplam 127 kanal var 4 u acilmiyor. Nat geo adv. Skynews , test ve ictimai tv?
  • quote:

Arkadaşlar, dün vakit buldum, kanal listemi silme pahasına tekrar arama yaptırdım, Skynews ve Nat Geo Adventure geldi.

Demek ki bir süre sonra otomatik kanal güncellemesi çalışmamaya başlıyor. Ara ara listeyi bozma pahasına yeniden taratma gerekiyor.

daha önce tarama yaptırtıp bulamamışmıydınız yoksa ilk kez mi taratıp buldunuz?ben defalarca tarattım ve her seferinde kanalları yeniden sıraya dizmek zorunda kaldığım için soruyorum.gene boşuna taratmayayım:)belki son 1 hafta da bir şeyler değişmiş ve düzelmiştir diye soruyorum size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vavien1

Yaa bu modülü kötülüyen ^kişi^ Acaba hayatında Sony tv ve conax modüle sahip olup
    Teledünya izlemişmidir..

kanal frekans problemim olmadı, kanallar 3-4 saniyeli gecikmeli değil, tv guide ın saatleri ve programlar doğru, yeni eklenen kanalı bulmak için uğraşmıyorum. daha neyine modül alayım ki ekstra kumandam olsun bunlarla uğraşcağıma...
  • quote:

quote:

quote:

bende toplam 127 kanal var 4 u acilmiyor. Nat geo adv. Skynews , test ve ictimai tv?

ictimai tv yi yayından kaldırdılar. listede göremiyorum Set box tan izliyorum.
  • yeni 3d test kanalı geldi :D hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

yeni 3d test kanalı geldi :D hayırlı olsun

frenkansları ile ilgili detayları verebilirmisiniz???
  • SD STB'ı tüplü TV'ye SCART'tan bağlarsak görüntü kalitesinde çok artış olur mu analog kablotv yayınına göre?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 10kerem

quote:

Arkadaşlar, dün vakit buldum, kanal listemi silme pahasına tekrar arama yaptırdım, Skynews ve Nat Geo Adventure geldi.

daha önce tarama yaptırtıp bulamamışmıydınız yoksa ilk kez mi taratıp buldunuz?ben defalarca tarattım ve her seferinde kanalları yeniden sıraya dizmek zorunda kaldığım için soruyorum.gene boşuna taratmayayım:)belki son 1 hafta da bir şeyler değişmiş ve düzelmiştir diye soruyorum size.

En son zannederim 2 ay önce tarama yaptırmıştım. Yani 1 hafta önce filan denemedim. Her tarama yaptırdığımda mevcut kanalların hepsini buluyor. Tv'niz Sony ise hızlı tarama'yı denediniz mi yoksa tam tarama mı yaptırıyorsunuz.

Bu arada 3D test kanalı da otomatik olarak geldi, kanal sayısı 116 oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hatipoglu -- 30 Eylül 2010; 16:31:55 >
  • 
Sayfa: önceki 391392393394395
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.