Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2207. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: delibozuq
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü2 Mobil
5 sn
46.161
Cevap
275
Favori
3.120.588
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22052206220722082209
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 4 yıldır beklediğim BBC earth kanalı nihayet geldi kablo tv ciler için sevindim, ben digitürk ten izliyordum.

Bir de MTV ler geldimi kanal beklentim biter.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • SK8KEMAL kullanıcısına yanıt

90'lı yıllarda kablo tv.de MTV izlerdim sonradan uzun bir süre kablo tv. kullanmadım ne zaman yayından kaldırıldı bilemiyorum ama bence de yeniden gelmesi iyi olur. MTV ve Ssportların üst pakete eklenmesi benimde beklentimi sona erdirir. 

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt

Yazdım, 10 iş günü içerisinde döneceklermiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlkem22 kullanıcısına yanıt

Ben de yazdım. Türkçe dublaj talebinde de bulundum.

• İlgi ve değerli bilgilendirmeniz için çok teşekkür ederim. Umarım herkese faydası dokunur.

Hd kutuya nazaran direk tv ye bağlanınca sinyal kaybı yaşıyorum. Sanırım televizyonun tuneri hd kutu kadar kaliyeli değil, sizin bu konuda fikrinizi alabilir miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onatba -- 6 Kasım 2021; 22:41:29 >
  • Foxlife,fx,BBC fırst yanına epic drama gelirse muhteşem dörtlü tamamlanmış olur.Epic drama ayrıca dublajlı yayın yapmaktadır.
    Bir aralar diğer forumda geleceği söylemişti fakat olmamisti heralde.
    Ve lütfen yıl başında kanallardan çıkarılanda olmasın.
    Ve cok iyi kanallar gelirse şahsi olarak bitrate i düşük ve yayin kalitesi az olan docubox Trek hd gibi kanallar kaldirilabilir.
    Automoto kanalı çok iyi ve alternatif i yok diğer platformlarda bile.Kaliteli ve seçkin kanallar da gelirse kalite daha çok artar.Belgesel kısmında sadece travel kanalı gelirse çok çok iyi olur.Docubox kısmen olsa da çok zayıf

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 6 Kasım 2021; 23:56:24 >
  • Terk hd bana göre son derece kaliteli yayın yapıyor. Sizin ilgi alanınıza girmeyebilir belki ama alanında nadir kanallardan biridir. Ayrıca Türkçe dublaj olması da bir artı. Kablo tv de kalmamın bir nedeni, başka platformlarda göremedim.

• claudecan kullanıcısına yanıt

Docubox için aynı fikirdeyim. Bitrate çok düşük

• Kablo Tv Temel Paket için herhangi bir taahüt imkanı veya kampanya websitede gözükmüyor. Tv şöleni kampanyası vardı o websiteden kaldırılmış. Bu paketten taahüt yaptırabilen var mı son dönemde?

https://www.turksatkablo.com.tr/Kampanyalar

• Merhaba,

Benim ana aboneliğin tanımlı olduğu Vestel 82 ekran TV de modül de BBC First kanalında alt yazılarda hiç bir sıkıntı yok.

Sadece yeni bir kanal ekleyince manuel tarama ile ekliyorum, alt yazı kapalı oluyor, açınca geliyor ancak kalıcı olmuyor.

Örneğin, bir hafta sonra bir bakıyorum ki, alt yazı kapanmış.Bu işi bir türlü çözemedim gitti, neden böyle oluyor TV alt yazıyı neden kalıcı olarak açık tutmuyor anlamış değilim, bir kaç sene önce konuya da yazmıştım, çözüm bulamadık.

Siz bu konuda ne söylersiniz @dhlabs arkadaşım, teknik konularda özellikle görüşleriniz bizim için çok değerli.

Bir de, Yan Oda aboneliğinin tanımlı olduğu Neta 8980 kutuda ise sadece FilmBox Arthouse kanalında film izlerken, alt yazıyı her seferinde Türkçe olarak ayarlamama rağmen, kutuyu kumanda dan kapatıp tekrar açınca alt yazı İngilizce'ye dönüyor, buna da çare bulamadım, Pozitek kutuda böyle bir sıkıntı olmuyordu...

Enteresan işler de beni buluyor ;))

Saygılar.

• arkadaşlar merhaba,

2'li splitter kullanıyorum. tv ve internet için.

evdeki diğer tv'ye nasıl kablo çekebilirim? 3'lü splitter ve kablo için link rica edebilir miyim tecrübeli arkadaşlardan?

• Bir sürü güzel kanal geldi platforma, çok memnunuz ama KabloWebTV'deki kanallar senelerdir aynı :( keşke yeni kanallar da buraya eklense. Uygulamanın da komple elden geçirilmesi gerekli gibi, ama sadece yeni kanalları ekleseniz bile çok sevinirdik 🙏🏼

@aesenel

• thebrocode T kullanıcısına yanıt
    Pandemi sonrası iptal edilen proje tekrar baştan başlatıldı. Webtv güzel olacak, sıfırdan olacak. Süre veremiyorum. Pandemi olmasaydı şu an tüm kanalların olduğu yeni webtv yi kullanıyorduk.

Eski sistem için hiç bir geliştirme beklemeyin.

Selamlar.

• aesenel kullanıcısına yanıt

Merhaba, acaba başka kanal eklenmesi olucak mı?

Teşekkürler

• claudecan kullanıcısına yanıt
    Elbette neden olmasın. :)

Selamlar.

Hızlı ve detaylı cevabınız için çok teşekkürler :) heyecanla bekliyoruz o halde. Android TV/Apple tv uygulamaları da planlar dahilinde midir acaba? @aesenel

• thebrocode T kullanıcısına yanıt
    Evet tabi ki.

Bambaşka olacak hayırlısıyla.

Teşekkürler.Guzel gelismeler.Sağlıklı zamanlar dilerim. 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi claudecan -- 9 Kasım 2021; 0:54:35 >
  • Merhaba S Sport kanallarının üst pakete eklenmesi düşünülüyor mu yoksa ek paket olarak devam mı? @aesenel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engomingo -- 9 Kasım 2021; 2:38:28 >
  • engomingo E kullanıcısına yanıt
    Şu an için devam görünüyor.

Selamlar

• 
Sayfa: önceki 22052206220722082209
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.