Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (2136. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: marmara68 , marmara68
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.161
Cevap
275
Favori
3.120.475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
81. Sırada  bugün en iyi #38
Sayfa: önceki 21342135213621372138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Doğrudur forumdaş, Sinema TV'nin yerli film kanalı hariç tüm kanalları eklenecek D-Smart'a ama moviesmart Premium, Premium2, Türk ve Classic kanalları dışındaki kanalların yayını sonlanacak.

Böylece Sinema TV kanalları da S Sport ve S Sport 2 gibi Digitürk hariç tüm platformlarda yayın yapmış olacak. Keyfimize göre seçebilelim diye bizde 2'si de ek paket KABLO TV   [ANA KONU] KABLO TV   [ANA KONU] 

• engineer.man E kullanıcısına yanıt
    Bundan sonra neler olacak kablo tv platformunda.
  • Max Kruse kullanıcısına yanıt

Hiç bir fikrim yok ama umarım iyi şeyler olur.

• 9 yıldır bu platformdayım hiç birşey olmaz.
  • engineer.man E kullanıcısına yanıt

Aklın yolu bir Kısacası Bu platformdan bir halt olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu turksat’ı ne zaman arasam sistem arizalari var yardimci olamiyorlar :))

• diyar_21 kullanıcısına yanıt

Ne zaman düzgün bir şekilde iş çıkardılar ki?

• Max Kruse kullanıcısına yanıt

Seneler su gibi geciyor, degisen bisey yok...

Altına imzamı atarım.İlaveten sana su gibi paralar gidiyor bizden. Ne hizmet ğörüyoruz nede kanal.
  • @opencode Sams Channel Editör ile istediğim gibi kanal sıralaması oldu. Üstad yardımınız, ilginiz için çok teşekkür ederim.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Arkadaşlar, tahhütüm bitiyor ve 50mbps akıllı sınırsız-Kablotv üst pakete geçeceğim. Fakat elimdeki Neta HD-8800 cihaz açılırken görüntü gelmiyor. Bir kaç kere fişi çekip takınca cihaz çalışıyor. Ne yapmam gerekir cihazın garantisi yok. Modül mü almalı yoksa başka ucuz alternatif ne olur? Veya tamir edebilir miyiz?

• Arkadaslar tavsiyemdir alin bir anroid box yukleyin film dizi uygumala seyirturk apk wached stremio ..vs cok var,izleyin her seyi,platformlara gerek yok,mi box ,hk1 box bir suru box var 400/600 tl civari olmadi 200 tl verin iptv alin hersey var

• gelecek3535 kullanıcısına yanıt

Aynen katılıyorum 4-5 ay oldu mi box alalı, ayri bir dünyaymış bayaa memnunum...

• Anlaşılan ve tahmin edilene göre önümüzdeki dönemde de kablo tv ve kablo web tvde yaprak kımıldamayacak. Digiturk ve kablo tv abonelerine Allah sabır versin, pozitif anlamda hiçbir yenilik olmayacak.

Bence de mi box alın, youtube`ta araştırın oradan bulabileceğiniz yüzlerce apk var, onları mi boxa kurun, keyfinize bakın. Her şey elinizin altınızda olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat gülen -- 16 Aralık 2020; 10:27:37 >
  • Arkadaşlar merhaba daha önce taahhüt yenilemediğim için size sorayım dedim.

31 martta taahhütm bitiyor. Aboneliğe başladıktan 5 6 ay sonra kabloses taahhüdü vermiştim.

31 ocaktan önce iki taahhüdümü birleştirip zamsız fiyatlardan taahhüt yenileyebilir miyim sizce

• hako42 H kullanıcısına yanıt

KabloSes olan kampanyada sıkıntı çıkabilir de olmayan kampanyada sıkıntı çıkmaz. Ama 1 ay kaladan önce taahhüt yenilemek isterseniz çoklu kampanya girişi yapmaları şeklinde taahhüt yenileme olabiliyor. Bunun içinde şu an ödediğiden daha yüksek ücretli bir kampanya olması lazım. Yoksa yenileyemezsiniz.

• serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt

Serdar hocam aradim taradim aklima yatan bisey bulamadim yine verdik taahhüt :)) bir de apartmanin bir iki ay icinde kentsel donusume gitme durumu var, o yuzden de cok ugrasmak istemedim. Tv kısmı olsada olur olmasada olur aslinda mi box aldim gectigimiz aylarda cok memnunum, dusunen varsa tavsiye ederim. İnternet hizi suan 28-30 mbit arasi geziyor, tam 25 degil en azindan o sevindirici bir durum :)) 100mbit hız aksamlari 40-50mbit olursa daha guzel olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diyar_21 -- 16 Aralık 2020; 20:56:44 >

30'u buluyorsa yine de iyi. 40'a çıkarsalar sıkıntı kalmayacak da. Cevap içinde teşekkürler. Ben de yenileyeceğim gibi geliyor da kararımı da vermedim. 50 mbps taahhüt bitene kadar devam ediyorum. O tarihte geldi. Birkaç gün taahhütsüz de kullanabilirim. Aynı tarihte taahhüt vermiş olabiliriz. Mi box'u ben de düşünebilirim. Kentsel dönüşüm durumunuz varsa devam etmekte iyi etmişsiniz. Birkaç ay için kurulumla uğraşmamış olursunuz.

• temel paket bu sene en az 34,99 tl olur. Dun 2 sene taahhut verdim, taahhut vermeyenler dusunsun

• NBA severler bu paylaşım sizin için.. Yeni sezon başlıyor. Maçların tamamı S SPORT+ yayın akışına eklendi. Belirttiklerimin dışındaki maçlarda büyük ihtimalle S SPORT'tan canlı yayınlanır.

NBA / Golden State Warriors - Brooklyn Nets

23 Aralık Çarşamba - 03:00 / S SPORT

NBA / LA Clippers - LA Lakers

23 Aralık Çarşamba - 06:00 / S SPORT

NBA / Milwaukee Bucks - Boston Celtics

24 Aralık Perşembe - 03:30 / S SPORT

NBA / Dallas Mavericks - Phoenix Suns

24 Aralık Perşembe - 06:30 / S SPORT

NBA / New Orleans Pelicans - Miami Heat

25 Aralık Cuma - 20:00 / S SPORT

NBA / Golden State Warriors - Milwaukee Bucks

25 Aralık Cuma - 22:30 / S SPORT

NBA / Brooklyn Nets - Boston Celtics

26 Aralık Cumartesi - 01:00 / S SPORT

NBA / Dallas Mavericks - LA Lakers

26 Aralık Cumartesi - 04:00 / S SPORT

NBA / LA Clippers - Denver Nuggets

26 Aralık Cumartesi - 06:30 / S SPORT

NBA / Atlanta Hawks - Memphis Grizzlies

27 Aralık Pazar - 01:00 / S SPORT

NBA / Houston Rockets - Portland Trail Blazers

27 Aralık Pazar - 06:00 / S SPORT

NBA / Dallas Mavericks - LA Clippers

27 Aralık Pazar - 23:30 / S SPORT

NBA / San Antonio Spurs - New Orleans Pelicans

28 Aralık Pazartesi - 03:00

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engineer.man -- 20 Aralık 2020; 13:30:21 >
  • 
Sayfa: önceki 21342135213621372138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.