Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2206. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Savisvasa
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
46.163
Cevap
275
Favori
3.120.764
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22042205220622072208
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nickelodeon,Nicktoons,Boomerang, Cbeebies, Disney Jr. ve Epic Drama daha çok katedilecek yol var.

• Serdar bey merhabalar

1- Kablo net internet erişimi mi uzaktan kullanıma açıp kapayabilmek istiyorum. Modeme uzaktan erişimden ziyade, telefon uygulaması veya müşteri hizmetleri yolu ile yapılabilmeli.

Fatura ödenmediği taktirde nasıl hizmet kesiliyor ise bende benzer bir şekilde remote olarak kullanıma kapayabilmeliyim. Mümkün müdür?
    (Bunu istememin sebebini ilerleyen zamanda paylaşacağım.)

2- Conax modülde hd kutuya oranla sinyal düşüşü yaşıyorum. Hd kutuda zar zor izlerken, conax modül ile izleyemiyorum. Bu sebeple kanallar eksik çıkıyor, conax modül kullanamıyorum. Tv Lg. Sorunun kaynağını bulamadık teknik serviste bulamadı. Çözüm öneriniz var mı?

3- Aynı adreste 3 farklı tv de, conax modülü ile izlemek için ne yapılabilir? Mümkün müdür?

4- Uydu ile teledünya sinyal birleştiriciden gelen tek kablodan dvb-c-t2 televizyonda conax modülü ile beraber izlenebilmesi mümkün mü? Sinyal problemi yaşanır mı? Ne kadar izlenebilir? Televizyona hem teledünya hem uydu bağlanabilir mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onatba -- 5 Kasım 2021; 0:6:17 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar,

1) Birinci sorunuzun imkan olup olmadığı konusunu bilmiyorum. Forumda bilen varsa cevaplarsa cevabını öğrenmiş oluruz.

2) Sinyalle ilgili bir sıkıntı olabilir. Modül ile izlerken sinyal düşüklüğü daha çok etkileyebiliyor. Müşteri hizmetlerini arayıp sorun yaşadığınızı sinyal yükseltilmesi için çağırabilirsiniz. Sinyal düşüklüğü kablodan kaynaklıysa da yeni kablo çekilmesi gerekebilir.

3) Mümkündür. Üç ayrı hat çekilmesi gerekir. Üç ayrı abonelik de gerekiyor. Yan oda kampanyası kampanyası var ama yine de üç ayrı aboneliğin maliyeti var.

4) Hem uydu hem Kablo TV yayınlarını alabilen cihazlar vardı. Sorunları var mı yok mu son dönemlerde bu konuda paylaşımlar da olmadı. Sinyal birleştirilse bile problem yaşanabileceğini düşünüyorum da @dhlabs gibi forumda daha fazla teknik bilgiye sahip biri sizin sorunuzu daha detaylı cevaplayabilir.

• mabovski kullanıcısına yanıt

Belirsiz.Acikcasi epic drama ve boomerang nickoledion gibi kanallarda gelirse iyi olur baya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Modül ile yeni BBC kanallarını manuel olarak ekledim. Yalnız bu iki kanal için diğer kanallarda olan program listesi çıkmıyor.
    Sizlerde de bu sorun var mı yoksa program isimlerini görebilmek için yeni kanalları otomatik tarama ile mi eklemek gerekir?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt

Bilgilendirme için çok teşekkür ederim Serdar hocam.

BBC kanallarını eskiden bir ara Tivibu Go Süper Paket'te izlemiştim.

Bu sabah erken saatlerde de modülde manuel tarama yapıp ekledim, özellikle de BBC Earth kanalında Mazlum Kiper'in seslendirmesi ile belgesel izlemek ilaç gibi geldi.:))

CNN int.HD kanalı eklenebilir diye düşünüyorum.Uzun zaman önce çıktı gelecek dendi gelmedi.Dünyada ki son dakika haberleri için iyi oluyordu.

Yan Oda aboneliğimin tanımlı olduğu Neta 8980 HD kutuda bakamadım kanallara, çünkü uzun süredir üst paket olarak kullandığım tarifemi geçen ay ortalarında temel pakete indirmiştim.

Ana abonelik üst, yan oda temel paket olarak devam etmeyi düşünüyorum seneye taahhüt bitene kadar, sonra ne olur bilemem...

Ama yinede HD kutuda da favori kanal listesine koydum kanalları iki abonelikte de sıralama aynı olsun diye ;))

Sizin i-kutuya da eklenmiştir sanırım bakabildiniz mi bir daha?

Sonuç olarak emeği geçenlere teşekkür ediyorum.

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savisvasa -- 5 Kasım 2021; 10:38:23 >
  • rinots R kullanıcısına yanıt

Benim TV de de EPG yok kanallarda, modülle kullanıyorum.

Manuel tarama yaparak ekledim sizin gibi.

Önümüzdeki saatlerde günlerde eklenir diye düşünüyorum.

Düzenleme: EPG bilgisi kanallara eklendi (6 Kasım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savisvasa -- 7 Kasım 2021; 1:49:54 >
  • Savisvasa kullanıcısına yanıt

Rica ederim.

ikutu'yu kapatıp açınca kanallar eklendi,forumda da yazmıştım,çok mesaj olunca o mesajımı görememişsiniz.

Söylediğiniz gibi özellikle BBC Earth izleyebilecek olmak güzel oldu. Akşam da izledim :)

Selamlar.

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt

Geriye doğru yazılan mesajlara baktım ama sizin yazdığınız o mesaj gözümden kaçtı demek ki. ;)

Evet, iyi seyirler herkese...

Selamlar.

• Max Kruse kullanıcısına yanıt

Epic drama,nickoledion en azından bir kanalı ve başka tür içerikte kanallar da eklenmelidir.Aslında altın sinema kanadında da ekleme olmalı.

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Benimde ğönlümden ğeçenler böyle yeni yıla ğirerken bir hareketle olur inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 5 Kasım 2021; 13:47:20 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Sizin bu konuda bilgilendirebileceğinizi düşünerek sizi etiketledim. Öyle de oldu, teşekkürler. DVB-S2 ve DVB-C yayınlarını tek kablodan almak isteyenler de paylaştığınız bu bilgiden yararlanabilirler.

• Serdar bey merhaba, Yeni kanalların gelmesi çok çok iyi oldu SSport kanallarında üst pakete dahil edilmesi mümkün olursa harika bir şey olur

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bbc First kanalında altyazısı kendiliğinden gelen var mı?

• Bir süredir foruma giremiyorum. BBC kanallarının gelmesi çok iyi olmuş. Emeği geçenlere teşekkür ederim.

Mezzo Tv gelirse çok iyi olur. Ayrıca spor paketinin üst pakete taşınıp Bein kanallarının platformdan çıkarılması olumlu gelişme olur diye düşünüyorum.

• İlkem22 kullanıcısına yanıt

Bende modül var tv kumandasında altyazi açık yapınca geliyor ama otomatik yapınca gelmiyor.i kutu varsa kumanda da altyazı seçeneği varsa açık yapin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 6 Kasım 2021; 0:10:0 >
  • FormuLAkers F kullanıcısına yanıt

Mezzo güzel bir kanal farklı olur.Fox sports kapandı yerine üst paket için kanal gelmedi kesinlikle üst pakete s sport gelmeliydi.Müzik cizgifilm ve sinema kanallarında güncelleme gelmesi iyi olur.

• claudecan kullanıcısına yanıt

Bende de modül var. Galiba BBC'ye yazmak lazım.

• qarakedi kullanıcısına yanıt

Merhabalar, bence de S Sport'lar üst pakete dahil edilirse güzel olur.

Mezzo kanalı da güzel bir kanal getirilse güzel olur.

• İlkem22 kullanıcısına yanıt

https://www.bbcturkiye.com/baglanti linkine yazabilirsiniz. Kanalın altyazılı verilmesi için çok talep olursa kanalda otomatik altyazılı bir şekilde yayınları verebilir Dublaj talebi çok olursa da Türkçe dublaj seçeneği getirmeyi de düşünebilirler.

• 
Sayfa: önceki 22042205220622072208
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.