Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2134. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
46.163
Cevap
275
Favori
3.120.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21322133213421352136
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim,
    Metinleri revize edeceğiz inşallah.
  • Henüz kampanya metinleri bana gelmedi. Muhtemelen 1 ay ertelenmiştir.

Benim taahhütüm bu ay bittiği için yeni kampanyalarında zamlı olacağından neredeyse emin olduğum için Mevcut müşteriye 100 Güldüren'den taahhütümü uzattım.

Selamlar.

• aesenel kullanıcısına yanıt
    Yeni yıl için yeni kanal veya kanallar gelme ihtimali varmı.

Hocam şöyle mi yapıyoruz, çağrı merkezini arıyoruz yeni kampanyaya taahhüt veriyoruz, telefonu kapatıp tekrar arıyoruz bunları iptal mi ediyoruz? Aynı kişiyle hem taahhüt verip hemde iptal ettirmek ilginç olur. 😁

Hocam kampanyaya geçiş yapar yapmaz numara tahsis mi ediliyor?

Bende son olarak bunu sormak istiyorum hocam. Burada 23 aydan kasıt mevcut kampanyamızda 23 ay geçmesi mi yoksa ilk üyelikten bu yana 23 ay geçmesi mi? Çok anlaşılmıyor. Yukarıda arkadaşta yazmış Nisanda bitiyormuş geçememiş, benimde haziranda bitiyor geçemiyorum ama metinde sanki 23 aylık abonelik yeterli anlamı çıkıyor ve benim 12 yıllık aboneliğim var ve rahatça geçmem gerekiyor ama geçemiyorum.

• Bu kampanyadan sadece en az 23 aydır Analog KabloTV / KabloTV / Kablonet hizmetini kesintisiz kullanan müşteriler faydalanabilecektir. KabloTV ve/veya Kablonet hizmeti olmayan müşteriler, öncelikle Aktivasyon bedellerini ödeyerek KabloTV ve Kablonet hizmetine abone olmalıdırlar. Kampanya girişi sadece Kablonet ve KabloTV tarife değişimi ile yapılabilecektir.um ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Kablonet aktivasyon (192 TL) ücreti, KabloTV aktivasyon (192 TL) ücreti alınmayacaktır.

Selâmlar, hayırlı geceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Klasik taktik, Digitürk'te de var bu olay. beIN CONNECT'te kanal açıldığında uydudaki/kutudaki yayın kapanıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: aesenel

Şu an için ekleyemiyoruz. WebTV bağımsız bir sistem gibi çalışıyor. SSport tarafı webden yayın açıldığında TVnin şifrelenmesini istiyor. O yüzden yapmıyoruz.

Ayrıca mevcut altyapı üzerinden 50+ kanal veremiyoruz. Kanal çıkarmamız, paket açmamız ve conax ile entegrasyonu sağlamamız gerekiyor.

Selamlar.

Alıntıları Göster

Kabloweb de bir gelisme varmi ustadim tv box lar icin uyumlu hale getirecegiz diyordunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: engineer.man

Hocam şöyle mi yapıyoruz, çağrı merkezini arıyoruz yeni kampanyaya taahhüt veriyoruz, telefonu kapatıp tekrar arıyoruz bunları iptal mi ediyoruz? Aynı kişiyle hem taahhüt verip hemde iptal ettirmek ilginç olur. 😁

Hocam kampanyaya geçiş yapar yapmaz numara tahsis mi ediliyor?

Bende son olarak bunu sormak istiyorum hocam. Burada 23 aydan kasıt mevcut kampanyamızda 23 ay geçmesi mi yoksa ilk üyelikten bu yana 23 ay geçmesi mi? Çok anlaşılmıyor. Yukarıda arkadaşta yazmış Nisanda bitiyormuş geçememiş, benimde haziranda bitiyor geçemiyorum ama metinde sanki 23 aylık abonelik yeterli anlamı çıkıyor ve benim 12 yıllık aboneliğim var ve rahatça geçmem gerekiyor ama geçemiyorum.

• Bu kampanyadan sadece en az 23 aydır Analog KabloTV / KabloTV / Kablonet hizmetini kesintisiz kullanan müşteriler faydalanabilecektir. KabloTV ve/veya Kablonet hizmeti olmayan müşteriler, öncelikle Aktivasyon bedellerini ödeyerek KabloTV ve Kablonet hizmetine abone olmalıdırlar. Kampanya girişi sadece Kablonet ve KabloTV tarife değişimi ile yapılabilecektir.um ve kuruluşlar faydalanabilir. Kampanya kapsamında, Kablonet aktivasyon (192 TL) ücreti, KabloTV aktivasyon (192 TL) ücreti alınmayacaktır.

Selâmlar, hayırlı geceler.

Aynen taahhüt verirken işlem sonunda hemen iptal edebilirsiniz. Tekrar aramanıza gerek yok.

Orada 23 aydan kasıt mevcut kampanya için diye aklımda. Yani x kampanyanızın son ayı içerisinde başka bir kampanyaya geçiş yaparsanız taahhütünüz bozulmuyor. Kampanya avantajları ve indirim bedelleri farklı olduğu için böyle diye hatırlıyorum. Diğer türlü ayda bir kampanya değişikliği yapılır, sistemi suistimal etmemek için sigorta gibi aslında. 1 ay kala yapılabilme durumu da son günü beklemeden istediğiniz kampanyaya geçebilmek arada tarife fiyatı ödememek için.

Selamlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: GESTAPO51

Kabloweb de bir gelisme varmi ustadim tv box lar icin uyumlu hale getirecegiz diyordunuz.

Alıntıları Göster

Ufak tefek güncellemeler dışında şimdilik bir gelişme yok.

Pek çok özellik yeni alınacak sisteme kadar ertelendi. Malum pandemi süreci..

• engineer.man E kullanıcısına yanıt

Taahhüt içindeki paketleri iptal ettirme hakkı var ama metin o kadar karışık ki cayma bedeli anlaşılmıyor .Sizin sorunuzda da aynı şey söz konusu metinde eksik bilgilendirme var. Ben yeni geçmiştim kablonete yani 2 sene bile olmadı daha siz daha uzun süre abonesiniz anladığım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LordVGrim -- 13 Aralık 2020; 1:11:39 >

O şekilde bir suistimal yapılabilir hatta yapan çok olur, 23 değilde 20 falan olsa daha iyi olur sanki son aya kadar beklemeye gerek kalmazdı veya belli bir senenin üzerindeki üyelere bu şekilde haklar tanınabilir. Uzun zamandır bizimlesin, bu da bizden size ekstra avantaj gibisinden. 🙂

• LordVGrim L kullanıcısına yanıt

Aynen, 4 yılı Analog olmak üzere 12 yıl oldu hatta geçmişte olabilir 12'yi.

• blue mc B kullanıcısına yanıt

chansort 2020 işinizi görür

• kablo net ile alakası var mı

• Superonline fiber de mesajı yazdıktan sonra altyapı Türk Telekom diyince, Türk Telekom'un web adresinden baktım, hipernet görünüyor. Belli bir noktadan sonra fiber kablo olmamalı. Sizin komşunun hız kaybı yokmuş da burada hipernet olduğundan olabilir. Teşekkürler, salgın olmazsa daha çok araştırılabilir de araştırmayı etkiliyor. Sayenizde alternatifin birini öğrenmiş oldum.

Televizyon kısmı ile de araştırma yapmak gerekecek. Taahhüt bitene kadar alternatiflere bakayım devam kararı alırsam da ikutu düşünürsem modem ile televizyon farklı yerlerde olduğu için bağlantıyı sağlamam gerekecek. İKutu'da da kablosuz bağlantı özelliği olmalıydı.

Kablonet'in 100 mbps akıllı sınırsızda düşen download hızı arttırmak dışında upload hızlarını da arttırması gerekiyor. Görüntülü iletişim daha çok kullanılmaya başlandı. Alternatiflere bakıyorum da upload hızları aynıydı, 8 mbps 10 mbps'e upload hızlarını 50 mbps,100 mbps'te çıkarmışlar.

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt

Geliştiriyor butun firmalar kendini, bunlar gibi durmuyorlar ki, kolaylık yenilik katiyorlar, tüketici odaklı düşünüyorlar.

bende baktim hipernet gözüküyor...

• Yazarım,teşekkürler.

Evet düzenleme olsa farklı alternatifleri düşünmeyecektir. 100 mbps akıllı sınırsız 19-00 arası 40 mbps ya da 50 mbps sınırsız 100 mbps akıllı sınırsız fiyatına sunulsa alternatif aramayı düşünmeyecektir. Upload hızlarında da iyileştirme yapılsa iyi olacak. Kablo TV'de birkça tane istenilen kanal var,onlar gelse televizyon kısmından memnun olacaktır.

• engineer.man E kullanıcısına yanıt

23 aydan kasıt, sizin de yazmış olduğunuz gibi mevcut kampanyamızın üzerinden bu kadar zaman geçmiş olmalı.

Benim ana abonelik taahhütü 23 Aralık'ta dolacaktı, 23 Kasım'da uzattım.Çünkü o gün 23 ay olmuştu.Sistem izin verdi.Ayrıca yan oda taahhütüm de 11 Ekim'de bittiği için 23 Aralık'a kadar boşuna ayda 40 TL ödemek istemedim aynı anda taahhüt verilmiş oldu.

Benim de ilk, Analog Kabloya üyelik tarihim 2002.KabloNet e 2008, KabloTv ye 2011,Kabloses'e 2015,Yan Odaya 2016

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savisvasa -- 13 Aralık 2020; 18:0:43 >
  • manovar M kullanıcısına yanıt

Benim TV Philips modül kullanıyorum ben de chansort 2020 ile kanal sıralaması yapabilir miyim ya da kanal sıralamasını değiştirmenin başka bir yolu varmıdır ?

• Savisvasa kullanıcısına yanıt

Bir ust tarifede sure yok sanirim hayata renk katan dan yüzgüldüren kampanyaya geçişte

• quote:

Orijinalden alıntı: marmara68

Bir ust tarifede sure yok sanirim hayata renk katan dan yüzgüldüren kampanyaya geçişte

23 aylık süre sadece Mevcut Müşteriler için olan kampanyalara geçişte oluyor, yeni müşteriler ve mevcut müşteri kampanyalarını seçmek istemeyen aboneler için yok.

• 
Sayfa: önceki 21322133213421352136
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.