Şimdi Ara

KABLO TV [ANA KONU] (1580. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
46.162
Cevap
275
Favori
3.120.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyide siyah Asalet bence kendini boşuna yoruyorsun Mevcut siyasi irade başta olduğu müddetçe ne alman kanalları nede başka avrupa kanalları asla bu platforma gelmez bu ülkede 90'lı yıllardaki gibi özgür yayın izlemek istiyorsan onun yollarını bulmalısın araştırırsanda yolları mevcut Turksat uydusundan asla böle bir şansın olmayacak
  • ya kablo yada kablo tv kutusunda sorun var... arıza kaydı yapmazsan çözülmez...
  • Dünyada yalnızca iki kalite vardır: Yeterlilik ve yetersizlik ve sadece iki tip insan vardır; yeterliler ve yetersizler.

Türksat kablo TV çalışanları yetersiz ve basarısızdır.

Claudecan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Max Kruse -- 23 Şubat 2018; 0:17:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baya77 B kullanıcısına yanıt
    Sende haklısın tek doğrucu ben değilim.👍

• Birkaç yabancı kanal olmasa uydu yayınından daha geride kalıyor. Hem de fırtınalı havalarda çanak kullanıyormuşuz gibi yayın bozuluyor ya da kesiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Yayın merkezleri ayrıldı. Daha çok arızalar yaşanmaya başladı. Yeni bir sisteme geçtiler,bununla ilgili sorunlar yaşanıyor da olabilir ya da yayın merkezleri ayrıldığı için daha az deneyime sahip çalışanlarçalışıyor, ince ayarı yapamamış da olabilir.

Öyle üstadım bende yıllardır Türksat Kablo kullanıyorum hiç bu gibi sorunlar yaşamıyordum ama bu değişimden sonra bende yaşamaya başladım. Bakalım belki yakında hiçbir dijital yayına ihtiyacım kalmayacak.
  • Kablonet (Uydunet) aboneliğimi devir ediyorum. Tüm detayları aşağıdaki mesajda yazdım, bu konuyu saptırmamak adına burada detay paylaşmıyorum. Aşağıdaki konudaki şartlar size uyuyorsa bugün (cuma) veya yarın (cumartesi) devir işlemini yapabiliriz. Yurt dışına çıkacağımdan daha sonra devir imkanı bulunmuyor.

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/131529667
  • maczone kullanıcısına yanıt
    Uydu sistemi kurmayı düşünüyordunuz. O şekilde çözebildiyseniz kablo tv ihtiyacınız kalmamıştır. İnternet konusunda da ekonomik bir teklif aldıysanız. Devir alan içinde ekonomik olacaktır. Ocak ayında yapılan zamdan etkilenmeyecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar_ayberk

Uydu sistemi kurmayı düşünüyordunuz. O şekilde çözebildiyseniz kablo tv ihtiyacınız kalmamıştır. İnternet konusunda da ekonomik bir teklif aldıysanız. Devir alan içinde ekonomik olacaktır. Ocak ayında yapılan zamdan etkilenmeyecektir.

Yarın değiştirmeyi düşünüyordum ama sabah kabloları değiştim ama sonuç değişmedi. İnternet üzerinden teklifleri döndüğümde değerlendireceğim. Devir alacak arkadaşı da buldum yarın devri yapıyorum. Sadece modemi veriyordum yanında birde boştaki modülü de vereceğim, devir alacak için uygun olacaktır.

Bu akşam işleri halledeceğim muhtemelen hafta sonu da foruma girme fırsatım olmayacak. Muhtemelen 4 mart'a kadar forumdaki son mesajım olacak, görüşürüz.
  • maczone kullanıcısına yanıt
    Düşündüğümüz gibi sorun yayın merkezinden kaynaklanıyormuş. Dönünce internet tekliflerini bakarsınız.

Devir alacak kişi içinde uygun bir teklifte bulunmuşunuz. Hem zamdan etkilenmeyecek. Üstüne modül ve modem sahibi olacak.

İyi yolculuklar,görüşürüz.
  • Ben neta 8800hd tv kablosu kullanıyorum ve usb indirmek için bir firmware gerekiyor.
    Herhangi bir vücut bunun için bir üretici yazılımı bulacağımı biliyor.
    my mail is msabbah78@hotmail.com.

dear
    i had a cable receiver NETA hd8800 and need the firmware for it to download into usb .
    any person know how i find it and how to get .
    tks and best regrds
    my mail is msabbah78@hotmail.com
  • @maczone,

Özel mesaj alımını kapatmışsınız,size ulaşamadım.

Hakkınızda hayırlısı olsun...@maczone
  • arkadaşlar...dünyaca meşhur universal channel ülkemizin dijital kablolu yayınından niçin çıkartılmıştı forumda hatırlayan varmı zira şimdi aklıma takılmıştır...astra uydusu üzerinden kanalın alman versiyonu izlerim müthiş yayın akışı sergiliyo şifreli yayın yapıyo card sharing yöntemiyle uydu alıcımdan takip ederim kaliteli diziler ve filimler gösteriliyo...
  • kartilkisi kullanıcısına yanıt
    Ben diğer mesajında yazmıştım.

Evet bu kanal kaliteliydi.

Tüm kaliteli kanallar gitti.sen şanlı sın evde tüm ekipmanları kurmuşsun dostum.

• Animaux bir kaç gündür çıkmıyor sizde de aynı mı?

• Weezer kullanıcısına yanıt
    Tekrar bir arama yapın veya resetleme yapın .

• arkadaşlar...ülkemizin kablo tv şebekesine acilen eklenmeleri gereken evdeki ekipmanlarımızla beğeniyle astra uydu ve iptv yayın üzerinden izlediğim bazı kaliteli dünya kanallarını size açıklıyayım:...rtl-crime...sky emotion...axn white...hbo premium...moviestar action...boing channel...mtv hits...vh-1...world fashion...jasmin tv...
  • Lg smart tv deki kabloweb tv uygulamasi calismiyor. Sanirim kablo tv lg den destegini cekti ki mağazada da uygulamasi gozukmuyor. Her konuda mi geriye gider bir firma. Bazen anlamak gercekten zor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uasimav -- 25 Şubat 2018; 17:15:20 >
  • Eve internet lazuim, dort dortluk kampanyayi alayim diyorum, evde analog kablo ile nat.geo izliyoruz sadece. 4-4luk kampayada tv giris paketi ve nat geo yok. 4-4luk tarifeyi alsam ama tvyi temel paket yapin dersem olyurmu? Oluyorsa aradaki fark ne kadar tutar biliyornusunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: wickersan

Eve internet lazuim, dort dortluk kampanyayi alayim diyorum, evde analog kablo ile nat.geo izliyoruz sadece. 4-4luk kampayada tv giris paketi ve nat geo yok. 4-4luk tarifeyi alsam ama tvyi temel paket yapin dersem olyurmu? Oluyorsa aradaki fark ne kadar tutar biliyornusunuz?

Kampanyanın ücretlendirme bölümünü incelerseniz ayrıntılar yazıyor.
    https://www.turksatkablo.com.tr/Tum-Kampanyalar,562,dort-dortluk-kampanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gderebasi -- 26 Şubat 2018; 13:56:57 >
  • 
Sayfa: önceki 15781579158015811582
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.