Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1864. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.190
Cevap
275
Favori
3.122.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18621863186418651866
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşım...+18 yaş üzeri yayın yapan dünyaca meşhur şifreli erotizim özel kanalları playboy,penthouse,bluehustler,midnight channel vesayire dijitürk,d-smart gibi türkiye özel platformlarından aklımda kaldığına göre hükümet emriyle çıkartılmıştı şeklinde hatırlıyom...gelecek yıllar sonra yani 2023 ilerisinde ülkemizde muhalefet iktidara gelirse şayet naçizane fikrim kablolu tv yayını hariç özel televizyon platformlarında erotizim yayınları yeniden serbestleşebilir...!!...
    geleceğe dair umutların beni ayakta tutuyor , var ol kartilkisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

geleceğe dair umutların beni ayakta tutuyor , var ol kartilkisi

Alıntıları Göster
    arkadaşım...eyvallah sende kıyak adammışın yawu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Analog Kablo TV abone sayısı Kabloneti analog ile birlikte taahhüt verenlerden artmış olabilir. 2019'da sınır sizsiniz devam dışında analog kablo tv'nin olduğu kampanya olmadığı için Kablo TV kullanmayıp sadece analog kullananların sayısında düşüş yaşanabilir.

Dijital Kablo TV abone sayısı da artmış. Digitürk dışında diğer platformların da abone sayısı artmış. Tivibu ip ve uydu abone sayılarının toplamı 1.659.327 olmuş. Kanal çıkarmalarının etkileyip etkilemediği 2019 verileriyle belli olacak. En çok aboneye sahip üçüncü platformda Kablo TV. İp abone sayısında da artış olması uyduda ücretsiz yayın yapan kanalların kablo lisansı almasını sağlayabilir. Kablo TV'deki abone sayısına göre ücretsiz yayın yapan kanalların Kablo TV'ye ödeyeceği ücreti belirlediği için bazı kanallar Kablo TV'de yayın yapamayıp,platformdan ayrılıyor.

S Sport abone sayısı daha az bulunan platformlarda varken,Kablo TV'de yok. Kablo TV reklam için diğer platformlar gibi harcaması da yok. Fiyatı da sadece televizyon kısmını karşılaştırsak daha yüksek.
    Ayrıntılı değerlendirmeniz için teşekkürler.

S Sport bir muamma oldu çıktı zaten.Kablo TV'den başka her yerde var,bizde yok.Sanırım iki taraf da inat ediyor ve anlaşamıyor.

Artık anlaşmalar döviz yerine TL ile yapılıyor,acaba Saran Grubu, Dolar üzerinden mi anlaşmak istiyor da bunun için mi ısrar ediyor bilemiyorum?

Olan biz abonelere oluyor.S Sport 2 yi bıraktık,daha birincisi bile gelmedi zaten.

beIN Sport Paketi yeni abone alımına kapatıldı,eski abone olanlar devam ediyorlar.Geçici bir süreliğine abone alımları durduruldu diye biliyorum ve yeniden başlayacaklardı (3 ay önceki duyum) ama bu da gerçekleşmedi.S Sport kanalı da olmayınca,beIN Sport paketinde bazı kısıtlamalar oluyordu bu da iyi değildi.

Gün ola hayır ola diyelim...
  • Savisvasa kullanıcısına yanıt
    BeIN Sports paketine yeniden abone alımına başlamak için gelecek sezonu bekliyor olabilirler. (Tahminim, bu konuda bilgi sahibi değilim)

S Sport'un getirilmemesi beIN Sports paketini satın alanların da bazı içerikleri izleyememesine neden oldu. Üst pakete S Sport'u getirebilirlerdi. S Sport için yüksek ücret isteniyor olsa diğer platformlar da getiremezdi. S Sport 2 kanalı için istenecek ücret,S Sport'tan daha az olabilir. Turkcell TV+ ile Saran Grubu'nun Bundesliga anlaşması olduğu için kanal açılır açılmaz eklendi de diğer platformlar anlaşmak için gelecek sezonu bekliyor olabilir. İki kanalda üst pakete getirilebilir. İki kanal getirilemiyorsa da S Sport'un getirilmesi gerekiyor.
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Sürekli S Sport yazmak çok da mantıklı değil, Başlığa ne zaman bakarsam "S Sport şu yüzden gelmiyor" , "Türksat S Sport'u getiremiyor bile" şeklinde yazılar görüyorum, buraya 100'lerce post atmak bile S Sport'un getirilmesini sağlayamaz, zaten S Sport kanalı için Türksat'ın haberi var fakat anlaşamıyorlar durum bu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ücretli kanallardan çok eksik yok. S Sport HD,BBC Earth HD gibi eksiklikler daha çok dile getiriliyor. Çok fazla abonenin bu kanalları istediğinin söylenmesi de önemlidir. Forumda yazanlar müşteri hizmetlerine de isteklerini dile getiriyordur. Müzik ve diğer eksiklerin neler olduğuna ilişkin geçmişte uzun bir mesaj da yazmıştım.
  • Hala ciddi ciddi kanal talepleri, daha otesi umut var. Arkadaslar bu ekonomik krizde ,ustelik aylardir hic bir yenilik olmamisken ve Turksat Kablo ozellessem mi ozellesmesem mi arafindayken hic bir kanal gelmez.Bosuna uzmeyin kendinizi.Bundan sonra ancak kablo tv lisansi alan olursa o da yerel kanal ya da ulusal kanal gelebilir.Avrupa kanallari premium kanallar hayal..Yil oldu oyle bir gelisme olmayali...Dua edelim de var olan kanallarin sozlesmesi bitmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir June8 -- 10 Nisan 2019; 22:18:24 >
  • BTK 4. verileri bugün açıkladı! Bu tabloya göre :
    -Digiturk :41 bin 543 abone kaybı yaşadı.
    -D-Smart :16 bin 968 abone artışı yaşadı.
    -Kablo Tv :An itibariyle 1 milyon 83 bin 23 aboneye sahip olup , 18 bin 681 abone artışı yaşadı.
    -Tivibu :37 bin 937 abone artışı yaşadı.
    - Tv+ :An itibariyle 611 bin 604 aboneye sahip.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnihatgokcek -- 11 Nisan 2019; 7:32:28 >
  • Digital kablotv platformu sabit kaldı artık ne kanal gelir nede alternatif bir şey olur.
    Türksat kablo tv'nin işi abonelerin cebinden para almak ve bir şey getirmemek. Bu konuda çok başarılar.

• mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt
    Turkcell TV+'nın abone sayısı 611.604
  • serdar_ayberk S kullanıcısına yanıt
    Bana verileri gönderen arkadaşım yanlış bakmış herhalde, düzeltiyorum.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Kablo lisansı bulunmadığı için ekleyemiyorlar. Talep için halktv.com.tr iletişim adresine yönlendiriyorlar.
  • mnihatgokcek M kullanıcısına yanıt
    Yanlış bakmış olabilir,sorun değil. Verilerehttps://www.btk.gov.tr/uploads/pages/pazar-verileri/4-ceyrek-2018kdisi.pdf ulaşılabilir.
  • ardazzi kullanıcısına yanıt
    😂😂🤣 koptum ya yillardir ayni muhabbet 😂😂😂

• İhtiyacı olan olursa uydunet uydu alıcısını uygundan vereceğim.
  • panasonicman kullanıcısına yanıt
    Hafta başı apartmanın karşısındaki Türksat Kablo saha dolabını boyamışlardı. Dünde başka bir ekip gelip saha dolabından sinyal ayarı yaptı. Ama saha dolabını kilitlemeden gittikleri için akşamına saha dolabının kapağı yerlerdeydi.
    Bir işide doğru düzgün yapmaz mı bir ekip? Böyle böyle saha dolaplarının kapakları yok olup gidiyor. Saha dolaplarını açtıktan sonra geri kilitlemek çok mu zor merak ediyorum?

Dün akşam indim, iple saha dolabının kapağını bağladım. Öyle bıraksam o kapakta kaybolup gidecek... Bir abone olarak bu durumdan dolayı içim rahat etmezken, bu işten ekmek yiyen insanların içi çok mu rahat acaba?

Birde bu taşeron saha ekiplerinin çalışmalarını denetleyen bir ekibi var mı acaba, Türksat Kablo'nun. Yoksa sahadaki durum "saldım çayıra, mevlam kayıra" mı..?

• panasonicman kullanıcısına yanıt
    İsteksiz gönülsüz calisiyorlar zoraki, gelirler daha 10 defa...

• Türksat digital platformda bizlere müstahak ,Daha tutun bu platformu neresinden tutarsan tut hep fiyasko.
    Hep aynı sorunlar az kaldı kulturuyorum bu platformdan.
    Arızalarla kanal bekleyenlere allah sabır versin.

PARAMIZLA REZİL OLAN BİZ HAKLI OLAN HEP TÜRKSAT.

• quote:

Orijinalden alıntı: CZ

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Dediğiniz gibi şöyle biraz karıştırdım. Ama sanırım benim LG tv Türksat a uyumlu. Çünkü kablo kanal tarama yaptırırken karşıma servis sağlayıcı olarak “Teledünya” seçeneği çıkıyor. O yüzden geri döndürdüm tr ayarına. Çok teşekkürler Hocam bilgilendirdiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardazzi

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Serdar Bey merhaba, benim lg50 plazma kapattı kendini,uydu alıcıyıda pert etti.Bu sorunu 4. defa tekrarlamış oldu.
    Anladığım kadarıyla, bize tv yolu gözüktü.
    Vestel 49 ud 8200 ile vestel ud 8460 arasında kaldım :( birde bu led panel ile Dled panel avantaj yada dezavantajları hakkında bilginiz var mı acaba?
  • 
Sayfa: önceki 18621863186418651866
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.