Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1862. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
46.161
Cevap
275
Favori
3.120.640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18601861186218631864
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar...nisan ayında şebekeye eklenecek ve çıkacak muhtemel kanallar olurmu sizce fikirlerinizi öğreneyim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Devirde aynı adres zorunluluğu olması kötüymüş. Dedesinde analog kablo tv varmış. Yeniden kablo çekilmesine de gerek yok. Nakil ücretinin de daha ekonomik olması gerekiyor.
  • Evet sözleşmedeki maddeye göre başka adrese devir edilemiyor. Başka adrese devredilince nakil oluyor.
  • Türksat digital kablo tv hala uyuyor ,Eksik kanalları tamamlamalı.
    Beklenen kanallar.
    Ssport hd ,PR07 HD History HD ,FB HD GS HD BJK HD .

• KABLO TV   [ANA KONU]

• Beklenen kanallar...
    Ssport HD PRO7 HD GS HD FB HD BLK HD HİSTORY HD.

• arkadaşlar...kablolu yayının anlaşma yapması gereken kanallar:...channel-4 ingiltere...tele-5 almanya...canale-7 italya...bvn-2 hollanda...plus-4 avusturya...
  • Şuraya her gün kanalları sıralamaktan bıkmadınız mı yahu? İşiniz gücünü yok mu sizin, hayatınız televizyondan mı ibaret? Konuyu güncel olarak platformla(veya genel olarak tüm servislerle) alakalı gelişmeler için takip ediyorum, son mesajlara girip bakıyım diyorum; yine aynı muhabbbet. Ben okumaktan sıkıldım, sizler yazmaktan sıkılmadınız...
  • Bi gelişme yok ki kablo tv de 😂 bi yil sonra gel yine aynidir 😂

• 48. TVT kanal listesinden çıkartıldı.

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Hocam gelişmeden kastım "yeni bir haber" manasında idi, "yeni bir anlaşma" veya "yeni bir kanal" değil. Ben çıkarılan kanalları da gelişmeden sayıyorum.

Kaldı ki ben doğru düzgün TV izlemiyorum bile, çok nadir diyebilirim. Genelde gelişmelere ailem için bakıyorum. Modül kullandığımız için liste otomatik güncellenmiyor da, çıkarılan kanal olursa bilgilendiriyorum genelde ki son zamanlarda verdiğim haberler hep çıkarılan kanal oldu.

Tamam yazan arkadaşlara hak veriyorum, ben de aynı fikirdeyim zaten. Platformun gelişmesi lazım, paketlerin içeriği fiyatı karşılamalı.(özellikle bir üst paket ve altın sinema paketi kullanıcısı olarak bu paketler kesinlikle bu fiyatı hak etmiyor) Ama buraya gelip her gün ctrl+c ctrl+v yapmakla işler bir sonuca varmıyor, söylemeye çalıştığım şey bu...
  • FrecoB kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam sende haklısın :) tüketici de kendince haklı, ne kadar cok dile getirsek o kadar faydali olacaktir diye tekrarliyorlar, yoksa iki uc yildir bir elin parmağını geçmez gelen kanal sayısı...

• Tümden kapatsınlar.türksat kablo tv digital platformunu.

• Izliyoruz ya biz işimizi görüyor. Neden kapansın? Internet yanında üst paket kullaniyorum. Sorunsuz mis gibi izliyorum. Kapanmasın da siz baska bir platforma geçin bence 😀

• trtunski T kullanıcısına yanıt
    İzleyene saygımız sonsuz.
    Bizim fikrimizde bu yönde ,ben zaten ikinci platform kullanıyorum.
    Merak etmeyin.
    Türksat platformunda habire kanallar çıkmakta.
    İzlenecek Sadece fx kanalları var.
    Şahsım adına söylüyorum.

Size keyifli seyirler dileriz.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • trtunski T kullanıcısına yanıt
    👍

• o kanallardan RTL 1, RTL 2 politik nedenle çıkarıldı... bence alman kanalları kolay kolay gelmez...
  • arkadaşım...+18 yaş üzeri yayın yapan dünyaca meşhur şifreli erotizim özel kanalları playboy,penthouse,bluehustler,midnight channel vesayire dijitürk,d-smart gibi türkiye özel platformlarından aklımda kaldığına göre hükümet emriyle çıkartılmıştı şeklinde hatırlıyom...gelecek yıllar sonra yani 2023 ilerisinde ülkemizde muhalefet iktidara gelirse şayet naçizane fikrim kablolu tv yayını hariç özel televizyon platformlarında erotizim yayınları yeniden serbestleşebilir...!!...
  • 2019 Yılında Digital platformculugunu becerememiş Türksat platformu sadece kendi ugruna abonelerini istedigi kanallarla anlaşma saglar.buda kendilerini belli etmekte.bizler bu kadar para verip izliyoruz. En azından abonelerini mutlu edecek bir kaç kanal getirmeliydi.Ama maalesef burada bu kanalları görmek artık hayal.

Yakında bu platformu şutluyorum.
    Çanak antenle veya ip tv olarak degerlendirecegim.
    Daha fazla bu platforma paramı kaptırmam.

Özgür olmak varken kısıtlı bir platform daha kullanmam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 6 Nisan 2019; 19:39:30 >
  • 
Sayfa: önceki 18601861186218631864
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.