Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
43.256
Cevap
250
Favori
2.836.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 2912
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3211
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 29 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1428
  • Favoriye Eklediklerim 255
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • serdar_ayberk (3211 mesaj) Max Kruse (2138 mesaj) panasonicman (1587 mesaj) kartilkisi (1502 mesaj) diyar_21 (1084 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (16369 mesaj) Mobil (11053 mesaj) Tablet (921 mesaj) Mini (412 mesaj) Uygulama (674 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Giriş
    5575 Mesaj

Yalan mi atacagiz var iste. Baska modulde calismiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 30 Kasım 2020; 21:41:42 >
    |
    |
    ÇevreMühendisi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    879 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

kart eşleşme durumu kablotv de yok

Alıntıları Göster

Türksat Kablo'nun eski cihazlarında kart kutu eşleştirmesi yoktu.Son çıkan sanırım 8900 ve üstü Neta cihazlarda ve Türksat'tan alınan modüllerde eşleştirme var.

Örneğin; Ana aboneliğimin tanımlı olduğu, zamanında Türksat Kablo' dan satın almış olduğum Modülün seri numarası ve Smart kart numarası ile Yan oda aboneliğimin tanımlı olduğu Neta 8980 kutunun seri numarası ve Smart kart numarası eleştirildi ,yayınlar o şekilde açıldı.

Modülde ki kartı kutuya, kutuda ki kartı modüle taktığımda yayınlar açılmıyor.

Ama, eski cihazlara ve dışarıdan satın alınan modüllerde istediğiniz kartı takıp kullanmak mümkün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Savisvasa -- 30 Kasım 2020; 22:6:43 >
    |
    |

• Teğmen
    198 Mesaj

Türksat Kablo'dan modül kiralarsanız genelde eşleşme yapıyorlar. Cihaz kiralamalarında da cihazına göre eşleştirme olabiliyor. Kart kutu eşleştirmesi müşteri hizmetlerine bağlı çalışan teknik birim tarafından kaldırılabiliyor. Cihaz veya modül size aitse ve buna rağmen eşleştirme varsa telefon açıp kaldırabilirsiniz, cihaz kiralıksa o zaman sorun yaşama ihtimaliniz bulunuyor. Bein Sport izlenebilen kutularda mecburi olarak eşleştirme yapıyorlar.

|
    |
  • Yüzbaşı
    391 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

Taahhüt verebildin mi dostum ?

Alıntıları Göster

23 aylık üyeliğim olmadı için paket yükseltip yeni taahüt veremedim..başka bir şekilde 23 aydan önce üyeliği olup taahhüt yükselten arkadaş var mı?

|
    |
  • Yarbay
    4615 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

tvem platformdan ayrılmış

• Teğmen
    203 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

tvem platformdan ayrılmış

Oyle bir kanal mi vardi, surekli listeden cikiyor sonra geri geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2179 Mesaj
    Bu platform komedi Tam. 😅😅😅

|
    |
  • Yarbay
    5575 Mesaj
    Berbat bi musteri hizmetleri var sabahtan beri elli kere aradim acan bakan yok !!! Kart eşleşmesi zikkimini halletmek icin ariyorum.

• Yarbay
    3965 Mesaj
    Müşteri hizmetlerine ulaşabilsen var mı? Sokağa çıkma yasağından bunlarda mı etkileniyor nedir?

• Binbaşı
    1521 Mesaj
    Filmbox hd kanalına otomatik altyazı gelmiş. Öteki box kanallarında da yapsalar bunu. Altyazıları biraz ufaltsınlar yalnız.

|
    |
  • Yarbay
    14660 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Ussuz

Müşteri hizmetlerine ulaşabilsen var mı? Sokağa çıkma yasağından bunlarda mı etkileniyor nedir?

ben konuştum bugün. bağlanmak için bir 7-8 dakika bekledim anca sıra geldi

|
    |
  • Binbaşı
    1088 Mesaj
    |
    |
  • Binbaşı
    1986 Mesaj
    Xiaomi android box aldım tavsiye ederim.Tv de bişey olmayınca giriyorum.

|
    |
  • Yarbay
    4615 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

4440126'yı arayın ya da mesai saatlerinde online işlemler'in sohbet kısmından yazın. Online işlemler de daha hızlı ulaşılabiliyor. Ama detaylı anlatılması gereken sorunlarda işe yaramıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdar_ayberk -- 1 Aralık 2020; 22:20:57 >
    |
    |
    diyar_21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4615 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Eskiden tüm platformlardan yayın yapıyordu. Uydu yayını da sona erdi. Kablo TV'den yayını devam ediyordu. Western filmler,yerli filmler yayınlıyordu,arada çok yeni tarihli olmayan yine de çok izlenilmiş olan gişe filmleri de yayınlıyordu. Görüntü SD olduğu için çok izleyeni olmayabilir. Ama forumda bu kanal gittiğinde takip ediyordum niye gitti paylaşımları da olmuştu. Kimlerin paylaştığını hatırlamıyorum da ayrıldığı bilgisini paylaşayım dedim.

|
    |
    GESTAPO51 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1088 Mesaj
    BİLGİ | Fox Life kanalı yıl sonunda yayın hayatına son veriyor. İçerikleri FX ve Fox Crime kanallarına dağıtıldı.

|
    |
  • Yarbay
    5575 Mesaj
    3 gundur kart eşleşme muhabbeti icin ariyorum, zor bela bağlanıyoruz onda da sistemde ariza var suan bakamiyoruz vs diyorlar saka gibi.! Ya işi bilmiyorlar gecistirmek icin boyle bisey söylüyorlar, yada sistemde ne ariza varsa cozemediler halen !

• Yarbay
    4615 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Eşleştirmeyi iptal edebilmek için ne istediğinize ilişkin bir bilgi notu düşseler tekrar tekrar aramak zorunda kalmazdınız.

@engineer.man Epic Drama ile ilgili geleceği konusunda forumda paylaşımlar olmuştu. Kanal Fox Life kapanacağı için yerine getirilmek isteniyor olabilir. BBC First ve BBC Earth'te getirilirse platform çok iyi hale gelecektir. Bunu dışında ücretli SD kanalların HD'ye dönüştürülmesi ve S Sport'ların üst pakete dahil edilme gibi isteklerimiz de var. En önemli isteğimiz aslında internet kısmında KabloNet ile ilgili.

|
    |
    Bahsedilenler: diyar_21 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör engineer.man
  • Yarbay
    5575 Mesaj

O kadar isteksiz ve zoraki konusuyorlar ki, ne soylesen bos bunlara...

|
    |
    serdar_ayberk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    198 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: diyar_21

3 gundur kart eşleşme muhabbeti icin ariyorum, zor bela bağlanıyoruz onda da sistemde ariza var suan bakamiyoruz vs diyorlar saka gibi.! Ya işi bilmiyorlar gecistirmek icin boyle bisey söylüyorlar, yada sistemde ne ariza varsa cozemediler halen !

Bende konuştum ama ne bağlanma konusunda ne müşteri hizmetleri konusunda bir sıkıntı yaşamadım.

Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Sohbet
ankara gülüş tasarımı
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
1,125
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.